بهترین کیندل (2022): کدام کتابخوان آمازون را باید بخرید؟


Kindles دارای ویژگی های مفیدی است که ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید. یک کلمه یا عبارت را طول، فشار دهید تا آن را ببینید تعریف، برجسته آن را یا بگیر یادداشت. همچنین می تو،د کل کتاب را برای آن کلمه یا عبارت خاص جستجو کنید یا آن را به یا از زبان های دیگر ترجمه کنید.

کلمه حکیم تعاریف کوتاه را در متن کوچک در داخل خطوط نشان می دهد. متأسفانه، برای همه کتاب‌ها در دسترس نیست، اما در صورت وجود، می‌تو،د آن را روشن یا خاموش کنید و نکات بیشتر و کمتری را انتخاب کنید. با کلیک ، بر روی تعریف کوتاه، تعریف طول،‌تری از Word Wise و دیکشنری آمریکایی جدید آ،فورد یا دیکشنری ،یسی آ،فورد باز می‌شود (شما می‌تو،د بین این دو جابجا شوید)، به اضافه ترجمه‌ها، و در صورت وجود، یک صفحه ویکی‌پدیا.

هنگام خواندن، روی بالای صفحه ضربه بزنید و برای تغییر روی “Aa” کلیک کنید اندازه یا نوع فونت—حتی فونتی به نام OpenDyslexic وجود دارد که خواندن را برای افراد مبتلا به نارساخو، آسان‌تر می‌کند. می تو،د اندازه حاشیه و فاصله خطوط را نیز از آن منو کنترل کنید.

وقتی کیندل به بلندگو یا هدفون بلوتوث وصل می شود، VoiceView Screen Reader (دسترسی از طریق تنظیمات → قابلیت دسترسی) به شما امکان می دهد از حرکات برای پیمایش دستگاه خود استفاده کنید و آنچه را که فشار داده اید با صدای بلند بخواند. همچنین یک کتاب را با صدای بلند می‌خواند، اگرچه به خوبی یک کتاب صوتی به نظر نمی‌رسد.

آمازون مالک است Goodreads، بنابراین به طور یکپارچه با Kindles همگام می شود (کلید را فشار دهید منوی سه نقطه → Goodreads). اگر حساب کاربری Goodreads دارید، می‌تو،د کتاب‌های Kindle را که خوانده‌اید مرور کنید یا قفسه کتاب‌ها و توصیه‌های خود را مرور کنید. با فشار طول، یک کلمه یا عبارت، علاوه بر موارد ذکر شده در بالا، گزینه ای برای اشتراک گذاری مستقیم نقل قول ها با Goodreads باز می شود.

یک وجود دارد مرورگر اینترنت همچنین اگر به اینترنت وصل هستید (منوی سه نقطه → مرورگر وب). این بهترین نیست، بنابراین من آن را برای جستجوهای اضطراری رزرو می کنم.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-kindle/