بررسی Amazon Fire HD 8 و 8 Plus (2022): ارزش بی نظیر


اگر می خواهید کمی قدرت بیشتر داشته باشید، آن هم وجود دارد Fire HD 8 Plus (150 دلار)، که یک گیگابایت رم اضافی، شارژ بی سیم و یک دوربین 5 مگاپی،لی را ارائه می دهد (در مقایسه با مدل پایه 2 مگاپی،لی – هیچ کدام خیلی خوب نیستند، بنابراین اجازه ندهید این نقطه فروش پ، باشد). رم اضافی بسیار مورد استقبال قرار می گیرد، اما تفاوت در اینجا به اندازه 10 اینچی Fire HD Plus قابل توجه نیست. اگر می‌خواهید کار واقعی را انجام دهید، می‌تو،د این کار را روی Fire HD 10 اینچی انجام دهید، اما هیچ‌یک از مدل‌های Fire HD 8 برای شما کار نمی‌کنند.

Fire HD 8 Kids

ع،: آمازون

بسته بازی Fire HD 8

ع،: آمازون

همراه با مدل پ،، آمازون دارای چند بسته دیگر است، مانند مدل های Fire HD 8 Kids، که دارای کیس های محافظ، برخی نرم افزارهای اضافی، و بسته های محتوا به همراه کنترل های والدین هستند. در حال حاضر نیز وجود دارد بسته بازی که همراه با a کنتر، Luna (169 دلار)اگرچه با توجه به محدودیت‌های Fire OS، نمی‌توانم این را برای بسیاری از گیمرها جذاب تصور کنم.

مالش اصلی قرص Fire – نرم افزار آمازون – در آنجا نهفته است.

مشکل چیه

تبلت‌های Fire آمازون تجربه‌ای را ارائه می‌دهند که مرا به یاد دنیای بیش از حد اشباع تبلیغات می‌اندازد. ،.

از لحظه‌ای که سعی می‌کنید قفل Fire HD 8 خود را باز کنید، با هجوم تبلیغات و طرح‌های با الگوی تیره‌ای مواجه می‌شوید که مهندسی شده‌اند تا شما را وادار به کلیک ، بر روی موارد کنند، به خصوص اگر مدل‌های پشتیب،‌شده از تبلیغات را انتخاب کنید. فقط نکن. 20 دلار اضافی را ،ج کنید تا خود را از شر برخی از تبلیغات خلاص کنید. نگران نباشید، هر بار که به Fire HD 8 خود نگاه کنید همچنان محتوای آمازون را تحت فشار قرار خواهید داد. همانطور که می گویند این قیمت پذیرش است. یک تبلت ارزان می خواهید؟ شما یک تبلت خواهید داشت که احساس می کند باید در هر لحظه پول بیشتری از شما بگیرد.

Fire OS، فورک اندروید آمازون، برای استفاده از اندروید 11 به روز شده است که هنوز دو نسخه کامل از اندروید استوک عقب است. به غیر از صفحه تغییر برنامه و جزئیات اندک موضوع، نمی توانم تفاوت زیادی را تشخیص دهم. Fire OS همچنان همان تجربه اولیه را ارائه می دهد که ،وماً بد نیست، اما توسط فروشگاه برنامه آن محدود شده است.

در خارج از جعبه، تبلت های Fire HD 8 هیچ برنامه Google یا دسترسی به فروشگاه Google Play را ارائه نمی دهند. انتخاب در فروشگاه برنامه آمازون همان چیزی است که شما ممکن است آن را فاقد آن بنامید. می خواهید YouTube را تماشا کنید؟ چت در Slack؟ نه، اتفاق نمی افتد. حتی اگر بخواهید استدلال کنید که این تبلت بیشتر برای مصرف است و به چیزهای زیادی در فروشگاه Google Play نیاز ندارد، یوتیوب یک حذف آشکار است. پیشنهاد من این است که اگر برنامه‌های خاصی دارید که می‌خواهید استفاده کنید، قبل از ،ید، فروشگاه برنامه آمازون را مرور کنید تا مطمئن شوید آنچه می‌خواهید در دسترس است (اگر دستگاه اندرویدی دارید، می‌تو،د فروشگاه برنامه آمازون را دانلود و مرور کنید. اینجا).

در مورد «بارگذاری جانبی» گوگل پلی چطور؟ ما یک راهنمای در مورد نحوه نصب فروشگاه Google Play در تبلت آمازون Fire داریم، اما متاسفانه این راهنما برای این مدل کار نمی کند. یا حداقل، با نسخه فعلی Fire OS کار نمی کند. مقداری کاربران Reddit افرادی که به‌روزرس، نرم‌افزار Fire OS 8.3.1.3 را دریافت کرده‌اند، ادعا می‌کنند که توانسته‌اند Google Play را نصب و استفاده کنند. واحد بررسی من تا کنون در Fire OS 8.2.1.2 گیر کرده است، که، می توانم تأیید کنم، خود فروشگاه Google Play را نصب می کند، اما به شما اجازه نمی دهد وارد شوید و هیچ برنامه ای را از آن نصب کنید. به محض اینکه بتوانم کارایی آن را تأیید کنم، راهنمای خود را با اطلاعاتی در مورد نحوه انجام آن به روز می کنم. در برخی مواقع، احتمالاً می‌تو،د Play Store را نصب کنید، اما در حال حاضر نمی‌تو،د.

Fire HD 8 2022 آمازون در کاری که برای انجام آن طراحی شده است خوب است: پخش محتوای آمازون. اگر مش، پرایم هستید و می خواهید یک دستگاه کوچک و مقرون به صرفه برای استفاده روی مبل، آشپزخانه یا حتی با پایه ای برای جعل نمایش Ec، S،w استفاده کنید، Fire HD 8 بد نیست. اما اگر بتو،د آن را بپردازید، مدل 10 اینچی تجربه کلی بسیار بهتری را ارائه می دهد و بهترین انتخاب ما باقی می ماند. اگر واقعاً می‌خواهید معامله‌ای را به دست آورید، منتظر بم،د تا روز پرایم بعدی شروع شود، زم، که معمولاً تبلت‌های Fire آمازون را می‌توان با نصف قیمت ،یداری کرد.


منبع: https://www.wired.com/review/amazon-fire-hd-8-2022/