فلوریدا در حال مبارزه برای تغذیه گاوهای دریایی گرسنه در این زمستان است


چند تصویر نشان می دهد چقدر فعالیت انس، بیش از صحنه کارخانه فلوریدا Power & Light در کیپ کاناورال بر حیات وحش تأثیر گذاشته است. صدها ، دریایی در یک کانال آبگیر در لبه ج، شرقی آن که توسط آب های گرم کشیده شده است، غرق می شوند. این ، دریایی ها گرسنه هستند. آلودگی منوی معمولی آنها از علف های دریایی در تالاب رودخانه هند را از بین برده است. بسیاری از گرسنگی مرده اند: 1101 نفر در فلوریدا در سال 2021 جان باختند و تا دسامبر 2022 برآورد رسمی نزدیک به 800 نفر کشته شدند. بنابراین در امتداد کانال، اعضای کمیسیون حفاظت از ماهی و حیات وحش فلوریدا هستند پرت ، آنها کاهو.

ریچل سیلورستاین، مدیر اجرایی غیرانتفاعی محیط زیست میامی Waterkeeper، می‌گوید: «این فقط نمادی از وضعیت وخیم است. “نقطه ای که ما نیاز به تغذیه مصنوعی یک حیوان وحشی داریم، زیرا ا،یستم آنها به قدری ویران شده است که نمی توانند برای خود غذا پیدا کنند، بسیار شدید است.”

برنامه تغذیه تکمیلی در اوایل سال 2022 آغاز شد و دوباره راه اندازی شد زمستان امسال، به دلیل تداوم چیزی که کارشناسان ،داران دریایی آن را می نامند “رویداد غیرمعمول مرگ و میر” سیلورستاین از برنامه تغذیه می‌گوید: «احتمالاً ، دریایی‌ها را زنده نگه داشته است، اما در درازمدت شرایط پایداری برای ، دریایی نیست که به منبع غذایی مصنوعی تکیه کنند.»

یک راه حل پایدار مست،م یک فرآیند طول، ترمیم محیط زیست است که تا حدی در حال انجام است – اما این یک کار بزرگ است که طرفداران محیط زیست محلی را در تضاد با سیاست گذاران ایالتی و فدرال قرار داده است. و به لطف ویژگی‌های سواحل فلوریدا و ،های دریایی مورد علاقه ،نان آن، پیچیده است.

مانند بسیاری از اهالی فلو،، ،های دریایی در مورد دمای آب نگران هستند. این فقط به این دلیل است که آنها چربی بدن زیادی ندارند. آرین کنراد آلن، زیست‌شناس دریایی و کاندیدای دکترا در دانشگاه بین‌المللی فلوریدا می‌گوید: «مردم فکر می‌کنند که این یک ،دار دریایی بزرگ است، بنابراین مقدار زیادی غده مانند نهنگ، دلفین، فوک یا شیر دریایی دارد. از آنجایی که آنها به خوبی عایق بندی نشده اند، وقتی آب به زیر 68 درجه فارنهایت می رسد، به مناطق گرم تر می روند. او می‌گوید: «به همین دلیل است که آنها به این نیروگاه‌ها می‌روند.» و این همان چیزی است که بسیاری را به تالاب رودخانه هند می‌کشاند که حدود 160 مایل در سواحل فضایی فلوریدا امتداد دارد.

اما در طول 50 سال گذشته، جمعیت انس، شهرستان بروارد، که محل رودخانه هند است، تقریباً سه برابر شده است. فعالیت های انس، به طور همزمان کشاورزی را در این منطقه افزایش داده است و منجر به تصادفات بیشتر قایقر، شده است که ، دریایی را مجروح می کند.96 درصد از آنها حداقل یک اسکار پروانه دارند) اورگلیدز تاریخی فلوریدا را خشک کرد، و آبراه های آن را پر از آلاینده ها کرد. از آنجایی که فلوریدا روی سنگ بستر متخلخل قرار دارد (به گفته سیلورستاین، “در اصل پنیر سنگی سوئیسی”)، آب و آلاینده ها به راحتی به آب های زیرزمینی منتقل می شوند. او می‌گوید: «هر چیزی که روی سطح اتفاق می‌افتد در زیر زمین نیز اتفاق می‌افتد.

این بدان م،است که تخلیه کشاورزی و نشت فاضلاب باعث افزایش سطح مواد مغذی مانند فسفر و نیتروژن در آب های مجاور شده است. این کود اضافی باعث شکوفایی ریزجلبک ها می شود که مانع از رسیدن نور خورشید به علف های دریایی می شود. علف دریایی مرده می تواند شکوفه ها را بارور کند. این آبشار آلودگی ا،یستم فلوریدا را برای گیاهان و گیاهخواران بی ثبات کرده است. دانشمندان ،ن می زنند که حدود 95 درصد علف‌های دریایی در بخش‌هایی از تالاب رودخانه هند از بین رفته‌اند. بدون آنها، ، دریایی ها نیز می میرند.


منبع: https://www.wired.com/story/florida-is-fighting-to-feed-starving-manatees-this-winter/