این ابزارهای مراقبت از پوست در خانه باعث می شود زیبایی در دسترس باشد


زیبایی فراتر از آن احساس می شود دسترسی من این در مورد تحقیر خود نیست، ،م می خورم. من در مورد دسترسی صحبت می کنم ابزارها که می تواند به شما کمک کند احساس زیبایی داشته باشید. فیشال‌ها و فی،ها و فوران‌ها برای افراد مشهور و اینفلوئنسرها گران‌قیمت و منحصر به فرد به نظر می‌رسند. مثل آریل از پری دریایی کوچکمن می خواهم بخشی از آن دنیا باشم، اما اولین باری که بیش از 100 دلار برای کوتاه ، مو پرداخت کردم، فکم افتاد. هیچ راهی وجود ندارد که بتوانم مراقبت های مکرر پوست و مو را بپردازم (یا توجیه کنم)، درست است؟ بازار زیبایی خانگی مخالف است.

شرکت‌هایی مانند Thera،y و Dyson در سال‌های اخیر با ابزارهای مد روز مانند Airwrap و TheraFace Pro به زیبایی سطح بالایی دست یافته‌اند، و شرکت‌های دیگر نیز به سرعت ظهور کرده‌اند و از آن پیروی ،د. اکنون، می‌تو،د مدل‌های موی Drybar مانند، درمان‌های نور LED، و حتی درمپلن پوست خود را از راحتی خانه خود دریافت کنید.

Shark FlexStyle، TheraFace Pro، و Dermaflash Luxe+ مورد علاقه کارکنان خودمراقبت در WIRED هستند. هر ابزار زیبایی درمان منحصر به فرد خود را بدون هزینه خدمات سنگین برای هر استفاده ارائه می دهد. اشتباه نکنید – ابزارها خود هنوز یک سرمایه گذاری هستند، اما در نهایت هر چه بیشتر از آنها استفاده کنید نتیجه می دهند، به خصوص وقتی در نظر بگیرید که در طول یک سال چقدر در سالن ها و اسپا هزینه می کنید. در اینجا چیزی است که آنها را ارزشمند می کند.

انفجار در خانه

من چی میخوام ماتیلدا جرف دارای: اینفلوئنسر مو. این لذیذ، تندرست و زیبا است. اما می‌دانم که هرگز با برس گرد یا غلطک‌های نوار ،ب به اندازه کافی خوب نخواهم بود تا به این سطح از کمال مو برسم. Medea Giordano، منتقد WIRED می‌گوید که سیستم خشک‌، و حالت‌دهی Shark FlexStyle می‌تواند آن همه زیبایی را بدون قیمت بالای Dyson به شما بدهد.

تجربه FlexStyle بسیار قابل تنظیم است. از ابتدا، شما می‌تو،د از بین سه مدل که هر کدام مجموعه‌ای از ابزارها را انتخاب کنید، از اتصالات فر ، و خشک‌کن مستقل تا بسته‌های خاص‌تر. موهای مجعد و فرفری یا موهای صاف و موج دار. خوشبختانه، شما برای همیشه در مورد چیزی که انتخاب می کنید قفل نیستید – می تو،د پیوست های مستقل ،یداری کنید.

هنگامی که تمام لوازم جانبی خود را مرتب کردید، آن زمان است که لذت واقعی شروع می شود. مانند Dyson Airwrap، FlexStyle دارای گردابی از هوا به نام اثر Coanda است. حرارت مستقیم کمتری روی موهای شما وجود دارد، بنابراین به اندازه ا،ر اتوهای فر کننده آسیب رسان نیست. جووردانو می گوید تنها تفاوت بین استفاده از Airwrap و FlexStyle این بود که او مجبور بود موهایش را اینجا و آنجا زور بزند. این همچنین یک سشوار و پخش کننده مو باورن،ی است که همه آنها کمتر از 300 دلار هستند.

روشنش کن

این راز نیست که من TheraFace Pro را دوست دارم. مادرم همیشه به من می‌گفت که سلیقه گران‌قیمتی دارم، بنابراین من با آن مخالفت کردم، فقط برای اینکه همه تبلیغات اینستاگرامم و ترجیح دادم لباس خوابم گران باشد. TheraFace Pro 400 دلاری به مجموعه‌ای از محبوب‌ترین اقلام من می‌پیوندد.

این یک ابزار زیبایی چند منظوره است که با اتصالات مختلف ارائه می شود – یک سر تمیزکننده، سرهای ضربه ای، یک سر میکرو جریان و یک سر LED. ضمیمه پاک کننده ،وماً فناوری جدیدی نیست، سرهای ضربه ای روشی فانتزی برای ماساژ صورت و از بین بردن پوست مرده هستند، و میکروجریان کارایی مشکوکی دارد. اما چراغ های LED؟ این چیزی است که من و علم می‌تو،م پشت سر بگذاریم.

جفری هسو متخصص پوست تایید کرد که چراغ های LED در درمان خطوط ریز، ترویج تولید کلاژن و مبارزه با باکتری های مولد آکنه موثر هستند. او همچنین خاطرنشان می کند که طول موج های استفاده شده در TheraFace Pro با طول موج های استفاده شده توسط حرفه ای ها مطابقت دارد و با استفاده هدفمند و ثابت، Theraface Pro می تواند همین کار را برای شما انجام دهد. در طول یک ماه استفاده، پوست من پرتر، روشن‌تر و تمیزتر از روتین معمول مراقبت از پوستم بود.

(درما) هواپیما جین

شما می د،د که چگونه پل راد از زمان او ی،ان به نظر می رسد بی خبر روزها؟ من همچنین این جمله را شنیده ام که به نظر می رسد مردان «بهتر پیر می شوند». بیشتر آن فقط است ،ت گرایی آشکار، اما نمی توانم انکار کنم که می خواهم پوستم را تا جایی که می توانم جوان نگه دارم. یکی از گزینه ها درمپلنینگ است که شامل استفاده از تیغه می شود لایه بالایی پوست خود از جمله موهای کوچک را بتراشید.

لورین استرامپ، داور WIRED زم، که احساس کرد موهای صورتش کمی بیش از حد مورد پسندش قرار می‌گیرند، Dermaflash Luxe+ را گرفت. نه تنها دیدن جدا شدن پوست مرده پس از هر بار استفاده بسیار رضایت بخش بود، بلکه استرامپ دریافت که ظاهر پوست او را به طور کلی بهبود می بخشد. او می‌گوید پوستش «بی‌عیب، درخشان و صاف» بود، و چه ،ی این را نمی‌خواهد؟

پایین دست؟ Luxe+ 200 دلار است و از تیغه‌های یک‌بار مصرف استفاده می‌کند که بیهوده است. اگر این فرآیند توسط یک متخصص انجام شود، خیلی گران نیست، اما به سرعت اضافه می شود. با این ابزار می‌تو،د در درازمدت در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید، اگرچه ارزش آن را دارد که با متخصص پوست خود صحبت کنید تا ببینید آیا این ابزار برای پوست شما من، است یا خیر.

شما این کار را نمی کنید نیاز داشتن هر یک از این موارد، و ممکن است استفاده از برخی از آنها به تنهایی ،ره آور باشد. برای ما، آنها روشی خوشایند برای ورود به دنیای زیبایی بدون نیاز به رفتن به اسپا و صرف صدها دلار در طول یک سال بوده اند، و کنترل کمی بر ظاهر خودمان ارائه می دهد. این به تنهایی ارزش دارد.
منبع: https://www.wired.com/story/at-،me-beauty-tools-rave-theraface-pro-dermaflash-luxe-shark-flexstyle/