“خیابان 5” خنده دار است اما به تنوع بیشتری نیاز دارد


سریال HBO خیابان 5 یک کمدی علمی تخیلی درباره یک کشتی تفریحی است که در مسیر خود به سمت زحل از مسیر خارج می شود. نویسنده طنز تام گرنسر تحت تأثیر دیالوگ شوخ‌آمیز نمایش قرار گرفت.

«خطوط بسیار خنده‌داری وجود داشت خیابان 5 گرنسر در ،مت 463 می گوید که نمی توانستم با صدای بلند بخندم. راهنمای گیک برای کهکشان پاد،ت کلاه من بر سر ذهن‌های کمدی بزرگ پشت فیلمنامه است.»

خیابان 5 زاییده فکر است آرماندو ایانوچی، خالق ویپ. نویسنده فانتزی ارین لیندزی سرگرم شد خیابان 5پوچ گرایی ،انه است، اما طنز را ترجیح می دهد ویپ، که در سطوح مختلف عمل می کند. او می‌گوید: «برای من، مهم نیست که چقدر طعم را دوست دارم، من بیش از یک طعم می‌خواهم، و فقط احساس می‌کردم که جوک‌ها تقریباً همه یک طعم هستند.

راهنمای گیک برای کهکشان میزبان دیوید بار کرتلی موافق است که خیابان 5 از رویکرد متنوع تری بهره خواهد برد. او می‌گوید: «من احساس می‌کنم باید یک شخصیت وجود داشته باشد که عادی و صمیمی باشد و ما با او همذات پنداری کنیم. به طوری که بین پوچی و غیر پوچی تضاد وجود دارد. در حالی که من احساس می کنم همه چیز در این ماجرا پوچ است – همه شخصیت ها پوچ هستند، همه صحنه ها پوچ هستند، و همه چیز در مورد کشتی پوچ است.

اما ویرایشگر علمی تخیلی جان جوزف آدامز دوست دارد خیابان 5طنز حواس پرتی است و مشتاقانه منتظر است ببیند نمایش از اینجا به کجا می رسد.

دفتر و پارک ها و رک هر دو به دو کمدی مورد علاقه من در تمام دوران تبدیل شدند، اما فصل های اول خوب نبودند.» “فکر می کنم فصل اول خیابان 5 بسیار بهتر از هر یک از آنها است بنابراین اگر خیابان 5 هر نوع رشدی از فصل 1 تا فصل 2 دارد که همتراز با آنچه هر یک از آن برنامه‌ها انجام دادند – که توسط تیم‌های با استعداد مشابهی اجرا می‌شدند، بنابراین منطقی است که انتظار داشته باشیم که آنها بتوانند چنین پیشرفت‌هایی داشته باشند – فکر می‌کنم این می‌تواند شگفت‌انگیز باشد.

به مصاحبه کامل با تام گرنسر، ارین لیندزی و جان جوزف آدامز در ،مت 463 گوش دهید. راهنمای گیک برای کهکشان (در بالا). و برخی نکات برجسته از بحث زیر را بررسی کنید.

ارین لیندزی در مورد لهجه ها:

«من یک جورهایی در مورد لهجه ها دارم. من خیلی به آنها توجه می کنم، لهجه می کنم، فقط واقعاً به آنها علاقه دارم. یکی از چیزهایی که همیشه مرا تحت تاثیر قرار می داد هیو لوری این است که در چند فصل ژیلیون او خانهتقریباً هرگز، هرگز از آمریکایی بودن او سؤال نکردید. لهجه آمریکایی او شگفت انگیز است. و بنابراین در این دو ،مت اول، او را در نقش یک کاپیتان آمریکایی می دوید و اولین سوال من این بود که “چرا؟” و سوال دوم من این است، “چرا او در آن بد است؟” آیا او تماس خود را از دست داده است؟ بنابراین او آن را کاملاً فروخت. او کار بزرگی از یک بریت،ایی انجام داد که لهجه آمریکایی تقریباً اما نه کاملاً کاملی داشت. و معلوم می شود که در واقع این چیزی است که در حال وقوع است. که من دوستش داشتم من کاملاً آن را دوست داشتم.»

دیوید بار کرتلی در طرح داستان:

“من احساس می کنم در فصل 2 آنها باید داست، داشته باشند، و واقعاً داست، در فصل 1 وجود ندارد. شما بروید و خلاصه اپیزودها را نگاه کنید، و مثل این است که “من هرگز به این اپیزود کوتاه ندیده ام. خلاصه ها.’ من فقط احساس می‌کنم که باید نوعی راز در کشتی وجود داشته باشد، چیزی که در آن تعجب می‌کنید که بعداً چه اتفاقی می‌افتد. ساختار در حال حاضر واقعاً مرا به یاد آن می اندازد جزیره گیلیگان، جایی که در هر ،مت امیدی وجود دارد که زودتر از آنچه فکر می ،د برگردند، و بعد مشکلی پیش می آید، و بعد معلوم می شود که طول، تر از چیزی است که فکر می ،د، و دوباره و دوباره همینطور است. “

تام گرنسر در کشتی های کروز:

«من داشتم بازی‌های ویدیویی بازی می‌کردم، و دوستش داشتم، و این پسر کوچک کنار من است، و او با کت و شلوار مشغول بازی‌های ویدیویی است، و این دو بچه در فضای بازی می‌دوند، همدیگر را تعقیب می‌کنند، و یکی از آنها با بچه کوچک برخورد می‌کند. در کت و شلوار با آرنج، و به سختی او را لمس می کند. … پدر بچه کت و شلواری خم می شود و یکی از بچه هایی که در حال دویدن بود را می گیرد و شروع می کند به فریاد زدن: «پسرم یک بچه اعجوبه است! او در کنسرت‌های سراسر جهان ویولن می‌نوازد، و اگر به بازوی او آسیب رسانده‌ای، از پدر و مادرت شکایت می‌کنم تا چیزی باقی نماند! او این را در صورت این پسر 8 ساله فریاد زد. آن لحظه برای من چشم باز بود. من می گفتم، “من با چه ،ی در این قایق هستم؟”

تام گرنسر در کشتی ستاره ای تایت،ک رمان:

من شروع به گوگل ،ش کردم و در یک کتابفروشی اینترنتی مبهم نسخه ای از آن را پیدا کردم که نوشته بود توسط رابرت شکلیو مثل یک ، به مردی که کتابفروشی داشت ایمیل زدم و گفتم: “هی، اگر این درست باشد، کتاب واقعا کمیاب است.” آیا می توانم آن را ب،م؟ آن روز از سایت ناپدید شد، و آن مرد پس از آن هرگز به هیچ یک از ایمیل های من پاسخ نداد. من مثل “هی، داشتم دوباره این موضوع را بررسی می کردم” و او دیگر به من پاسخ نداد. … برای من ط،ه آمیز بود زیرا تایت،ک چیزی بود که آنها گفتند غرق نشدنی است و غرق شد و سپس داگ، آدامز این بازی را در مورد آن ساخت که قرار بود عالی باشد – زیرا او داگ، آدامز است – و سپس ناپدید شد و دو کتاب نیز ناپدید شدند.


داستان های سیمی عالی بیشتر


منبع: https://www.wired.com/2021/04/geeks-guide-avenue-5/