مشخصات و فروش 6 نهال پرسود بادام در مناطق گرمسیری خبرگزاری ایلنا | nahalfa

مشخصات و فروش 6 نهال پرسود بادام در مناطق گرمسیری خبرگزاری ایلنا | nahalfa

و به هیچ عنوان کاشت نهال بادام در مناطق نهال فا مرطوب پیشنهاد نمی‌شود. نهالستان اریا نهال یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه فروش نهال‌های بادام با شناسه و گواهی بهداشت است. اگر قصد خرید نهال بادام را دارید بهتر است از مجموعه‌های معتبر مانند اریا نهال کمک بگیرید. از دیگر نهال‌های بومی ایران می‌توان به سوپر نوا اشاره کرد. این بادام دارای پوسته‌ ای سخت بوده و به‌ عنوان آجیل و مغزی‌جات محسوب نمی شود. مقاومت سوپر نوا در برابر سرما باعث شده بیشترین کاشت آن در مناطقی که بهار سردی دارند، انجام شود.

  • هرچند ممکن است مقداری از بار درختان بادام به صورت کال یا سبز به فروش ‌رسد، این بادام خشک است که محصول نهایی و بار اصلی درخت محسوب می‌شود.
  • این نوع چربی می‌تواند همچنین خطر ابتلا به برخی از سرطان‌ها را پایین آورد و نیز در کاهش وزن مؤثر باشد.
  • رشد از دانه ها روند کندتری دارد و ممکن است تا پنج سال طول بکشد تا درخت بادام هندی میوه بدهد.
  • این نهال به دلیل سرعت رشد متوسط ​​و دوام دیر تولید می شود.

نهال بادام نون پاریل نهال بادام نون پاریل یکی از ارقام خاص و با کیفیت در کشور ایران است. پوسته ی نازک میوه ی این رقم طرفداران زیادی را به … هر دو جزو ارقام تجاری هستند که کاشت این دو می تواند باغی پر سود را به همراه داشته باشد. اما باید یکسری از عوامل مهم را برای کاشت درخت بادام در نظر داشته باشید تا بتوانید به آن سود و باردهی که می خواهید برسید.

انواع نهال بادام شرکت به کشت :

این تیره نهال بادام ، بومی فرانسه ، درختی بزرگ ، قوی ، بلند و پهن است. بادام فراکنس در اکثر مواقع پوست سخت و مغزی دوقلو دارد. سرعت و قدرت رشد و باردهی این محصول متوسط ​​است و اگر تمام مراحل مربوط به کاشت آن با دقت انجام شود. ویژگی مهم این بادام استفاده و کاربرد این محصول در تهیه انواع شیرینی ها ، محصولات بهداشتی و مغزها است.

بهترین زمان برای کاشت بذر و نهال بادام:

موارد مصرف این بادام در صنعت شیرینی پزی، آجیل و خشکبار است، همچنین برای تهیه پودر بادام از آن استفاده می شود. این نهال درخت بادام شکوفه واریته ای است که منشاء آن ایران است و پوست نسبتاً سختی دارد. از آنجایی که این نهال دارای سرعت رشد و استحکام متوسطی است محصول آن به صورت دیرگل به دست می آید.

خاک مناسب برای کاشت نهال بادام:

از دلایل فروش نهال بادام دیرگل با تعداد بسیار زیاد در سال می تواند میزان مقاومت عالی آن به سرما باشد.این رقم از لحاظ بازدهی و عملکرد و مقاومت نظیر ندارد. اگر به دنبال بهترین نهال بادام دیرگل هستید، یکی از این ارقام نهال بادام را متناسب با شرایط اقلیمی منطقه خود انتخاب کنید. در خرید نهال بادام ارقامی را انتخاب کنید که یک تا دو سال سن دارند. معمولا از ماه آبان تا دی ماه برای این کار در نظر گرفته می‌شود.