رقیب توییتر Bluesky مشکل برهنگی دارد


یکی از کاربران Bluesky که سوالاتی را در مورد اینکه چرا به این ممنوعیت واکنش نشان داده و درخواست ناشناس ماندن کرده است، می‌گوید: «نظرات من در مورد این موارد خلاصه می‌شود: «بله، ترجیح می‌دهم آن را نبینم» یا به راحتی در دسترس باشد. قبلاً از طرف دیگر کاربران Bluesky به دلیل ابراز نظر خود واکنشی را تجربه کرده بودند. او می‌گوید: «تعداد زیادی از مردم در زندگی من با اعتیاد به رابطه ، و ،و مشکل داشته‌اند، و در دسترس بودن آن در پشت کلید روشن و خاموش ، سریع تغییر تنظیمات واقعاً کمکی نمی‌کند».

این کاربر ناشناس پیشنهاد می‌کند که Bluesky می‌تواند از رویکرد Reddit پیروی کند، که به کاربران اجازه می‌دهد دسترسی به همه زیرمجموعه‌های دارای بر،ب «ناامن برای کار» (NSFW) را مسدود کنند. او می‌گوید: «Bluesky سیستم فعلی «غیرفعال ، محتوای صریح» خود را دارد، اما شما درگیر مسئله بر،ب‌گذاری صریح هستید. علاوه بر این، او می‌گوید که سیستم فعلی برخی از محتواها را به ،وان برهنگی بر،ب‌گذاری می‌کند، در حالی که اینطور نیست، در حالی که برخی از آن‌ها را از دست می‌دهد.

برای سارا تی رابرتز، مدیر دانشکده در مرکز تحقیقات انتقادی اینترنت UCLA، چالش‌های Bluesky در مق، با موج برهنه‌ها، ساده‌لوحی بودن در مورد رفتار کاربر را برجسته می‌کند. او می‌گوید: «یک بار دیگر، یک پلتفرم به بازار می‌آید و وقتی کاربران سعی می‌کنند بازی کنند و چیزهایی را بشکنند، و وقتی برهنگی منتشر می‌کنند، شگفت‌زده می‌شود.

عدم آمادگی برای آنچه رابرتز فکر می‌کرد اجتناب‌ناپذیر است، می‌تواند رشد آینده بلوسکی را از بین ببرد. او می‌گوید: «تصمیم‌های تعدیل محتوا به‌،وان یک تفکر بعدی، هر سطحی از سهل‌انگاری تصمیم‌گیری شود، هم از منظر مالی و هم از منظر روابط عمومی پرهزینه است». «مطمئناً پیش بینی این چرخش وقایع نابغه ای لازم نبود. پس چرا یک بار دیگر غافلگیر کننده است و اجتناب ناپذیر نیست؟»

اینکه آیا پلتفرم انتظار چنین رفتاری از کاربر را داشت یا خیر، مشخص نیست. جی گرابر، مدیر اجرایی Bluesky، درخواست مصاحبه را به تیم مطبوعاتی Bluesky که نامش فاش نشده است، ارسال کرد، تیمی که از ارائه ،ی برای مصاحبه خودداری کرد، اما در عوض WIRED را به صفحه پرسش و پاسخ آنها. یکی از اعضای تیم Bluesky ارسال کرد که تصمیم برای اجرای “بدون سینه (یا دیک، یا ،) در مورد [sic] سیاست داغ» «خط سختی برای پیمودن بود». به‌طور پیش‌فرض، کاربران Bluesky هنگام ملحق شدن، کلید «نمایش برهنگی» را روشن می‌کنند و «ترجیح می‌دهند آن را به همین شکل حفظ کنند». این بدان م،است که اگر افراد فعالانه کاربری را دنبال کنند که تصمیم به اشتراک گذاری برهنگی دارد، آن را خواهند دید. “اما چه [sic] داغ کمی متفاوت است زیرا شما شرکت نکردید اسکیت شده.

کارولینا آره تصمیم به حذف برهنگی‌ها و فحش‌ها از صفحه داغ چه خبر را نوعی سایه‌ب،نگ می‌نامد – موضوع تحقیق او و همچنین چیزی که دارد. تجربه با شخصی. او می‌گوید: «آنها عملاً شانس رشد را برای هر ،ی که برهنگی و تمایلات ، را به اشتراک می‌گذارد محدود کرده‌اند. او نگران است که Bluesky ، تناسلی را با سینه‌ها و ،‌ها که ،وماً ، نیستند مخلوط می‌کند. او می‌گوید: «اینجاست که همه چیز برای حکومت ، بسیار دشوار می‌شود.

Flea به اشتراک گذاری برهنه ها و فحش ها را شگفت انگیز می دانست زیرا نشان می داد که افراد – از جمله افراد ترنس – در Bluesky احساس اعتماد به نفس، امنیت و قدرت می کنند. با این حال، او متوجه می شود که چرا رویکرد باید تغییر کند. او می‌گوید: «همه نمی‌خواهند ع،‌های زشت را ببینند. “این فقط به “بداخلاق بودن” نیست، من فکر می‌کنم در مورد به اشتراک گذاشتن کل خودت با جهان است، و اگر این چیزی است که مردم می‌خواهند، این گزینه باید وجود داشته باشد.

Are پیشنهاد می‌کند که به همین ترتیب، همانطور که از کاربران پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهند با برهنگی کاربر، که دنبال می‌کنند مواجه شوند، Bluesky می‌تواند از کاربران بپرسد که آیا کاربران می‌خواهند هنگام پیوستن با برهنگی در What’s Hot مواجه شوند یا خیر. او می‌گوید: «خیلی جالب است که آنها این تصمیم را برای همه می‌گیرند. “خوب است که افرادی که به دیدن برهنگی رضایت ندارند، آن را نمی بینند. اما ،، که می خواهند آن را ببینند چطور؟»


منبع: https://www.wired.com/story/twitter-rival-bluesky-has-a-،s-problem/