چه موسیقی را در سال 2022 پخش کردید؟ در اینجا نحوه یافتن خلاصه های خود آورده شده است


در Apple Music، ویژگی بررسی سال 2022 Apple Music Replay نام دارد. بهترین مکان برای رسیدن به نکات برجسته شماست در وب: با استفاده از اطلاعات کاربری Apple ID خود وارد شوید، سپس انتخاب کنید شروع کنید و حلقه هایلایت را پخش کنید برای دیدن یک تور موسیقی از طریق عادات گوش دادن خود در سال گذشته.

آمار ارائه شده توسط Apple Music Replay همگی نسبتاً استاندارد هستند: تعداد دقیقه‌هایی که صرف گوش دادن به آهنگ‌ها، آهنگ‌هایی که بیشتر به آن‌ها گوش داده‌اید، هنرمند، که بیشتر به آن‌ها گوش داده‌اید و ژانرهایی که بیشترین توجه شما را به خود جلب کرده‌اند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد عادات گوش دادن خود به پایین بروید.

در برنامه های واقعی Apple Music – برای دسکتاپ و موبایل – این حلقه هایلایت در واقع در دسترس نیست، که عجیب به نظر می رسد. اگر برنامه را باز کنید، چه چیزی را در داخل برنامه ها خواهید یافت اکنون گوش کن تب، فهرست پخشی است که مجموعه‌ای از آهنگ‌های شما را که بیشترین پخش را در سال گذشته پخش کرده‌اید جمع‌آوری می‌کند — اگر می‌خواهید آن را حفظ کنید، می‌تو،د انتخاب کنید که آن را به کتابخانه خود اضافه کنید.

YouTube Music

YouTube Music از طریق David Nield

ممکن است به محض باز ، YouTube Music از شما دعوت شود که خلاصه 2022 خود را ببینید.

YouTube Music خلاصه شنیداری پایان سال خود را Recap می‌نامد و اگر برنامه را باز کنید در وب شما باید یک بخش Recaps را ببینید. اگر آنجا نیست، روی ع، نمایه خود (بالا سمت راست) کلیک کنید کانال شما. خلاصه‌هایی را برای بهار، تابستان، پاییز و زمستان و همچنین برای کل سال خواهید دید.

سابقه گوش دادن شما به آهنگ‌ها، هنرمندان و ژانرهای مورد علاقه‌تان ت،یم می‌شود، و همچنین چند تکه اطلاعات دیگر نیز دریافت می‌کنید – مانند تعداد آهنگ‌هایی که به آن‌ها برمی‌گردید و دوباره گوش می‌دهید، یا اینکه کدام نسخه‌های زنده را به آن ترجیح می‌دهید. امسال. همچنین یک لیست پخش دریافت می کنید که شامل 100 آهنگ برتر سال شما می شود.


منبع: https://www.wired.com/story/،w-to-find-2022-s،ify-youtube-apple-music-recaps/