امید در خط مقدم بحران مصرف بیش از حد مواد مخدر


من خواندم که OnPoint به حدود 4.5 میلیون دلار در سال برای کار شبانه روزی نیاز دارد. به دست آوردن بودجه مورد نیاز چقدر سخت یا آسان بوده است؟

خیلی سخت. ما با جمع آوری کمک مالی و حمایت تعدادی از افراد شگفت انگیز و چند بنیاد سرپا مانده ایم. بخشی از کار ما که به ،وان ،صر غیرقانونی به آن نگاه می شود این است مشاهده از مصرف مواد مخدر وقتی مردم استفاده ،د، ما فقط خدمات اولیه کاهش آسیب را ارائه می کنیم. مشاهده تنها بخش کوچکی از کار ماست.

آیا این مشاهده به دلیل “قانون کرک خانه” فدرال غیرقانونی است؟

آره.

آیا پیشرفتی در جهت لغو آن قانون صورت گرفته است؟

همه منتظر نتیجه دعوای Safe،use هستند. یک پیروزی در Safe،use قانون کرک هاوس را حذف نمی کند، اما قطعاً در را باز می کند تا نشان دهد چقدر اشتباه است.

وقتی با افرادی صحبت می کنید که هنوز می گویند مراکز پیشگیری از مصرف بیش از حد مصرف مواد مخدر را امکان پذیر می کنند، چگونه پاسخ می دهید؟

من احتمالاً پنج پاسخ متفاوت دارم. بزرگترین مورد اخیر برای من صحبت ، در مورد آن است چرا این افراد قرار است استفاده کنند. OPC ها تقریباً 3100 شرکت کننده ثبت نام کرده اند. ما در حال کار با افرادی هستیم که در حال حاضر از آنها استفاده می کنند. ما هر کاری که ممکن است انجام می دهیم تا آنها را زنده نگه داریم. به محض اینکه در هر مقطعی به ما می گویند که می خواهند توقف کنند، ما فوراً پاسخ می دهیم. ما بلافاصله وارد عمل می شویم، بنابراین به هیچ وجه قادر به انجام آن نیستیم.

به طور متوسط ​​در روز، چند نفر به OnPoint می آیند؟

اگر به طور خاص در مورد OPC صحبت می کنیم، گاهی اوقات چند صد. متفاوت است. اما اگر در مورد کل سازمان صحبت کنیم، افراد بسیار بسیار بیشتری از آن را می بینیم.

وقتی مردم به OnPoint می آیند، معمولاً به دنبال چه خدماتی هستند؟

وقتی مردم وارد فضا می‌شوند، بیشتر افرادی که برای بازدید اینجا هستند، می‌گویند: «یک دقیقه صبر کنید، مصرف مواد مخدر کجاست؟» در باز می شود و مردم را می بینند که قهوه می خورند، غذا می خورند، فیلم می بینند. ما تا پنج وعده غذایی در روز سرو می کنیم.

اگر ،ی برای استفاده از OPC وارد شود، آن را صدا می‌کند، و اگر قبلاً با ما بوده است، ما او را وارد می‌کنیم. قبل از ورود یک سری سؤال می‌پرسیم: از چه چیزی استفاده می‌کنید؟ چقدر؟ اگر اینجا نبودید از کجا استفاده می کردید؟ درصد زیادی از آنها می گویند که در کوچه اطراف گوشه بلوک خود، داخل حمام رستوران یا پارکی در آن نزدیکی استفاده می ،د. اینها سؤالات کلیدی هستند، بنابراین ما می‌تو،م به جامعه گزارش دهیم—تقریباً 70000 مورد مصرف مواد مخدر داشته‌ایم، و بنابراین این 70000 مورد است که در خیابان‌ها اتفاق نیفتاده است.

بعد از مصرف چه اتفاقی می افتد؟

وارد اتاق می شوند و استفاده می کنند. باز هم، این یک برنامه در یک آرایه از بسیاری است. ما مدیریت پرونده، خدمات سلامت روان، خدمات پزشکی با آستانه پایین، آزمایش و درمان هپاتیت، آزمایش و درمان HIV را داریم. ما در حال افتتاح یک داروخانه هستیم، و این نه تنها به مردم ما، بلکه به همه اعضای جامعه خدمت خواهد کرد. ما یک برنامه جامع داریم که طب سوزنی، طب فشاری، برخی تمرینات بدن و صدا درم، را ارائه می دهد، و همچنین برای کل جامعه آزاد است. ما در حال افتتاح یک آرایشگاه و سالن رایگان هستیم.


منبع: https://www.wired.com/story/onpoint-harm-reduction-center-drug-use/