ایلان ماسک حالت ضرب وشتم توییتر را معرفی کرد


ایالات متحده این هفته به پای صندوق های رای رفت تا در یک انتخابات میان دوره ای پرمخاطب شرکت کند. با توجه به اینکه اعتماد عمومی به سیستم های انتخاباتی در پایین ترین حد خود قرار دارد، رای مخفی اکنون بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. ما همچنین نگاهی به برنامه معیوب ساخته شده توسط تحریک کنندگان برجسته جناح راست انداختیم که برای به چالش کشیدن صدها هزار ثبت نام رای دهنده استفاده شده است.

در همین حال، و، دادگستری اعلام کرد که مردی از گرجستان 9 سال پس از سرقت بیش از 50000 بیت کوین از جاده ابریشم، بازار افسانه ای تاریک وب، به کلاهبرداری با سیم اعتراف کرده است. ممکن است شنیده باشید که همه چیز در توییتر آشفته است، با موجی از جعل هویت سازم، که ساعاتی پس از عرضه سرویسی که به هر ،ی که ماهانه 8 دلار می پردازد، اجازه می دهد تا علامت آبی رنگی که نشان می دهد “تایید شده” هستند، پلتفرم را گرفتار کرده است. این یک هدیه برای کلاهبرداران و کلاهبرداران از همه رنگ ها است.

تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد که دو کشتی بزرگ با ردیاب های خاموش در نزدیکی خط لوله نورد استریم 2 در روزهای قبل از شناسایی نشت گاز شناسایی شده اند. مقامات به ،ابکاری مشکوک هستند و ناتو در حال تحقیق است. به علاوه، هکرهای نظامی روسیه به سمت استراتژی جدیدی حرکت می‌کنند که به نفع حملات سریع‌تر با نتایج فوری‌تر است.

و موارد بیشتری وجود دارد. هر هفته، اخباری را که خودمان به طور عمیق پوشش نداده‌ایم برجسته می‌کنیم. برای مطالعه کامل داستان ها روی تیترهای زیر کلیک کنید.

این هفته شاهد هرج و مرج بیشتر در توییتر بودیم زیرا مدیران امنیتی پس از درگیری با رئیس جدید خود، ایلان ماسک، بر سر نحوه اجرای تعهداتش در برابر کمیسیون تجارت فدرال، استعفا دادند. پس از یک جفت نقض داده ها در سال 2009، توییتر موافقت کرد که گزارش های منظمی را در مورد شیوه های حفظ حریم خصوصی خود تحت شرایط توافقی در سال 2011 با کمیسیون تجارت فدرال. شرکت اوایل سال جاری با FTC تسویه حساب کرد پس از اینکه دستگیر شد در حال ارائه تبلیغات به ایمیل‌های کاربر و شماره تلفن‌ها، که مردم به ،وان بخشی از اقدامات امنیتی خود ارائه می‌،د. اگر توییتر به تعهدات خود در قبال آژانس عمل نکند، FTC ممکن است این شرکت را میلیاردها دلار جریمه کند.

روز چهارشنبه، یک روز قبل از مهلت ارسال گزارش توییتر به FTC، افسر ارشد امنیت اطلاعات، افسر ارشد حریم خصوصی و افسر ارشد رعایت قو،ن توییتر استعفا دادند. رئیس اعتماد و ایمنی شرکت نیز شرکت را ، کرد روز بعد.

در پیامی که به Slack توییتر ارسال شده و توسط The Verge به دست آمده است، یک وکیل در تیم حریم خصوصی نوشت که می‌توان از مهندسان خواسته شود که «خودگواهی دهند» که پروژه‌هایشان با توافقنامه مطابقت دارد، و مهندسان را بر دوش «شخصی، حرفه‌ای و… ریسک قانونی.» این کارمند اضافه کرد که ال، اسپیرو، وکیل ماسک، به کارگران گفته است که “ایلون موشک‌ها را به فضا می‌فرستد – او از FTC نمی‌ترسد.”

این استعفا در حالی رخ داد که شرکت شروع به مبارزه با موجی از جعل هویت‌های شرکتی کرد که چند ساعت پس از راه‌اندازی سیستم جدید تأیید پولی شرکت را برای پست ارسال ،د.

حدود 60 محل از 223 محل رای دهی شهرستان ماریکوپا مشکلات فنی را در روز انتخابات گزارش ،د که رای دهندگان را ناامید کرد و به توطئه ها در مورد تقلب در انتخابات دامن زد. تکنسین ها اعزام شدند روز سه‌شنبه به سایت‌های رای‌گیری در بزرگ‌ترین شهرستان آریزونا برای تعمیر ده‌ها دستگاه ج،‌بندی آرا ،اب کارکرده‌اند. مقامات انتخاباتی از رای دهندگان ناامید خواستند که در مکان های دیگر رای دهند یا برگه های رای خود را در یک صندوق امن بیندازند تا بعداً شمارش شود. “همه هنوز دارند رای می دهند. بیل گیتس، رئیس هیئت ناظران کانتی ماریکوپا، صبح سه شنبه به خبرنگاران گفت: هیچ ، از حق رای محروم نشده است.

اما این باعث نشد که تأثیرگذاران راست‌گرا، از جمله دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، از این نقص استفاده نکنند به ادعای اینکه آرا سرکوب شده است. محققان دانشگاه واشنگتن به گفتگوی آنلاین در مورد مشکلات ج،‌بندی پی بردند شروع به روند کرد پس از اینکه چارلی کرک، فعال جمهوری خواه، در مورد آنها پست کرد. بعداً در همان روز، ترامپ به Truth Social رفت تا بدون شواهد نشان دهد که فقط “مناطق جمهوری خواه” تحت تأثیر این اشتباهات قرار گرفته اند. حدود ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت محلی، مقامات آریزونا اعلام ،د که با تغییر تنظیمات چاپگر دستگاه، مشکل را برطرف کرده اند.

به گفته و، دادگستری ایالات متحده و یوروپل، یک تبعه روسی کانادایی به نام میخائیل واسیلیف روز چهارشنبه در کانادا به اتهام مشارکت در کمپین باج افزار LockBit دستگیر شد. بر اساس گزارش 2022 میانجی تهدید سایبری Deep Instinct، LockBit حداقل 1000 قرب، گرفته است و مسئول حدود 44 درصد از کمپین‌های باج‌افزار در سال جاری است. واسیلیف به “توطئه برای آسیب رساندن عمدی به رایانه های محافظت شده و انتقال مطالبات باج” متهم است و در حال حاضر در کانادا در انتظار استرداد به ایالات متحده است. اگر مجرم شناخته شود، با حدا،ر پنج سال زندان مواجه خواهد شد.

یک مشکل امنیتی باعث به تاخیر افتادن رکوردشکنی 2.04 میلیارد دلاری پاوربال پس از اینکه یک ایالت ناشناس نتوانست داده های من، و پروتکل های امنیتی را کامل ارسال کند. به گفته انجمن قرعه کشی چند ایالتی، که پاوربال را اداره می کند، یکی از کمیسیون های قرعه کشی منطقه ای نتوانسته است ج، بندی اطلاعات فروش و بلیت های خود را به موقع برای قرعه کشی دوشنبه شب به پایان برساند. تاخیر 10 ساعته روز سه شنبه با یک برنده که بلیط را در مرکز خدمات جو، یک پمپ بنزین در ،ادنا، کالیفرنیا، ،یداری کرده بود، به پایان رسید. گفت.
منبع: https://www.wired.com/story/elon-musk-twitter-security-mayhem-roundup/