در ستایش خطوط پیکاپ تولید شده توسط هوش مصنوعی


بله، اگر افراد زبان تولید شده توسط هوش مصنوعی را به ،وان زبان خودشان منتقل کنند، در قلمرو فریب قرار می گیرد، اما به همین دلیل است که ایجاد استانداردی برای افشای اطلاعات حیاتی است. و من تصور می‌کنم که با اختراع‌تر شدن افراد با درخواست‌هایشان و جذاب‌تر شدن محتوا از نظر بصری، واضح‌تر خواهد شد که چه چیزی از یک بال‌دار هوش مصنوعی هدایت شده است. و من می‌خواهم توضیح دهم که استفاده از هوش مصنوعی برای تکمیل نمایه‌تان مانند افرادی است که همه دوستان خود را تأیید می‌کنند، به جز یکی از گزینه‌ها، حریم خصوصی بیشتر و تلاش کمتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

دیدگاه من برای دوستیابی فقط تعاملات را جسور نمی کند. من همچنین معتقدم که هوش مصنوعی باید برای تسریع در فرود یک جلسه حضوری استفاده شود. افراد بی‌شماری وقتی حوصله‌شان سر می‌رود به اپلیکیشن‌های دوست‌یابی روی می‌آورند و ناخواسته ،، را که به دنبال ملاقات در آن شب هستند مسدود می‌کنند. علیرغم اینکه بسیاری از اپلیکیشن‌ها از نرم‌افزار برای بهبود فرآیند تطبیق استفاده می‌کنند، باید آن را به سطح بعدی ببرند تا کنترل آن را با جزئیات دقیق به کاربر بدهند.

تصور کنید که می‌تو،د به یک بال‌مرد هوش مصنوعی درون‌برنامه‌ای دستور دهید که برای شما تند بکشد، و موارد غیرقابل مذاکره را مشخص کند، چه نوع روابطی را برای شما باز می‌کند، و چه علایق را باید در اولویت قرار دهد، حتی اگر در صورت تطابق، تاریخ درخواستی را درخواست کند. بهتر از اینکه ،ی که شما را دوست دارد، یادداشتی دریافت کند که می‌گوید: «این آ، هفته هر دوی شما آماده یک قرار ملاقات حضوری هستید». پیدا ، یک قرار ملاقات لحظه آ،ی در روز ولنتاین برای غلبه بر همسر سابق خود بسیار آسان تر می کند.

افرادی که ایده بازی ، با هوش مصنوعی را دوست ندارند باید از خود بپرسند: چه چیزی بیشتر از همه مهم است، ملاقات با ،ی که ممکن است بخواهید بقیه عمر خود را با او بگذر،د یا چه ،ی شما را راه اندازی کرده است؟ من نمی گویم که شما نباید این اختیار را داشته باشید که هر وقت بخواهید کنترل را به دست بگیرید. هیچ ، شما را از ملاقات با شرکای خارج از این حوزه باز نمی دارد.

یک ترس رایج در مورد پیاده سازی هوش مصنوعی در برنامه های دوستیابی این است که آنها را تا حد بی بازگشتی غیرانس، تر می کند. اما من فکر می کنم ما باید به خودمان و انس،تمان اعتبار بیشتری بدهیم که ماشینی بهتر از ما نمی تواند عاشق شود. آ، آیا این رقصی نیست که به دو قلب تپنده نیاز دارد؟

آینده قرار ملاقات در حال حاضر در آستانه ماست و بسیاری از مردم از قبل حاضرند در را باز کنند اگر امکان عشق در طرف دیگر باشد. بر اساس نظرسنجی OkCupid، 36 درصد از 30000 کاربر مورد بررسی گفتند که به صحبت با شخصی که اعتراف کرده است که ابتدا از طریق یک ربات مبتنی بر هوش مصنوعی با آنها ارتباط برقرار کرده است، ادامه نمی دهند، اما جالب اینجاست که 46 درصد از آنها مطمئن نبودند و 18 نفر درصد گفتند بله

این غریزه انس، است که علیه آنچه می ترسید یا نمی تو،د پیش بینی کنید شورش کنید و هیچ چیز به اندازه پیامدهای آشکار هوش مصنوعی در زندگی مردم را ترسانده یا گیج نکرده است. اما باز هم بی شباهت به بدبینی اولیه و پذیرش تدریجی بیشتر چیزی نیست که در نهایت جامعه را در بر می گیرد. زم، اینترنت به ،وان یک روند شناخته می شد. رابطه ، ده، قبلاً توسط والدین ما تابو در نظر گرفته می شد.

حتی اگر هوش مصنوعی با ارائه یک تجربه بی‌نظیرتر (جناسی که در نظر گرفته شده است) دوباره موفق شود دوستیابی را سرگرم‌کننده کند، تفاوت‌های ظریف دوستیابی در زندگی واقعی را از بین نخواهد برد. همانطور که داستان می گوید، شما باید حاضر باشید قورباغه ها را ببوسید تا شاهزاده یا شاهزاده خانم خود را پیدا کنید. اما حداقل از کشیدن پاهای خود در باتلاق صرف نظر خواهید کرد.


منبع: https://www.wired.com/story/chatgpt-love-artificial-intelligence-pickup-lines/