گروه تولیدی هخامنش کاپ:تولید کننده ظروف یکبار مصرف کاغذی | ایران کاپ

گروه تولیدی هخامنش کاپ:تولید کننده ظروف یکبار مصرف کاغذی | ایران کاپ

حالا که تصمیم به کارآفرینی گرفته اید ،باید تمام سختی ها و مشکلات آن را به جان بخرید و در این راه کم نیاورید و این موضوع را بدانید که دعای خیر تیم ماهان تیموری به دنیال شماست. اگر هنوز برای خودتان کسب و کار راه نینداخته اید به شما پیشنهاد می کنیم که درابتدا کسب وکارتان را راه اندازی کنید و پس از آن از طریق راهکارهایی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم، درآمدتان را رشد دهید. با خرید هر یک از محصولات ویژه از مجموعه کاملترین هزینه ارسال سفارشات برای شما رایگان میگردد. در استفاده برای انواع نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های داغ اثرات منفی مواد پلاستیکی را نخواهند داشت.

  • استقبال از این ظروف، باعث شد تا در مهمانی‌ها از بشقاب و قاشق و چنگال و لیوان‌های یکبار مصرف استفاده شود.
  • 4- برخی از ظروف پلاستیکی حاوی بیسفنول می‌باشند که ماده‌ای سمی است و ایجاد سرطان می‌کند و عوارض مختلفی را برای سلامت بدن دارد.
  • اگر بخواهیم به بیان مزیت های رقابتی محصولات کاغذی نسبت به محصولات مشابهش بپردازیم علاوه بر تنوع کارایی و تجدید پذیری می توان به قیمت مناسب آن اشاره کرد.

مواد اولیه تولید لیوان کاغذی و ظروف کاغذی را، کاغذ پلی اتیلن «pe coted» یا کاغذ روکش دار پلی اتیلن تشکیل می دهد. در کارخانه های کاغذ سازی، پس از تهیه ی رول کاغذ در گرماژ های ( وزن ) متفاوت، به وسیله دستگاه های coted به ازای هر متر مربع 18gr پلی اتیلن روکش می شود. سپس این رول های عظیم در ابعاد مختلف برای مصارف گوناگون برش داده می شوند. این واردات از کشورهای کره جنوبی، چین، اندونزی و هندوستان صورت می گیرد. که در این میان مواد اولیه تولید لیوان کاغذی چینی هم از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده و کیفیت مناسبی دارد. درب لیوان های کاغذی باید قابلیت چند بار استفاده را داشته باشد تا درصورت تمام نشدن یکباره ی ماده ی داخل لیوان امکان بستن دوباره ی درب وجود داشته باشد.

قیمت دستگاه ها تولید لیوان کاغذی یکبار مصرف – گروه تولیدی ال –

لازم به یادآوری می باشد که از سود حاصل فوق هزینه مرتبط به کرایه ، برق را هم در نظر بگیرید.

لیوان کاغذی دسته دار

همچنین این مزیت باعث خواهد شد در کنار قیمت مناسب، بتوان آن را با خودروهای سواری نیز حمل کرد. البته لازم به ذکر است اگر تعداد سفارش‌های شما زیاد است، نیاز به ماشین‌های باری غیرقابل‌انکار است. امروزه استفاده از لیوان‌های کاغذی به دلیل مزایایی که دارند، افزایش پیدا کرده است. در مکان‌های مختلف می‌توان نسبت به استفاده از این لیوان‌ها اقدام کرد. اگر شما نیز به دلایل مختلفی قصد خرید این دست از محصولات را دارید، تهیه لیوان کاغذی عمده را به شما پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا با قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای به فروش می‌رسد. به‌طورکلی عوامل مختلفی وجود دارند که می‌توانند تأثیرگذاری خود را روی قیمت این لیوان‌ها اعمال کنند.

مثلاً دستگاه TL-150A یکی از مدل های مشهور است که ساختار اجرایی خاصی دارد. در این دستگاه از کاغذهای یک رو استفاده می شود و قیمت مناسب تری خواهد داشت. از سوی دیگر روش دوخت برای این محصول به صورت هیتر است و وزن دستگاه نیز 1600 کیلوگرم ارزیابی شده است که برای منزل و محیط های کوچک گزینه خوبی محسوب می شود.