چگونه کیت کمک های اولیه خود را بسازید (2022)


شما نمی تو،د بسازید مطمئن باشید که هرگز در خانه، جاده، اداره یا در فضای باز بزرگ تصادف نخواهید کرد. تنها کاری که می تو،د انجام دهید این است که مطمئن شوید که آماده هستید. بسیاری از کیت‌های پزشکی تجاری حجیم، گران‌قیمت هستند و تج،ات مفید زیادی ندارند. خودتان را بسازید تا با خود در کمپینگ و پیاده روی همراه داشته باشید، در صندوق عقب ماشین خود نگه دارید یا در محل کار یا خانه ذخیره کنید.

برای بسیاری از لوازم زیر، در نهایت بیشتر از چیزی که نیاز دارید در کیت داروی خود ،یداری می کنید، بنابراین هزینه را با چند دوست دیگر ت،یم کنید تا کیت های دارویی خود را با هم بسازید. در حالی که ذهن شما روی آمادگی است، بیشتر از راهنماهای ما، از جمله Hiking 101، بهترین تج،ات اضطراری خانگی، و م،ومات ماشین اضطراری را بررسی کنید.

دنده خوب است، اما دانش به علاوه دنده بهتر است. به خودتان آموزش دهید تا بد،د چگونه و چه زم، از همه چیز در کیت دارویی خود استفاده کنید. ک، های کمک های اولیه و CPR صلیب سرخ ارزان و به طور گسترده در دسترس هستند. ک، های آنلاین را رها کنید و به ک، حضوری بروید. اگر می‌خواهید گزینه‌ای متمرکز بر خارج از منزل باشد که به موقعیت‌هایی که در دوره‌های معمول کمک‌های اولیه خانگی یافت نمی‌شوند، رسیدگی کند، من شخصاً هر دو را توصیه می‌کنم. ک، های کمک های اولیه NOLS’s Wilderness یا آنها ک، های Wilderness First Responder، که به صورت محلی یافت می شوند و ابزار آموزشی بسیار مؤثری هستند.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

داروها

ع،: REI

کیت خود را در سه کیسه Zip-Loc به اندازه کوارت مرتب کنید، که همه آنها را در یک کیسه Zip-Loc به اندازه گالن بزرگتر قرار دهید. Zip-Locs ضد آب، سبک وزن، فشرده و ارزان هستند. بعلاوه، می تو،د بدون نیاز به باز ، آنها، ببینید چه چیزی در آنها وجود دارد. برای کیسه دارویی خود باید این موارد را در نظر بگیرید.

چند داروی رایج بدون نسخه را در یک جعبه قرص نگه دارید. برخی از داروهای همه منظوره مفید ممکن است شامل مسکن ها، داروهای ضد اسهال و آنتی هیستامین ها، همراه با هر دارویی که به طور معمول مصرف می کنید، باشد. یک نوار ،تیکی دور قاب بپیچید تا در حین نگهداری باز نشود. تاریخ انقضای هر دارو (که روی بسته بندی اصلی موجود است) را روی یک بر،ب ،بناک بنویسید تا به کیس ب،بد. به این ترتیب می د،د چه زم، زمان تعویض آنها فرا رسیده است.

این ژل حاوی آنتی هیستامین گزش ،ات را از بین می برد. پس از اینکه نیش وارد لوله شد، به سادگی آن را باز کرده و روی ناحیه آسیب دیده ،ید. باعث تسکین درد پشه ها، مورچه های آتشین، مگس سیاه، نیش زنبور و غیره و همچنین پیچک سمی می شود. اگر قلم اپی نفرین (EpiPen) دارید یا نیاز دارید گلوکز فوری (30 دلار)، آنها را نیز به کیسه داروها اضافه کنید.

در شرایط اضطراری، احتمالاً پاهای شما وسیله نقلیه شما خواهد بود. اگر به یک سفر طول، در خارج از منزل می روید که ممکن است پاهای خود را خیس کنید، باید برای رفع مشکلات قارچ پا آماده باشید. قارچ‌های خاصی نه تنها می‌توانند بسیار دردناک باشند، بلکه بدون درمان می‌توانند به مشکلات سلامتی مزمن تبدیل شوند و حتی به اعصاب آسیب برسانند. یک لوله کوچک ، ارزان قیمت می تواند شما را از بسیاری از مشکلات در مسیر نجات دهد.

بانداژ

ع،: 3M ACE

برای اطمینان از بهترین ها، برای بدترین ها برنامه ریزی کنید. بانداژ برای توقف خونریزی، پانسمان زخم ها و تثبیت ،مت آسیب دیده بدن مفید است. بسته به اینکه چه تعداد از آنها را انتخاب می کنید، ممکن است لازم باشد برخی از آنها را به تنهایی در داخل Zip-Loc با اندازه گالن بزرگتر بسته بندی کنید. اقلام کوچکتر را در یک کیسه به اندازه کوارت منحصراً برای وسایل آسیب شناسی کنار هم قرار دهید.

باندهای فشاری دارای ا،تیک در مواد هستند تا بتو،د آنها را محکم بکشید تا اندام‌ها را تثبیت کرده و خونریزی شدید را تثبیت کنید. یک آس 2 اینچی و یکی بیاورید آس 3 اینچی (14 دلار) بنابراین شما از نظر اندازه تنوع دارید و به جای گیره های ف،ی، نوع آن را با نوار ،ب ب،ید، که استفاده از آنها دردسر ساز است. از طرف دیگر، می تو،د یک رول را جایگزین کنید کوبان (5 دلار) به جای باند 2 اینچی آس. فاقد Velcro است و در عوض به خودش می‌،بد.

اینها برای خیساندن خون و توقف خونریزی در صورت زخمی با اندازه متوسط ​​تا بزرگ استفاده می شوند. مطمئن شوید که آنها را در اندازه های مختلف و بسته بندی جداگانه ،یداری می کنید. ارزش کل جعبه را در کیت دارویی خود قرار ندهید. فقط تعدادی در اندازه های مختلف آنها را در بسته بندی خود نگه دارید. مثلثی، سبک وزن کراوات (10 دلار) همچنین کاربردهای متعددی دارد، مانند ساختن تسمه برای بازوهای ش،ته و ریزش خون. Steri-Strips (6 دلار) شکاف ها و بریدگی ها را بسته نگه می دارد و کمی از آن نوار پزشکی Transpore (5 دلار) روی گاز نیز نگه می دارد.

سوختگی می تواند فوق العاده دردناک باشد، اما این پدها درد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند و لکه های سوخته پوست را تمیز نگه می دارند. مرطوب نگه داشتن نواحی سوخته بسیار راحت‌تر از بانداژ ، خشک است، و زم، که در نهایت نیاز به برداشتن آن پیدا کردید، به گوشت سوخته نمی‌،بد و دوباره پاره نمی‌شود.

این تکه گاز آغشته به یک درمان هموستاتیک است که ،ه شدن سریع را برای متوقف ، خونریزی شدید بهتر از گاز معمولی تشویق می کند. اگر تصمیم به حمل یک گاز QuikClot دارید، می تو،د یکی از قطعات بزرگتر گاز استاندارد را تعویض کنید. متناوبا، از سوی دیگر، Celox (30 دلار) یک پودر هموستاتیک است که همین کار را انجام می دهد. هر دو می توانند در مورد خونریزی های بسیار شدید و تهدید کننده زندگی نجات دهند. اگر در حال شکار هستید یا ممکن است در اطراف اسلحه باشید، جایی که شلیک گلوله تصادفی می تواند زخم های عمیق کانال ایجاد کند، یک کیت Celox (27 دلار) این شامل یک پیستون است که به شما امکان می دهد پودر Celox را به عمق کانال زخم تزریق کنید.

بهداشت

توقف خونریزی تنها بخشی از مدیریت زخم است. انجام این کار به روشی بهداشتی نه تنها با به حداقل رساندن احتمال عفونت در آینده، بیمار را برای موفقیت آماده می کند، بلکه شما را، ی،ی مراقب را از ابتلا به بیماری های بیمار در امان نگه می دارد.

اگر وقت دارید، باید قبل از درمان زخم های دیگران، این ها را بپوشید. شما نمی خواهید در حین مراقبت از بیمار، هیچ گونه پاتوژنی که از طریق خون منتقل می شود را انتخاب کنید. این روزها دستکش های لات، چندان مورد استفاده قرار نمی گیرند، زیرا بسیاری از افراد به لات، حساسیت دارند، بنابراین به جای آن دستکش های نیتریل ب،ید تا مایعات بدن دیگران را از دستان خود دور نگه دارید.

این پانسمان های زخم شفاف با پشت ،ب برای ضد آب نگه داشتن زخم ها برای روزها مفید است. زم، که ممکن است چند روز بین آسیب و تخلیه فاصله باشد، باید زخم و بانداژ خود را خشک نگه دارید، بنابراین سیلی زدن تگادرم روی آن راهی مطمئن برای انجام این کار است. اینها برای سفرهای پشت سر هم مورد نیاز هستند، اما نه زم، که به تمدن نزدیک می شوید. بسته بندی چند. آنها عملاً وزن ندارند.

قبل از پانسمان، از آب استریل بطری آب خود برای شستشوی زخم ها با سرنگ استفاده کنید. زخم های باز را پاک نکنید! فرقی نمی کند که مستقیم یا منحنی داشته باشید، به شرط اینکه مدل 10 سی سی باشد یا 12 سی سی.

برای جلوگیری از عفونت زخم به این موارد نیاز دارید. هر بسته ،یبی از سه نوع آنتی بیوتیک موضعی است که قرار است پس از شستشو روی زخم ها استفاده شود. اگرچه آنها در کیت های پزشکی بک کانتری حیاتی هستند، اما باید آنها را در هر کیت پزشکی نگه دارید، حتی در اطراف خانه. بهتر است در زم، که زخم را پانسمان می‌کنید، پماد آنتی‌بیوتیک را ،ید، نه اینکه به خودتان یادآوری کنید که بعد از شروع عفونت، سعی کنید آن را در فروشگاه ب،ید.

متفرقه

ع،: ،ب زخم

چند شانس و پایان دیگر وجود دارد که باید در کیف سوم Zip-Loc قرار گیرند. اینها در هیچ دسته بندی خاصی قرار نمی گیرند، اما این باعث نمی شود که آنها کمتر مفید یا ضروری باشند. در این کیسه، یک موچین و یک سنجاق قفلی برای کندن تراشه ها قرار دهید. اگر قصد دارید از کیت خود در طبیعت یا در محل کار استفاده کنید، چند چوب بستنی برای آتل انگشت نیز اضافه کنید.

این بهترین درمان تاول است که من تا کنون استفاده کرده ام. پیدا کرده ام مولسکین (4 دلار) موثرتر از Hydro Seal بر روی مچ پا است، اما می‌تواند برای ،مت‌های بدن که نامن،‌تر یا شکل‌دارتر شده‌اند، مانند انگشتان پا مفید باشد.

شما نمی خواهید کنه ها را غرق کنید یا بسوز،د. وقتی آنها اراده جدا کنید، ابتدا آنها به پوست شما استفراغ می کنند و به طور بالقوه میکروب های بدی را منتقل می کنند. حتی اگر این یک مورد واضح برای سفرهای خارج از کشور است، یکی را در همه کیت های پزشکی نگه دارید. حتی در خانه، ممکن است با چمن زنی یا پیاده روی سگ به داخل خانه بیایید و متوجه شوید که یک ،ه بد به پوستتان ،بیده است.

صدمات دند، می تواند فوق العاده دردناک باشد. از هر ،ی که تا به حال به دندانپزشک مراجعه کرده است، چیزی بیش از یک تمیز ، معمولی بخواهید. اورجل با خیال راحت درد را بی حس می کند. هنگامی که ممکن است بیش از چند ساعت از مراقبت های پزشکی فاصله داشته باشید، به همراه داشته باشید موم دندان (6 دلار). استفاده به موقع از موم دندان برای کاشت مجدد دندان در حفره می تواند آن را نجات دهد، نه اینکه از پایانه های عصبی حساس در برابر آسیب محافظت کند.


منبع: https://www.wired.com/story/،w-to-make-a-first-aid-kit/