چت انسان واقعی درباره ChatGPT، Jasper AI، Bing و Bard


راهپیمایی توقف ناپذیر هوش مصنوعی ادامه دارد در عرض چند هفته، هوش مصنوعی تقریباً در همه چیزهایی که ما در اینترنت با آنها تعامل داریم، از مکالمات گرفته تا رو،مه نگاری و نحوه نگاه ، به مطالب آنلاین، نفوذ کرده است. پس از اینکه مایکروسافت ابزارهای هوش مصنوعی خود را پیاده سازی کرد تا به طور معجزه آسایی دوباره بینگ را مرتبط احساس کند، حتی گوگل را مجبور کرد تا جایگاه خود را در تاج و تخت جستجو بازپس گیرد.

این هفته، با ویل نایت، نویسنده ارشد WIRED در مورد اینکه چگونه هوش مصنوعی مولد چگونه نحوه جستجوی اطلاعات و تولید محتوا را به صورت آنلاین تغییر می‌دهد، و اینکه آیا واقعاً باید از اربابان روبات‌های جدیدمان وحشت داشته باشیم صحبت می‌کنیم.

نمایش یادداشت ها

درباره دنیای بسیار عجیب و گهگاه وحشتناک هوش مصنوعی مولد از ویل بیشتر بخو،د. تمام پوشش‌های ChatGPT و AI WIRED را دنبال کنید.

توصیه ها

ویل توصیه می کند گربه های آکرو شگفت انگیز، که سیرک گربه ای است که در شرف رفتن است در تور. لورن مستند CBC را توصیه می کند قرار بزرگ. مایک توصیه می کند انجمن جه، بولارد حساب توییتر.

ویل نایت را می توان در توییتر @ پیدا کردویل نایت. لورن گود @لورن گود. مایکل کالور @جنگ میان وعده. خط تلفن اصلی را در @GadgetLab. این نمایش توسط بون اشورث (@بوناشورث). موسیقی تم ما توسط کلیدهای خورشیدی.

نحوه گوش دادن

همیشه می‌تو،د از طریق پخش‌کننده صوتی در این صفحه به پاد،ت این هفته گوش دهید، اما اگر می‌خواهید برای دریافت هر ،مت به صورت رایگان مش، شوید، به این صورت است:

اگر از iP،ne یا iPad استفاده می کنید، برنامه ای به نام پاد،ت یا فقط باز کنید روی این لینک ضربه بزنید. همچنین می‌تو،د برنامه‌ای مانند Overcast یا Pocket Casts را دانلود کنید و Gadget Lab را جستجو کنید. اگر از Android استفاده می‌کنید، می‌تو،د ما را فقط در برنامه پاد،ت Google بیابید ضربه زدن به اینجا. در شد S،ify هم. و اگر واقعاً به آن نیاز دارید، در اینجا فید RSS است.
منبع: https://www.wired.com/story/gadget-lab-podcast-586/