سقف کاذب چیست و 9 مدل موجود در بازار ایران کدام است؟ | panelgachikanaf

سقف کاذب چیست و 9 مدل موجود در بازار ایران کدام است؟ | panelgachikanaf

به همین دلیل داشتن یک کناف سقف آشپزخانه یا کناف آشپزخانه بسیار به آن ها برای انجام این عمل کمک می کند. پس برای داشتن یک طرح کناف آشپزخانه مدرن ابتدا با تیم طراحی تماس بگیرید متراژ خود را اعلام نمائید سپس عکس هایی از فضای آشپزخانه ارسال نمائید و منتظر یک نمای زیبا برای خانه خود باشید. کناف آشپزخانه جدید یکی از مدرن ترین روش هایی است که برای دکور کردن اشپزخانه مورد استفاده قرار گرفته و طرفداران بسیاری هم دارند.

  • تیم طراحی و اجرا پرشین کناف نیز با ارائه به روز ترین طرح های ۲۰۲۱ کناف آشپزخانه شیک همواره بر آن است تا بهترین خدمات را به هموطنان عزیز سراسر کشور ارائه دهد.
  • و + با عایق های مضاعف می‌توان این ویژگی را نیز افزایش داد.
  • در این روش پنل‌های گچی کناف که به دیوار زمینه متصل شده است، با پیچ شدن به یک سازه فلزی پیوند می‌خورد.
  • در حالت کلی کناف نسبت به رابیس هزینه کمتری دارد، اما اگر طرح پیچیده باشد، ممکن است هزینه کناف بیشتر شود.

در هر خانه‌ای یکی از زیباترین فاکتورهایی که می تواند در طراحی دکوراسیون داخلی تاثیرگذار باشد سقف خانه ها هست و اگر شما بتوانید سقف خانه را به نحو زیبایی تزئین کنید در این زیبایی سهم زیادی خواهید داشت. کناف کاری ثابت دارای جنبه‌ی تزئینی می‌باشد و اکثرا از این روش در اجرای سقف کناف منزل استفاده می‌شود، در این روش استفاده از نورپردازی در کناف امکان پذیر می‌باشد که همین امر از اهمیت بالایی برخوردار است. در دنیای امروز که مصالح مدرن رفته رفته جایگزین مناسب و بهتری برای مصالح سنتی می‌شوند. سیستم کناف بطور گسترده در طراحی داخلی ساختمان مورد استفاده واقع می‌شود، به طوری که در حال حاضر در ساختمان‌سازی از صفحه‌های کناف گچی به عنوان مصالح حذف ناشدنی و واجب یاد می‌شود.

۲. گچ پاریس (POP):

آشپزخانه فضایی پر از کابینت بوده که به خودی خود شلوغ است، پس پیشنهاد می شود تا برای سقف از کناف هایی با طرح های ساده و خلوت استفاده کنید تا از شلوغی فضا http://panelgachikanaf.com کم شود. استفاده از کناف سقف ساده برای آشپزخانه، زیبایی آشپزخانه شما را چندین برابر می کند. این نوع کناف های مدرن برای سقف آشپزخانه می توانند در وسط سقف و یا گوشه ها نصب شوند.

سقف کاذب آکوستیک یا جاذب صوت یعنی چه؟

برای بازدید از پروژه‌های این شرکت بهپروفایل آن سر بزنید. در این مقاله کناف را که امروزه جایگزین متریال سنتی در ساختمان‌سازی شده و سرعت ساخت و ساز را بطرز معجزه‌آسایی بالا برده است معرفی کردیم. سیستم کناف با ظرافت و مزایای بسیار خود دکوراسیون داخلی خانه شما را متحول خواهد کرد. معمولا هزینه اجرای کناف سقف و باکس هر متر مربع از 40 تا 80 هزار تومان می باشد. هچنین بر اساس کم یا زیاد بودن متراژ نیز قیمت ها تغییر میکند.

طراحی سقف کناف می‌تواند در محدوده ای از فضا طراحی شود و همان محدوده از فضای اشپزخانه را بولد کند. نمونه زیر را ببینید با استفاده از ورقه‌های مسی علاوه بر زیبایی، محدوده جزیره اشپزخانه را به طور ویژه مشخص کرده است. این میز برای خانه های کوچک مناسب بوده و فضای کمی را اشغال می کند و به سبک دکوراسیون مدرن ساخته شده است..