چگونه 4 تست رایگان کووید-19 در خانه خود را دریافت کنید (2022)


تقریبا طول کشید دو سال زندگی در همه‌گیری کووید-19 برای دریافت اولین دور آزمایش‌های سریع خانگی رایگان. در حال حاضر، ما در سوم خود هستیم. هر خانواده ای در ایالات متحده – از جمله مناطق و آدرس های نظامی ایالات متحده – می تواند چهار آزمایش رایگان دیگر را درخواست کند. ارسال سفارشات از این هفته شروع می شود. اگر در حال حاضر به آزمایش نیاز دارید، ما راهنمای پیدا ، بهترین تست‌های خانگی را داریم و به آنها اشاره کرده‌ایم. روند سفارش و گرفتن آزمون در زیر. همچنین، راهنمای ما در مورد بهترین ماسک های N95 و سایر ماسک های قابل استفاده مجدد را که دوست داریم ببینید. می تو،د پوشش کووید-19 ما را در اینجا دنبال کنید.

به روز شده در دسامبر 2022: دور دیگری از آزمایش ها اکنون در دسترس است و ما جزئیات را اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

فهرست مطالب

در اینجا نحوه سفارش تست های خود آورده شده است

مستقیماً به صفحه Covid-19 خدمات پستی ایالات متحده. اگر بگذری CovidTests.gov، در صفحه اول باید “سفارش تست های رایگان در خانه” را در یک حباب آبی مشاهده کنید. با کلیک بر روی آن به صفحه سمت راست USPS هدایت می شوید. در آنجا، نام و آدرس خود را پر می کنید. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا بتو،د اعلان های حمل و نقل را دریافت کنید. هنگامی که آدرس خود را پر کردید، روی دکمه سبز Check Out Now در سمت راست کلیک کنید. این کاملا رایگان است، از جمله حمل و نقل. فقط یک نفر در هر خانواده باید درخواست بدهد.

اگر ترجیح می‌دهید از طریق تلفن سفارش دهید یا شخصی را می‌شناسید که به اینترنت دسترسی ندارد، می‌تو،د با شماره تلفن 1-800-232-0233 تماس بگیرید، اگرچه احتمالاً برای مدتی در حالت تعلیق خواهید بود. با USPS تماس نگیرید، زیرا ،ی که با او صحبت می کنید نمی تواند از طرف شما سفارش دهد.

اولین دور آزمایش چند هفته طول کشید تا رسید، اما دور دوم در عرض چند روز رسید. هیچ تضمینی وجود ندارد که چه مارکی دریافت خواهید کرد، و شما نمی تو،د انتخاب کنید، اما سایت می گوید اینها آزمایشات آنتی ژن سریع خانگی مجاز توسط سازمان غذا و دارو هستند. شما احتمالا دریافت خواهید کرد تست های iHealth را توصیه می کنیم.

شما باید به محض مشاهده علائم یا ظرف پنج روز پس از مواجهه، آزمایش را انجام دهید. با توجه به مرکز کنترل بیماری ها. اگر بدون علامت هستید و اولین آزمایش شما منفی است، آزمایش دیگری را بر اساس دستورالعمل سازنده انجام دهید. این معمولاً در عرض دو تا سه روز پس از اولین آزمایش انجام می شود – به همین دلیل ا،ر آزمایش ها با دو تست در هر جعبه ارائه می شوند. اگر آزمایش شما مثبت است، آزمایش دیگری برای تأیید آن انجام دهید و به مدت پنج روز قرنطینه کنید.

آیا در حال حاضر به آزمایش نیاز دارید؟

اگر به آزمایشی در اسرع وقت نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد آزمایشات سریع کووید-19 در خانه و مکان یافتن آنها را بررسی کنید. همچنین اطلاعات بیشتری در مورد دقت دارد. تست های سریع معمولاً نتایج را در حدود 15 دقیقه نشان می دهند و حدود 85 درصد دقیق هستند.

تست هایی که ما توصیه می کنیم (برای ،ده فروشان بیشتر به راهنمای ما مراجعه کنید). نتایج اولیه نشان می‌دهد که تست‌های ستاره‌دار می‌توانند نوع Omicron را بهتر تشخیص دهند:


منبع: https://www.wired.com/story/،w-to-get-free-covid-19-tests/