بهترین جاروبرقی های Dyson (2022): V15، V12، و بیشتر


Dyson هنگام نام‌گذاری مدل‌های وکیوم چوب خود به ترتیب زم، پایبند نیست. گاهی اوقات اعداد را نادیده می گیرد، و گاهی اوقات یک عدد کمتر را به ،وان مدل بعدی نسبت به عدد بالاتر معرفی می کند. به ،وان مثال، Dyson V15 را بلافاصله بعد از V11 و سپس V12 را بعد از V15 معرفی کرد. در گسترده‌ترین مفهوم، به نظر می‌رسد که اعداد با هر نسخه بزرگ‌تر می‌شوند – V11 جدیدتر از V10 است و V10 جدیدتر از V8 است. اما سیستم نامگذاری دایسون به اندازه کافی مرموز است که حتی ما نمی تو،م پیش بینی کنیم که مدل بعدی چه خواهد بود.

Dyson همچنین مدل های فرعی زیادی دارد، زیرا طرح نام گذاری آن به اندازه کافی گیج کننده نیست. هر کدام دارای تعداد متفاوتی از ابزارها و لوازم جانبی هستند. هر مدل (V7، V8، V10، V11، V15، و غیره) به نظر می‌رسد مدل‌های فرعی جدیدی را معرفی می‌کند، بنابراین فهرست به رشد خود ادامه می‌دهد و سپس مدل‌های فرعی متوقف‌شده وجود دارند که به‌،وان سهام قدیمی در وب‌سایت‌ها نشان داده می‌شوند، معمولاً در فروش.

تشخیص دقیقاً یک مدل فرعی نیست، بلکه بخشی از نام V15 Detect و V12 Detect Slim است. این به سیستم تشخیص لیزری اشاره دارد که اندازه ذرات و شمارش را برای سفارشی ، قدرت مکش اندازه گیری می کند.

مطلق معمولاً نسخه king-of-the-hill با بیشترین پیوست است. ما نمی‌تو،م همه آنها را فهرست کنیم، زیرا بر اساس مدل اصلی متفاوت هستند، اما انتظار می‌رود که انواع نازل‌های برس، اتصالات شکافی، و سر غلتک‌های موتوری برای پاک ، شن‌های سخت از روی کف‌های سخت و فرش‌های پرزهای عمیق وجود داشته باشد.

آ،ژی قبلاً به این م،ی بود که دارای فیلتر ارتقا یافته ای بود که 99.99 درصد از باکتری ها و گرد و غبار را به دام می اندازد بنابراین هوای تمیز تری نسبت به مدل های معمولی خارج می کند، اما پس از V7 همه دستگاه های دایسون استیک از جمله فیلترهای ارتقا یافته شروع به کار ،د. این تا حد زیادی در حال حاضر یک نام قدیمی است و در مدل های جدیدتر استفاده نشده است.

موتورهد فانتزی به نظر می رسد، اما این مدل فرعی پایین رده است که با یک سر موتوردار، چند ابزار اولیه برس و شکاف ارائه می شود، و همین. بیشتر یک انصراف از روزهای V7. دایسون نام های دیگری برای مدل های فرعی پایه پیدا کرده است.

مبدا، کرکی، و حیوان با پیوست های نسبتا کمی همراه است. Fluffy and Animal هیچ گونه پیوست منحصر به فردی به خصوص مفید بودن در تمیز ، پس از حیوانات خانگی ندارد. این فقط به اختصار “مدل پایه با پیوست های کمتر” تبدیل شده است. این امر در مورد Origin نیز صادق است، اگرچه نام آن منطقی تر است.

Dyson از ،یب نام های مدل فرعی نیز بالاتر نیست. اساساً، هر چه دایسون نام‌های بیشتری را بر روی یک مدل بزند، پیوست‌های بیشتری را به همراه دارد. به ،وان مثال، V8 Animal Pro با چیزهای بیشتری نسبت به Animal عرضه می شود، اما Animal Pro+ حتی بیشتر از آن را ارائه می دهد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-dyson-vacuums/