بررسی تخت خواب هوشمند Sleep Number Climate360: گرم و سرد


تشک کوئین سایز از نظر فنی ابعاد تشک ملکه را دارد اما در عمل بسیار کوچکتر به نظر می رسد. وقتی سر حتی کمی بالا می‌آید، مچ پاهای 5’1 اینچی من از انتها می‌،بند. من توصیه می‌کنم اندازه آن را افزایش دهم، اما این به م،ای صرف پول بیشتر است. و دو سفتی متفاوت نیز این منطقه غیرقابل تحمل ناخوشایند را در وسط ایجاد می‌کند. آیا تا به حال سعی کرده اید در حالی که نیمی از شما روی یک سطح بسیار سفت قرار گرفته اید و نیمی از شما در یک سطح بسیار نرم فرو رفته اید بغل شوید؟ این ناجور است و دردناک است.

علاوه بر این، لبه های تشک نرم و شیب دار هستند. به نظر می رسد ممکن است در خواب بیفتید. پس از تماس‌های نزدیک زیاد، من و شریک زندگی‌ام روال معمولی را ایجاد کرده‌ایم که در آن دستم را دراز می‌کنم و او آن را می‌گیرد تا زم، که نیاز به ماهیگیری برای یک کنترل از راه دور افتاده دارم، لنگر ایجاد کند. در غیر این صورت، من ممکن است فقط به سمت پرتگاه حرکت کنم.

اما مهمتر از همه، نرم افزار (و برنامه کاربردی، و حضور) بزرگ ترین مشکل من است. برنامه همراه Sleep IQ روش پیش‌فرض برای کنترل تخت هوشمند شما است و مشکل دارد. بسیاری از اوقات، زم، که می‌خواستم دمای تختم را تنظیم کنم، برنامه این درخواست‌ها را ارسال نمی‌کرد. اولین باری که سعی کردم از Zero G به Flat تغییر کنم همین اتفاق افتاد. برنامه به طور کامل مسدود شد و پس از بسته شدن اجباری آن دوباره باز نشد. مجبور شدم گوشیم را ریستارت کنم و منتظر بمانم تا دوباره وصل شود. در زم، که من فقط می خواستم بخوابم تقریبا نیم ساعت طول کشید.

یک دکمه در دو طرف پایه تشک وجود دارد که می توان آن را به تنظیمات “مورد علاقه” پیکربندی کرد. من در نهایت برنامه خود را Flat ساختم تا زم، که برنامه شروع به کار کرد، راهی برای لغو فیزیکی برنامه داشته باشم. در مرحله آزمایشی، Sleep Number کنترل اختیاری 49 دلاری تخت را برایم فرستاد. من به شدت توصیه می کنم که ریموت را ،یداری کنید. مشکلات کنترل من را حل کرد و باید به طور خودکار گنجانده شود.

من همچنین مشکلاتی با تجزیه و تحلیل برنامه Sleep IQ داشتم. برنامه insights قرار است داده های خواب شما را ردیابی کند و نکاتی را در مورد چگونگی خواب بهتر به اشتراک بگذارد. اما بینش‌ها … نوعی … بد هستند، به خصوص اگر از خانه کار می‌کنید. تخت نمی تواند تفاوتی بین مثلاً نیم ساعت کار ، با تلفن یا بعد از ظهر امتحان ، یا تلاش برای داشتن یک خواب کامل شبانه را تشخیص دهد. شما باید تمام جلسات خواب اشتباه ضبط شده به صورت خودکار را به صورت دستی ویرایش کنید و روند انجام این کار دشوار است. نمی خوام هر نیم ساعت روی تختم یه اپلیکیشن باز کنم! حتی اگر برنامه به طور پیش فرض از شما بپرسد “هی، فقط نیم ساعت خوابیدی؟” آن بهتر خواهد بود. در حال حاضر، SleepIQ فقط فکر می کند که ریتم شبانه روزی من وجود ندارد. طبق داده های Apple Health من، برنامه خواب من به خوبی پیش می رود.

و برنامه تهاجمی است. داده های بیومتریک مانند تغییرات ضربان قلب و تعداد تنفس را جمع آوری می کند. اگر می‌خواهید ضبط داده را خاموش کنید، حالت حریم خصوصی دارد. اما نمی‌تو،د حالت Privacy را فقط برای نیمی از تخت اعمال کنید، و علاوه بر این، برنامه آشکارا توصیه می‌کند که حالت Privacy را خاموش نگه دارید. ناخالص می د،د راه ساده تر و دقیق تری برای پیگیری داده های خواب شما چیست؟ هر ردیاب تن، اندام یا ساعت هوشمند. احتمالاً 10000 دلار هم نخواهد داشت.

این به نکته پای، من منجر می شود. همه شواهد نشان می‌دهند که برای بهترین بهداشت خواب، باید تلفن‌هایمان را کنار بگذاریم و استرس‌ها، نور آبی و حواس‌پرتی‌های مداوم را پشت سر بگذاریم. مبارزه با یک برنامه ناکارآمد با نور آبی دقیقا برع، است. همچنین، پایه هوشمند در هنگام رابطه ، بسیار بلند است، بنابراین وجود دارد.

من این کار را نمی کنم نفرت این تخت؛ من فقط ناامید هستم. به من قول یک تجربه خواب انقلابی داده شده بود، و فقط همینطور بود. Sleep Number می‌گوید به‌روزرس، این برنامه در اوا، این ماه ارائه می‌شود. اما من واقعاً سؤال می کنم که آیا هیچ یک از به اصطلاح هوشمندهای روی این تخت هوشمند واقعاً هوشمند – یا حتی ضروری – بودند یا خیر. سال 2023 است و اگر می خواستم 10000 دلار ،ج کنم، در تعطیلات ساحلی استراحت بسیار بهتری می کردم. در این مرحله، شاید فقط یک پا گرمکن ب،م.


منبع: https://www.wired.com/review/sleep-number-climate360-smart-bed/