بررسی دوربین حلقه خودرو: برای صاحبان خودرو نیست


من هرگز قبول نمی کنم یک محصول برای بررسی با این فرض که من نمی توانم از آن استفاده کنم. اگرچه ما در مورد Ring و مشارکت آن با مجریان قانون تردید داریم، اما من به طور کلی دریافتم که محصولات آن برای استفاده آسان هستند و هدفی را که برای آن در نظر گرفته شده است، ی،ی کمک به حفظ امنیت شما و خانواده‌تان انجام می‌دهند.

با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید بگویم که دوربین Ring’s Car Cam هدف مورد نظر یک دوربین داشبورد را برآورده نمی کند. اتومبیل‌ها قطعات گران‌قیمتی هستند که ما آن‌ها را به صورت نشسته، بدون مراقبت، بیرون رها می‌کنیم. من دوست دارم فیلم ویدیویی یک ضربه و دویدن که ماشینم را یک ماه از کار انداخته بود در سال گذشته ذخیره کرده باشم، یا وقتی که شخصی در شب در حالی که ماشینم در خیابان پارک شده بود به ماشین من نفوذ کرد، هشدار دریافت می کردم.

افسوس که دوربین خودرو به این شکل کار نمی کند. روز اولی که آن را نصب کردم، برنامه Ring به من گفت که دوربین باتری ماشینم را خالی کرده است. با پیژامه به طبقه پایین پرواز کردم و بلافاصله آن را از برق جدا کردم. دوربینی که کمکی به ایمنی خودروی شما نمی کند و همچنین آن را غیرقابل استفاده می کند اصلاً ارزش داشتن ندارد.

ایزی رایدر

ع،: حلقه

اما اول، نصب. خود دوربین خودرو نسبتاً محکم به نظر می رسد – دارای دوربین های دوگانه، یکی در جلو و دیگری در عقب، که روی یک ، خمیده در فضای بین داشبورد و شیشه جلو نصب شده است. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که دوربین‌های Ring در همه جا حاضر هستند این است که نصب می‌تواند بسیار آسان باشد. اولین اشاره به اینکه اینجا همه چیز خوب نیست، زم، بود که شرکت از من خواست تا مدل، مدل و سال ماشینم را بنویسم.

Car Cam به درگاه OBD-II در سمت چپ وسیله نقلیه شما متصل می شود، بنابراین اگر خودروی شما درگاه را در آنجا نداشته باشد، ممکن است نتو،د از آن استفاده کنید. می تو،د لیست را بررسی کنید ماشین های ناسازگار اینجا. ناسازگاری ها ممکن است همیشه آشکار نباشند. به ،وان مثال، من یک کیا سورنتو 2018 دارم، اما کیا نیرو و کادنزا از همان محدوده تاریخی ناسازگار هستند زیرا چراغ امنیتی باعث رویدادهای حرکتی نادرست می شود.

دوم اینکه اصلاً استفاده از Car Cam برای من غیرقانونی است – و متاسفم، مس. در اورگان جایی که من زندگی می کنم، و در واقع در چندین ایالت، شما اجازه ندارید چیزی را روی شیشه جلو یا پنجره های دیگری قرار دهید که ممکن است مانع دید شما شود به هر حال من آن را نصب کردم، اما اگر از کار خارج شده بودم، گزارش هزینه بلیط خود را به WIRED می فرستادم.

بنابراین فرض کنید هنوز تصمیم به استفاده از آن دارید. در جعبه، Ring شامل ابزارهایی برای فشار دادن آن به شکاف نامحسوس بین شیشه جلو و داشبورد است. من قبل از انجام این کار بررسی های آنلاین را بررسی کردم – ظاهراً برخی از افراد شیشه جلوی خود را ، کرده اند در این فرآیند

روند گیج کننده بود. پورت USB در سمت راست دوربین قرار دارد، اما Ring به طور خاص بیان می‌کند که دوربین قرار است در خودروهایی با پورت OBD-II در سمت چپ استفاده شود. چرا پورت USB در سمت اشتباه قرار دارد؟ شما چاره ای ندارید جز اینکه کابل را در هنگام عبور از آن پیچ کنید. تو می تو، دیدن پیچ خوردگی کوچک زیر شیشه جلوی شما، و باعث می شود سیم بیرون زده و شل شود.


منبع: https://www.wired.com/review/ring-car-cam/