بررسی عینک هوشمند Therabody: گرما، ارتعاشات و ماساژ


دنیای مدرن مغزم را ،اب کرده است من به طور مداوم نیاز به تحریک دارم، تماشای تلویزیون و پیمایش همزمان TikTok یا بازی تتریس در حالی که از نظر ذهنی تمام لباس‌های جنا اورتگا را اضافه می‌کنم. چهار شنبه به سبد ،ید من میدانم. من به کمک نیاز دارم.

من نیستم کاملا معادل بزرگسالان یک بچه iPad. حداقل، هنوز هم می توانم گوشی خود را در حضور افراد دیگر کنار بگذارم. اما اعتیاد من به تلفن را با شغلی که روی صفحه کامپیوتر صرف نوشتن کردم، و جمجمه و چشمانم شروع به شورش ،د. من دچار خستگی چشم و سردردهای تند می شوم که این مورد آ،ی ممکن است ناشی از عادات ذکر شده باشد یا نباشد. گاهی سردردها تپش دارند و مثل صاعقه به من ضربه می زند. برای اندازه گیری بیشتر، گاهی اوقات بینایی من 20 دقیقه یا بیشتر قبل از شروع درد تار می شود. (این میگرن‌های چشمی قبل از اینکه من یک گوشی هوشمند داشته باشم شروع شده‌اند.

فکر می‌کردم سرنوشتم برای یک زندگی پر از درد و ناراحتی است و چیزی جز انتخاب‌های ضعیف خودم برای سرزنش باقی نمی‌ماند. اما بعد سعی کردم عینک هوشمند Thera،y. این شرکت بیشتر به خاطر Theraguns خود، تفنگ های ماساژ قدرتمند و با قیمت حرفه ای شناخته شده است. وقتی در مورد این عینک‌ها شنیدم، مطمئن نبودم که چه فکری کنم – آنها می‌توانند عالی باشند یا یک حقه گران قیمت، اما مغز تپنده من به یک راه‌حل نیاز داشت. خوشبختانه، این عینک‌های گرم و ارتعاشی اولین بودند. من آنها را دوست دارم.

حسادت را ماساژ دهید

Thera،y از طریق Medea Giordano

عینک هوشمند با ،یب ماساژ، گرما و ،زش برای کاهش سردرد و کاهش فشار و تنش چشم کار می کند. آنها کمی شبیه یک هدست واقعیت مجازی هستند، و وقتی آنها را روی چشمانم می‌آورم، احساس می‌کنم باید در جایی دوربری کنم. من چند مشکل حسی دارم و می‌توانم خیلی سریع احساس ناراحتی کنم اگر حتی یک چیز به اشتباه مرا لمس کند، اما اینها احساس خوبی دارند، نه آزاردهنده. به علاوه، یک بند قابل تنظیم برای شل یا سفت ، آن وجود دارد. ناحیه چشم به اندازه کافی پر شده است و به راحتی می توان آن ،مت را تمیز کرد. شما باید آن را روی پوست تمیز استفاده کنید، اما گاهی اوقات لازم است از آن در وسط یک روز کامل آرایش استفاده کنم.

این عینک دارای بلوتوث است و به آن متصل می شود اپلیکیشن Thera،y (موجود در iOS و اندروید)، که در آن می تو،د کنترل ها و زمان جلسه را از پنج تا 30 دقیقه تنظیم کنید. همچنین دکمه های کوچکی در بالای دستگاه واقعی وجود دارد. من دوست دارم گزینه عدم استفاده از تلفن خود را داشته باشم، اما تنظیمات در برنامه بسیار ساده تر و ساده تر هستند. می تو،د ،زش و گرما را خاموش کنید، اما ماساژور همیشه روشن است. به اندازه کافی فشار می آورد تا درد را تسکین دهد، اما ناراحت کننده نیست، و به قدری آزاد می شود و منقبض می شود که نباید شما را آزار دهد. کمی طول کشید تا شوهرم به این احساس عادت کند، در حالی که اگر صادق باشیم می‌توانستم مغزم را کمی بیشتر تحت فشار بگذارم. (داشتم خودم را تصور می کردم باز ، جمجمه من به ،وان دکتر فینکلشتاین از جانب کابوس قبل از کریسمس.)


منبع: https://www.wired.com/review/thera،y-smart-goggles/