بررسی Samsung Galaxy S23 و Galaxy S23 Ultra: کروز کنترل


من در یک چهارراه همین چند هفته پیش، گل،ی A14 5G سامسونگ را بررسی کردم و آن را یک گوشی فوق‌العاده با قیمت 200 دلار خواندم و ثابت کرد که واقعاً برای داشتن یک گوشی هوشمند عالی نیازی به پرداخت خمیر هنگفت ندارید. اکنون دارم گل،ی اس 23 اولترا 1200 دلاری و گل،ی اس 23 800 دلاری سامسونگ را بررسی می‌کنم، و می‌د،د که گاهی اوقات ول،جی ، خوب است؟

مجموعه گل،ی S23 سامسونگ (که شامل S23+ نیز می‌شود، مدلی که من هنوز آزمایش نکرده‌ام) حداقل دستگاه‌های تغییردهنده بازی نیستند – و ا،ر مردم به این همه دوربین‌های سطح بالا و ، بخار فوق‌العاده نیاز ندارند. اما باید به خودم یادآوری کنم که گاهی اوقات پرداخت هزینه برای بهترین بهترین ها اشکالی ندارد. خوب است که در یک روز آفتابی مجبور نباشید به یک صفحه نمایش کم نور خیره شوید و توانایی انجام یک بازی سخت را با بالاترین کیفیت آن داشته باشید.

اگر از یک گل،ی اس 22 یا اس 21 یا هر دستگاه پرچمداری دیگری که در دو سال گذشته عرضه شده است می‌آیید، این گوشی‌های جدید سامسونگ واقعاً دلیلی برای ارتقاء به شما نمی‌دهند. اما اگر چیز قدیمی‌تری در جیبتان دارید، یا وسیله‌ای که برای کیف پول من،‌تر است و احساس می‌کنید تجربه‌ای در معرض خطر قرار می‌دهد، حتماً باید نگاهی بیندازید.

کهکشان های ستاره ای

گل،ی اس 23

ع،: سامسونگ

من حوصله شما را با مشخصات سخت این گوشی ها سر نمی برم. در عوض، می‌تو،د توضیح من را در مورد اینکه Galaxy S23، S23+ و S23 Ultra همه متفاوت هستند و چگونه شبیه هستند را بخو،د. (هک، شما می تو،د بررسی سال گذشته سری S22 را بخو،د تا به این نکته پی ببرید که بیشتر این دستگاه های جدید در مورد چه چیزی هستند.) چیزی که با خواندن مشخصات نمی تو،د کاملاً متوجه شوید این است که این تلفن ها چه احساسی دارند – S23 6.1 اینچی من است. مورد علاقه شخصی است زیرا برای دستان من من، است و وقتی می خواهم با یک دست از آن استفاده کنم بیشتر صفحه نمایش نسبتاً قابل دسترسی است. صفحه نمایش 6.8 اینچی S23 Ultra خیلی سخت نیست، اما در حین استفاده از آن، می بینم که انگشتانم بیشتر و بیشتر کشیده می شوند تا زم، که دست دیگرم مجبور به اتصال شود – و دست های بزرگی دارم.

بهترین تغییر لبه های S23 Ultra است که بسیار صاف تر از S22 Ultra منحنی سال گذشته است. لبه‌ها به اندازه لبه‌های آیفون 14 صاف نیستند، اما Ultra همچنان نسبت به مدل قبلی خود در دست گرفتن احساس بهتری دارد و گرفتن من تقریباً هرگز صفحه نمایش را قطع نمی‌کند. خارج از این، من را رنگ کنید غرق شده با نحوه ظاهر مجموعه گل،ی S23. هنوز هم فکر می‌کنم سری S21 سامسونگ زبان طراحی واضح‌تری را با ماژول دوربین Contour Cut در رنگ برجسته ارائه می‌دهد. این تلفن‌های جدید با آرایه دوربین کم‌تصور و بدون لهجه‌شان شبیه تعریف کتاب‌های درسی «تلفن‌های هوشمند» هستند – بدون شک زیبا هستند، اما کاراکتر زیادی ندارند.

این سه گوشی بسیاری از ویژگی‌های ی،، دارند، مانند اینکه چگونه صفحه‌های AMOLED 120 هرتزی می‌توانند هر کدام در حال حاضر به حدا،ر روشنایی 1750 نیت برسند. این ویژگی است که اغلب نادیده گرفته می شود. روشنایی بالا خواندن صفحه را در زم، که در یک روز آفتابی بیرون هستید بسیار آسان تر می کند. اغلب اوقات نامزد من مجبور است به تلفن پی،ل خود نگاه کند، و این هرگز در اینجا مشکلی نیست. (همچنین برای ،، که از روشنایی کم هنگام خواب قدرد، می کنند بسیار کم نور می شود.)

همه آنها از چیپست Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 “for Galaxy” استفاده می کنند که کمی سریعتر از Snapdragon 8 Gen 2 سطح پایه است که در سایر گوشی های اندرویدی پرچمدار مانند OnePlus 11 خواهید یافت. تست های بنچمارک من این را نشان داد. ، اما این یک جهش عظیم نیست. این تراشه از دو جهت خاص است. سال به سال، این روزها واقعاً سخت است که متوجه پیشرفت‌های قابل توجهی در عملکرد شوید، اما متوجه شده‌ام که گوشی‌های دارای این پردازنده نسبت به قبل واکنش‌پذیرتر و سریع‌تر هستند.


منبع: https://www.wired.com/review/samsung-galaxy-s23-and-s23-ultra/