بهترین آیفون (2023): کدام مدل را واقعاً باید بخرید؟


اپل در حال حاضر می فروشد هشت مدل آیفون، از آیفون SE 429 دلاری تا آیفون 14 پرو م، 1099 دلاری. کدامیک برای شما بهتر است؟ ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم شعارهای بازاریابی را از واقعیت جدا کنید—ما آ،ین مدل ها را آزمایش کرده ایم و نقاط قوت و ضعف آنها را بیان کرده ایم. راهنمای ،ید آیفون ما می تواند به شما در تصمیم گیری کمک کند.

سایر راهنمای ،ید ما را بررسی کنید، از جمله بهترین لوازم جانبی MagSafe، بهترین قاب‌های آیفون 14، بهترین قاب‌های آیفون 13، بهترین قاب‌های آیفون 12، بهترین قاب‌های آیفون SE، و بهترین شارژرهای اپل 3 در 1. آیا نمی د،د چه چیزی در iOS 16 جدید است؟ ما در این مورد نیز جزئیات داریم.

به روز رس، آوریل 2023: ما شایعاتی در مورد آیفون 15 اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اما اول، آن آیفون قدیمی را بفروشید!

اگر از آیفون ارتقا می‌دهید، می‌تو،د آن را به اپل مبا، کنید تا تخفیف کوچکی دریافت کنید. قبل از انجام این کار، بررسی کنید که آیا می تو،د آن را در جای دیگری با پول بیشتری بفروشید یا خیر. آیفون‌ها ارزش خود را فوق‌العاده خوب نگه می‌دارند، به خصوص اگر در وضعیت خوبی باشند. ما یک راهنمای داریم که از طریق چند وب سایت قابل استفاده است.

فراموش نکنید که قبل از تغییر به مدل جدیدتر، از آیفون قدیمی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید، که به شما کمک می کند همه چیز را بدون از دست دادن داده ها انتقال دهید. و به یاد داشته باشید که قبل از فروش آیفون قدیمی خود را به تنظیمات کارخانه بازنش، کنید. ممکن است راهنماهای ما در مورد راه اندازی آیفون جدید و نحوه تعمیر آن مفید باشد. و اگر نمی‌خواهید آن را بفروشید، ما ایده‌هایی در مورد نحوه تغییر کاربری دستگاه قدیمی خود داریم.


منبع: https://www.wired.com/gallery/ip،ne-buying-guide/