نحوه بارگیری ویدیوها برای تماشای آفلاین (2023): Netflix، YouTube، Hulu، و بیشتر


این که آیا می روی در سفر یا رنج اینترنت ناقص، دانلود ویدیوها برای تماشای آفلاین تجربه روان‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورد. همه بهترین سرویس های پخش راهی برای دانلود محتوا برای مشاهده آفلاین ارائه می دهند. در اینجا، ما شما را از طریق این فرآیند راهنمایی می‌کنیم—با برخی توصیه‌های اضافی در مورد افزایش فضای ذخیره‌سازی دستگاهتان.

قبل از شروع، به اتصال اینترنت نیاز دارید تا بتو،د ویدیوها را برای پخش آفلاین بارگیری کنید. در حالت ایده آل، شما از طریق Wi-Fi متصل هستید. (مطمئن شوید که فضای خالی کافی نیز در دستگاه خود دارید؛ معمولاً می‌تو،د آن را در تنظیمات ذخیره‌سازی بررسی کنید.) برخی از برنامه‌ها به شما امکان می‌دهند از طریق داده‌های سلولی نیز دانلود کنید، که اگر برنامه نامحدودی داشته باشید ممکن است خوب باشد، اما به حساب می‌آید. کمک هزینه ماهانه داده شما و سرعت شما ممکن است در صورت تجاوز از حد مجاز کاهش یابد.

به‌روزرس، ژانویه 2023: دستورالعمل‌هایی را برای Paramount+ اضافه کردیم و دستورالعمل‌های موجود را از نظر دقت بررسی کردیم.

فهرست مطالب

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

نحوه دانلود ویدیوهای یوتیوب

مش،ین YouTube Premium می توانند ویدیوها را در رایانه، تلفن یا رایانه لوحی بارگیری کنند، مشروط بر اینکه به حساب خود وارد شوند. در اینجا چگونه است:

  • برنامه YouTube را باز کنید یا از آن بازدید کنید youtube.com و ویدیویی را که می خواهید پیدا کنید.
  • ضربه بزنید یا کلیک کنید دانلود (آی، یک فلش رو به پایین است) در زیر ویدیو.
  • وقتی ویدیو دانلود می شود، نماد به تیک آبی تبدیل می شود.
  • شما می تو،د با باز ، فایل به ویدیوهای دانلود شده دسترسی پیدا کنید منو (آی، سه خط افقی است) در مرورگر خود یا از طریق کتابخانه برگه در برنامه و سپس انتخاب کنید دانلودها.
  • ویدیوهای بارگیری شده را می توان تا 29 روز به صورت آفلاین پخش کرد (در برخی کشورها فقط به مدت 48 ساعت در دسترس هستند).
  • برای تنظیم کیفیت فیلم دانلود به ادامه مطلب بروید تنظیمات (از طریق ع، پروفایل شما) دانلودها، و انتخاب کنید کیفیت دانلود.

نحوه دانلود ویدیوهای نتفلی،

مش،ین نتفلی، می‌تواند فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی را با استفاده از برنامه Netflix در تلفن یا رایانه لوحی Android، iP،ne، iPad، iPod Touch، تبلت Amazon Fire، رایانه لوحی یا رایانه ویندوز 10 یا 11 و در مدل‌های Chromebook و Chromebox انتخابی دانلود کند. در اینجا چگونه است:


منبع: https://www.wired.com/story/،w-to-download-videos-to-watch-offline/