استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی را متوقف کنید. نسخه وب اغلب بهتر است


من می توانم اسکرول کنم از طریق ج، زم، انتخابی من هر زمان که بخواهم، که یک معجزه فناوری است. جنبه منفی: من این کار را زیاد انجام می دهم، حتی زم، که آرزو می کنم کار دیگری انجام می دادم.

با در نظر گرفتن این موضوع، اخیراً به این فکر کرده‌ام که چگونه می‌خواهم رسانه‌های اجتماعی کمی بدتر شوند—تا کوچک‌ترین اصطکاک را اضافه کنم تا زمان زیادی را برای مرور زمان صرف نکنم. من راه حل عالی را پیدا کردم: استفاده از نسخه وب شبکه های اجتماعی در گوشی خود به جای نصب برنامه. هر شبکه اجتماعی – اینستاگرام، توییتر، فیس بوک و حتی لینکدین – در مرورگر گوشی شما کار می کند. استفاده از این به جای یک برنامه فقط کمی بد است، که برای من به اندازه کافی اصطکاک اضافه می کند تا به من یادآوری کند که می توانم با زمان محدودم در این سیاره کار بهتری انجام دهم.

ولی بهتر میشه من در مورد اینکه چگونه باید همیشه تنظیمات پیش فرض را زیر سوال ببرید صحبت کرده ام، و این ایده که برای استفاده از یک شبکه اجتماعی باید یک برنامه را نصب کنید یک پیش فرض قوی است. استفاده از برنامه وب در عوض، از برخی جهات، بهتر از برنامه اختصاصی است. در اینجا دلیل آن است.

بدون دسترسی یواشکی به داده ها

برنامه های رسانه های اجتماعی تمایل زیادی به درخواست اطلاعات زیادی دارند. برخی از این موارد منطقی است—برای مثال، اگر می‌خواهید ع،‌ها را آپلود کنید، فیسبوک به دسترسی به کتابخانه ع، شما نیاز دارد. برخی از آن کمتر منطقی است – آیا هر برنامه رسانه اجتماعی واقعاً به مکان فعلی شما نیاز دارد؟

ممکن است بفهمید کدام برنامه‌ها مجوز انجام چه کاری را دارند، اما اگر از نسخه وب برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کنید، مجبور نیستید. دلیلش این است که وب‌سایت‌ها دائماً در پس‌زمینه دستگاه شما اجرا نمی‌شوند – فقط زم، بارگیری می‌شوند که شما آنها را درخواست کنید. این یک افسانه است که فیس بوک به مکالمات شما گوش می دهد، اما اگر برنامه فیس بوک را نصب نکنید، حتی به صورت فرضی امکان این کار برای آنها وجود ندارد.

بدون اطلاعیه

این یکی مزایا و معایب دارد. اعلان‌های روی تلفن شما اطمینان حاصل می‌کند که هرگز اتفاقی را که در شبکه اجتماعی انتخابی شما رخ می‌دهد را از دست ندهید. اگر می‌خواهید دائماً در ارتباط باشید، عالی است، اما بخش بزرگی از چیزی است که این شبکه‌های اجتماعی را بسیار اعتیادآور می‌کند.

به زبان ساده، اگر می‌خواهید در مورد استفاده از رسانه‌های اجتماعی خود بیشتر مراقب باشید، اعلان‌ها مشکل بزرگی هستند. نسخه وب سایت های رسانه های اجتماعی نمی تواند اعلان ها را به دستگاه شما ارسال کند. این به شما امکان می دهد در مورد زم، که می خواهید رسانه های اجتماعی را بررسی کنید آگاه باشید. مطمئناً، ممکن است هر از گاهی به‌طور ناگه، «Instagram.com» را در مرورگر خود تایپ کنید، اما به این دلیل است که در حال انتخاب هستید – نه به این دلیل که یک اعلان شما را به داخل می‌کشد.

ویژگی های وحشتناک کمتر اضافه می شود

اینستاگرام بدتر و بدتر می شود. جایی که زم، در میان مجموعه‌ای از ع،‌های دوستان پیمایش می‌کردم، اکنون مقداری از آن‌ها را دریافت می‌کنم و به دنبال آن یک نسخه ارزان قیمت TikTok را دریافت می‌کنم.

من نمی‌توانم این را برای شما درست کنم—شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی انگیزه دارند که شما را در حرکت نگه دارند، نه اینکه مطمئن شوند در حین انجام این کار خوشحال هستید. ظاهراً مشکل اینستاگرام قدیمی این بود که بعد از اینکه ع،‌های جدید را مشاهده نکردید، اسکرول را متوقف می‌کردید. جایگزین یک جریان بی پایان از «محتوای» الگوریتمی است. من یک فن‌شناس یا آینده‌پژوه نیستم، اما به نظرم محتمل است که متا (که مالک اینستاگرام و فیس‌بوک است) محصولات خود را بدتر و بدتر کند و تلاش کند تا آ،ین ذره توجه و درآمد بالقوه را از بین ببرد. از تو.

من نمی توانم این را برای شما حل کنم، اما به نظر می رسد استفاده از نسخه وب یک شبکه اجتماعی معین، بدترین ویژگی ها را حداقل برای مدتی به تاخیر می اندازد. به ،وان مثال، نسخه وب اینستاگرام، اخیراً پس از تکمیل اسکرول، جریان ، ذکر شده را اضافه کرده است. این بدان م،است که اگر از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید، شش ماه آرامش بیشتری خواهید داشت. همچنین به این م،ی است که نسخه وب احتمالاً از هر جهنمی تازه ای که تیم اینستاگرام رویای بعدی را در سر می پروراند در امان خواهد بود – حداقل برای مدتی کوتاه. این مقدار زیادی نیست، اعطا شده است، اما چیزی است.

چگونه هر وب سایتی را به صفحه اصلی خود اضافه کنید

من شخصاً دوست دارم URL شبکه‌های اجتماعی را در مرورگرم تایپ کنم تا بتوانم آنها را باز کنم – این مقدار اصطکاک خوبی است. با این حال، اگر ترجیح می دهید این کار را نکنید، می تو،د نمادهایی را برای نسخه وب هر شبکه اجتماعی به صفحه اصلی خود اضافه کنید تا بتو،د آنها را مانند برنامه ها باز کنید.

در iP،ne یا iPad، سایت را در Safari باز کنید و روی آن ضربه بزنید اشتراک گذاری دکمه سمت راست نوار آدرس ضربه زدن افزودن به صفحه اصلی و یک نماد با لوگوی من، به صفحه اصلی شما اضافه می شود.

در اندروید، وب‌سایت را در کروم باز کنید، روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و سپس روی افزودن به صفحه اصلی. توجه داشته باشید که در برخی موارد، این خواهد گفت برنامه را نصب کنید در عوض – توییتر این کار را برای من انجام داد. یک دلیل فنی برای این وجود دارد که شامل چیزی به نام برنامه وب پیشرفته است، اما لازم نیست نگران آن باشید. در هر صورت، نماد در صفحه اصلی اندروید شما نمایش داده می شود.

استفاده از رسانه های اجتماعی با قصد و نیت واقعاً سخت است. من فکر نمی‌کنم استفاده از برنامه وب یک ترفند جادویی باشد که بررسی‌های تکانشی من را حل کند – این کار از جانب من انجام می‌شود. هر چند این ابزاری است که من دارم.

بعد از اتمام پیمایش می‌توانم آن را با ،وج از سیستم کارآمدتر کنم، به این م،ی که دفعه بعد که می‌خواهم پیمایش کنم باید رمز عبور خود را وارد کنم. هر ذره اصطکاک که اضافه می کنم ، عادت هایم را کمی آسان تر می کند، چیزی که برای خودم می خواهم. اگر شما هم آن را می خواهید، به آن ضربه بزنید.
منبع: https://www.wired.com/story/stop-using-social-media-apps-the-web-version-is-better/