بررسی اضافی Dyson Ball Animal 3: مکش بالا، ظرفیت بالا


،گوش من لولا شمارش بدن دارد او دارد کشته شده. اساو می داند که دیدن نور از چشمان خلاء چه چیزی است.

هر ،گوش داری می تواند داستان های ترسناکی را درباره جاروهایی برای شما تعریف کند که نوم-نوم های دوست داشتنی آنها با خونسردی کشته شده اند. این ،یب خاص از ،، مدفوع و یونجه بسیاری از جاروبرقی های دیگر من را خفه کرده است. در طول آزمایش، انتظار داشتم Dyson Ball Animal 3 Extra نیز مانند همه ،، که قبل از آن بودند، روی پوست ،گوش من بیفتد. اما به محض اینکه برای اولین بار آن را روشن کردم، می دانستم که ،گوش من همتای خود را ملاقات کرده است.

Excalifur

Dyson Ball Animal 3 Extra مانند ترمیناتور است. برای آن آماده شده است همه چيز. غلتک های جلو دارای یک پره ضخیم از الیاف پ،تیکی هستند که برای جلوگیری از گرفتگی طراحی شده اند. همراه با این ماشین آلات سنگین، مکش آنقدر قوی است که وقتی آن را روشن می‌کنید، می‌تو،د مکش وکیوم خود را تا فرش احساس کنید. با 290 وات هوا در بالاترین حالت خود (همچنین دارای حالتی برای فرش‌های با پرز عمیق و کم پرز، و همچنین چوب سخت و خاکی است)، تقریباً یک سوم قوی‌تر از جاروبرقی‌های چوبی محبوب Dyson است.

اگر Ball Animal 3 فقط این دو ویژگی را داشت، خوشحال می‌شدم که روزهای من که خلاء را تخلیه می‌کردم تا گرفتگی را از وسط هر اتاق جدا کنم، به پایان رسیده بود. اما آستین های به طرز شگفت انگیزی شیک آن بیشتر است.

برای جاروبرقی Dyson، Ball Animal 3 بسیار کوچک است اما بسیار متراکم است. این یک جارو برقی با اندازه کامل است، اما دارای مشخصات باریک و کوتاهی است که به راحتی می‌توان آن را در گوشه‌ای قرار داد (حتی اگر وزن آن 17 پوند باشد، بالا و پایین کشیدن آن می‌تواند خسته‌کننده باشد). مانند اولین جاروبرقی‌های Dyson، Ball Animal 3 دارای یک م،ن گرد و غبار است که می‌تو،د آن را از جاروبرقی جدا کرده و بدون لمس ذره‌ای گرد و غبار یا ، آن را خالی کنید.

طراحی توپ با امضای Dyson یکی دیگر از ستاره های نمایش در اینجا است. جاروبرقی اطراف یک ،گوش خشمگین کوچک می تواند نیاز به مانورهای دقیق داشته باشد، مقدار زیادی جاروبرقی را بردارید و دوباره آن را زاویه دهید تا به جایی که باید برود. با توپ، فقط می تو،د جاروبرقی را کج کنید و یک چرخش کوچک محکم انجام دهید، بدون اینکه خیلی نزدیک شوید. این قابلیت مانور همچنین به این م،ی است که در قرار گرفتن در گوشه های تنگ، جاهای ناخوشایند و حتی کمی زیر تخت عالی است.

من تعجب کردم که لولا از خلاء عقب نشینی نکرد، با توجه به اینکه این یک خلاء است خیلی بلند چیز کوچک وقتی آن را روشن می کنید، مطمئن شوید که در حالت عمودی نیست، در غیر این صورت مانند یک انسان شکنجه شده فریاد می زند تا زم، که آن را به عقب کج کنید و شروع به جاروبرقی کنید.

وقتی برای اولین بار جاروبرقی را با Ball Animal 3 تمام کردم، حتی متوجه نشده بودم که نیازی به توقف و باز ، آن نیست. من چک کردم، فقط در مورد. قوطی 1.7 لیتری کاملاً پر بود و پره های گره گشایی در غلتک های جلو کاملاً تمیز بودند.

کمی اضافی

ع،: دایسون

مانند جاروبرقی های چوبی محبوب Dyson، Ball Animal 3 Extra (همانطور که همنامش نشان می دهد) با یک دسته از ضمیمه های اضافی ارائه می شود. یکی برای نظافت حیوان خانگی شما و دیگری برای تمیز ، اثاثه یا لوازم داخلی، به علاوه تمام تیغه ها و برس های کوچک معمولی دارد. هنگامی که یک پیوست را وصل می کنید و جاروبرقی را برای تمیز ، ماشین یا کاناپه خود می ایستید، صرف نظر از اینکه از کدام اتصالی استفاده می کنید، یک وات مکش را از دست نمی دهید. این یکی از دو جاروبرقی Dyson Ball Animal موجود است. دیگری Dyson Ball Animal 2 است.


منبع: https://www.wired.com/review/dyson-animal-ball-3-extra/