مایکروسافت چت بینگ را به SwiftKey بتا برای اندروید اضافه می کند


تهاجم مداوم هوش مصنوعی در هر اپلیکیشن، سرویس و جنبه ای از زندگی شما ادامه دارد. برنامه محبوب صفحه کلید اندروید مایکروسافت SwiftKey به شما امکان می دهد تا با کشیدن انگشت روی حروف روی صفحه برای تولید کلمات تایپ کنید. اکنون، SwiftKey در حال گرفتن است دوز چت بات برای چاشنی چیزها

مایکروسافت در ماه فوریه چت ربات بینگ با هوش مصنوعی خود را منتشر کرد. از آن زمان به بعد، در برابر سایر چت‌بات‌های سنگین وزن، از جمله Bard Google و ChatGPT OpenAI (که پشتوانه چت بینگ را تقویت می‌کند) مق، کرده است. مایکروسافت از آن زمان تاکنون مشتاق به نمایش گذاشتن ربات چت خود با گسترش دامنه دسترسی خود بوده است.

چت کنجکاو می تواند دانلود کنید نسخه بتا SwiftKey برای اندروید. به‌روزرس، 5 آوریل، ربات چت بینگ را در هر جایی که پیام می‌دهید در دسترس قرار می‌دهد. کاربران سه برگه را در SwiftKey مشاهده خواهند کرد: یکی برای جستجوی Bing، یکی با علامت Chat که به شما امکان می‌دهد با هوش مصنوعی Bing Chat صحبت کنید و دیگری Tone علامت‌گذاری شده که مکالمات شما را می‌خواند و پاسخ‌های پیشنهادی را با لحن احساسی مشابه می‌نویسد. عرضه اتفاق نمی افتد همه به یکباره، بنابراین اگر SwiftKey بتا را نصب کردید و برگه‌های چت بینگ را نمی‌بینید، به بررسی مجدد ادامه دهید.

البته فقط اندروید است. کاربران سایر سیستم عامل ها می توانند از طریق برنامه بینگ یا از طریق مرورگر وب به چت بینگ دسترسی داشته باشند.

با توجه به اینکه هدف SwiftKey تشخیص م،ایی است که می‌خواهید با تند کشیدن‌ها و حرکات خود خارج شوید، این نوع فناوری هوش مصنوعی در برنامه منطقی است. البته، حدس زدن کلمه مورد نظرتان یک چیز است و انجام کار مولد هوش مصنوعی ی،ی ساختن پیام‌هایی که می‌تو،د ارسال کنید کاملاً چیز دیگری است. اما هی، این پیامک با هوش مصنوعی است. چه چیزی ممکن است اشتباه باشد؟

برای برخی از اخبار فناوری مصرف کننده بیشتر بخو،د.

Google پاد،ت ها را به YouTube Music منتقل می کند

گوگل دوست دارد خدماتش را با هم جمع کند. سرویس‌های پیام‌رس، و گفتگوی ویدیویی Meet و Duo سال گذشته در یک بسته گیج‌کننده ،یب شدند. قبل از آن، گوگل سرویس اختصاصی موسیقی Google Play خود را در YouTube Music ادغام کرد.

در مرحله بعد، پاد،ت ها راه خود را به YouTube Music باز می کنند. 9to5Google اضافه شده را مشاهده کرد یک برگه پاد،ت به برنامه YouTube Music. این تاییدی نیست که گوگل قصد دارد برنامه موبایل اختصاصی پاد،ت خود را کنار بگذارد، اما انجام این کار در آینده نزدیک برای این شرکت کاملاً بی فایده نخواهد بود.

با این حال، گوگل به وضوح مشتاق است تا اقدامات بیشتری را با پاد،ت انجام دهد. شاید همگام سازی برنامه پاد،ت آن با برنامه های یوتیوب، بخشی از مخاطبان را از پلتفرم موسیقی و ویدیوی محبوب جذب کند. اگرچه، بدیهی است که سرویس هایی مانند S،ify و Apple Music شروع بسیار خوبی دارند.

یک کوبو برای نوشتن

Rakuten که بیشتر به خاطر کتابخوان های الکترونیکی Kobo خود که به ،وان جایگزینی برای Kindles آمازون عمل می کنند شناخته شده است، یک تبلت جدید E Ink دارد که می تو،د روی آن بنویسید. را کت Ellipsa 2E دارای یک صفحه نمایش 10.3 اینچی است که به شما امکان می دهد کتاب های الکترونیکی و اسناد را در حین نوشتن یادداشت ها با قلم همراه آن بخو،د.

Elipsa با قیمت 400 دلار از رقبای اصلی خود ی،ی ReMarkable 2 و Kindle Scribe آمازون گرانتر است. Kindle Scribe ممکن است نسبت به ReMarkable دیرتر در خط تولید باشد، اما هنوز هم به دلیل تسلط آمازون در بازار کتاب‌خوان‌های الکترونیکی و کتاب‌های الکترونیکی، هنوز هم در زمین بازی E Ink، بزرگ‌تر است. کوبو ناامید نشده رقابتی خود را خنک نگه داشته و دستگاه‌های باکیفیت ثابتی را تولید کرده است. آن‌ها ممکن است در همه‌جای کتابخانه عظیم آمازون حضور نداشته باشند، اما همیشه می‌تو،د کتاب‌های کتابخانه‌ای را که در آن‌ها وجود دارد، بررسی کنید.
منبع: https://www.wired.com/story/bing-chat-swiftkey-beta-android/