با این کیسه های ضد آب، وسایل خود را از عناصر موجود نجات دهید


پاییز من است زمان مورد علاقه در ج، روزی است، معمولاً در اوا، اکتبر، زم، که رطوبت بالا،ه می شکند، هوا تکان می خورد و می تو،د آن را در استخوان های خود احساس کنید: تابستان تمام شده است. اگر در غرب میانه هستید، ممکن است شرم آور باشد زیرا برف در حال آمدن است، در حالی که ،، از شما در کالیفرنیا ممکن است فکر کنند، “فصول چیست؟” اما برای ما اینجا نزدیک خلیج مکزیک، هوای خنک و خشک چیز زیبایی است.

صدای بی پایان کو، قطع می شود و صدای ،ات را دوباره می شنوید. پنجره‌ها باز می‌شوند و می‌تو،د روی کاناپه دراز بکشید، کتاب در دست بگیرید و به یاد بیاورید که چرا در وهله اول اینجا زندگی می‌کنید. دوستان من این یک زندگی خوب است. تنها مشکل این است که وقتی مشغول درست ، شام هستید، نسیم فوق‌العاده بعد از ظهر می‌وزد. تا نیمه شب، پنجره باز شما دعوتی است برای طوفان رعد و برق که کاناپه و کیسه پر از تج،ات دوربین و باتری هایی را که روی آن گذاشته اید خیس می شود. این دقیقا همان چیزی است که اوایل امسال برای من اتفاق افتاد.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

جزر و مد بالا

کاناپه ها خشک می شوند. کیف ها هم همینطور. اما دوربین و باتری‌ها ،اب می‌شدند (از جمله یکی، آهان، که مال من نبود)، با این تفاوت که چند ماه قبل تصمیم گرفته بودم باتری‌ها و دوربین‌هایم را در کیسه‌های خشک داخل کیف حمل واقعی‌ام نگه دارم.

من زمان زیادی را در کنار آب می گذرانم، بنابراین آنقدرها هم که به نظر می رسد زیاده روی نیست. اما کلید اصلی این تصمیم، کشف کیف های خشک بسیار براق، باریک و سبک ماتادور بود. یک کیسه خشک از نوع ،تیکی سنتی حجیم است و به سختی می توان از کیسه دیگر داخل و خارج کرد. من کیف های سنتی دارم، اما واقعاً فقط زم، از آنها استفاده می کنم که روی آب پارو می زنم.

نبوغ کیف های جدید ماتادور در ساخت سبک وزن آنهاست. این کیسه 8 لیتری تنها 2.3 اونس وزن دارد و از نایلون ضدآب 70D ripstop ساخته شده است که حجیم نیست. حتی با چنین مواد سبک وزن، آنها به رتبه IPX7 دست می یابند (به این م،ی که در عمق 1 متری به مدت 30 دقیقه زیر آب هستند).

چیزی برای همه

در دو سایز 2 لیتری و 8 لیتری موجود است. من از 2 لیتری برای نگهداری تمام باتری هایم و از 8 لیتری برای نگه داشتن سونی A7 همراه با دو لنز و یک جفت دوربین دوچشمی استفاده می کنم. این چیدمان به این م،ی است که من فقط دو کیسه را در حین ،وج از در برداشتم و می‌دانم که همه چیز مورد نیازم را دارم، چه آن‌ها را در کوله پشتی، کوله پشتی یا سطل کمپینگ بگذارم. کیسه‌های خشک ماتادور همچنین کف صافی دارند، به این م،ی که می‌تو،د آن‌ها را در جای خود قرار دهید و به‌طور خودکار مچاله نمی‌شوند (این که آیا در نهایت به حالت قائم باقی می‌مانند بستگی به داخل آن دارد، اما مال من دارد).

کیسه‌ها درزبندی نشده‌اند، که در ابتدا باعث توقف من شد، اما ماتادور ادعا می‌کند که ساختار جوشی که استفاده می‌کند قابل اعتمادتر و بادوام‌تر از درزبندی است. من فقط حدود سه ماه است که آنها را دارم، بنابراین نمی توانم در مورد ماندگاری طول، مدت اظهار نظر کنم، اما تا کنون آنها خوب هستند و من هیچ مدرکی مبنی بر لایه برداری یا لایه برداری در امتداد درزها ندیده ام. آنها حس بسیار محکمی دارند و همچنین دارای گارانتی 1 ساله هستند. کیسه ها حتی پس از آن نیز واجد شرایط تعمیر هستند.

شاید بهترین ویژگی پنجره عمودی کوچکی باشد که در کنار کیف قرار دارد و به شما امکان می دهد محتویات کیف را بدون باز ، آن ببینید. فقط با دو (در اندازه های مختلف)، می دانم که در آنها چیست، اما پس از حادثه باران، یکی دیگر را سفارش دادم و در یک نگاه خوب است که ببینم کدام باتری و کدام لباس – همه آنها خشک هستند.


پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/story/matador-flatpak-dry-bag-rave/