گزارش اهانت آمیز ایالات متحده، بحران آسیب کارگران آمازون را آشکار می کند


آمازون ضربه خورد با نیروی غیرعادی استناد ایمنی توسط بازرسان فدرال در ایالات متحده امروز. به نظر می‌رسد این یافته‌ها آنچه را که برخی از کارگران این شرکت مدت‌ها ادعا می‌،د، تأیید می‌کند: اینکه انبار و تسهیلات تکمیلی غول ،ده‌فروشی آنلاین برای سرعت بیش از ایمنی طراحی شده‌اند، که باعث آسیب‌های کمر و سایر اختلالات ،تی عضل، با نرخ بالا می‌شوند.

را نقل قول منتشر شد توسط اداره ایمنی و بهداشت شغلی امروز به این نتیجه رسید که آمازون “در حفظ ایمنی کارگران ش،ت خورده است.” آژانس ادعا می کند که این شرکت به درستی از آنها در برابر خطراتی که ممکن است باعث “آسیب فیزیکی جدی” شود محافظت نکرده است. علی‌رغم سال‌ها اتهامات کارگران و تحقیقات در سطح ایالتی در مورد میزان آسیب‌دیدگی آمازون، اقدام امروز اولین جریمه فدرال را برای آمازون برای آسیب‌های ،تی عضل، کارگران به همراه داشت.

دبی برکوویتز، مشاور ارشد سابق OSHA و یکی از همکاران ایمنی کارگران در دانشگاه جورج تاون می‌گوید: «این استنادها در واقع بسیار اساسی هستند. او می‌گوید که این تحقیقات برای OSHA به‌طور غیرمعمولی بزرگ بود و این اولین موردی است که این آژانس از آمازون می‌خواهد اصول اولیه ارگونومیک را برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی اجرا کند. همین تحقیقات OSHA را هدایت کرد در ماه دسامبر به استناد آمازون به دلیل عدم ثبت و گزارش صدمات و بیماری ناشی از کار.

کلی نانتل، سخنگوی آمازون می گوید که این شرکت قصد دارد به یافته های آژانس تجدید نظر کند. او می‌گوید: «ما کاملاً همکاری کرده‌ایم و ادعاهای ،ت منع،‌کننده واقعیت ایمنی در سایت‌های ما نیست. “ا،ریت قریب به اتفاق کارمندان ما به ما می گویند که احساس می کنند محل کار ما امن است.” نانتل با استناد به داده‌های آمازون که نشان می‌دهد میزان آسیب بین سال‌های 2019 تا 2021 تقریباً 15 درصد کاهش یافته است، می‌گوید ،ت فدرال راهنمایی‌های ارگونومیک خاصی ارائه نمی‌کند و آمازون زمان و هزینه قابل توجهی را برای کاهش خطرات ،تی عضل، سرمایه‌گذاری کرده است.

یافته‌های OSHA امروز بازتاب تحقیقات ائتلافی از اتحادیه‌های کارگری بر اساس داده‌های آسیب‌دیدگی گذشته این آژانس است. که نتیجه گرفت میزان آسیب های انبار آمازون اغلب حداقل دو برابر والمارت است، نزدیک ترین رقیب آن از نظر اندازه و گستره. در طول فصل تعطیلات 2022، کارگران انبار نبردهای شخصی خود را با خستگی ناشی از کار بیش از حد، آسیب دیدگی مچ دست، صدای بلند و انتظارات بهره وری با سرعت بالا برای WIRED شرح دادند.

شدت محکومیت در استناد جدید فدرال با مجازات مطابقت نداشت. اگر آمازون جذابیت برنامه ریزی شده خود را از دست بدهد، باید جریمه پیشنهادی 60269 دلاری را بپردازد که مبلغی ناچیز نسبت به ارزش بازار تقریباً یک تریلیون دلاری آن است.

جریمه های OSHA برای تخلفات بسیار خاص، مکرر و شدید می تواند تا میلیون ها دلار افزایش یابد. شرکت نفت بریتیش پترولیوم به دلیل نشت و تخلفات مرتبط با حوادث پالایشگاهی با جریمه های متعددی بالغ بر 10 میلیون دلار مواجه شده است. اما سقف جریمه برای انواع نقض ایمنی که می تواند باعث آسیب به کمر، ش،تگی یا رگ به رگ شدن شود بسیار کمتر است و انگیزه مالی کمی برای شرکت ها ایجاد می کند. برکوویتز از جورج تاون می‌گوید: «جریمه‌های OSHA از لحاظ تاریخی بسیار کم بوده‌اند، اما به اعتقاد من، این شرکت بالاترین جریمه‌های ممکن را برای هر تخلفی که ذکر شد دریافت کرد».

OSHA به طور کلی سعی می کند شرکت هایی مانند آمازون را از طریق نامه های بازرسی دقیق که شامل پیشنهادهایی برای بهبود فرآیندهای ایجاد آسیب می شود، متقاعد کند تا از آسیب های آینده جلوگیری کنند. آن حروف “خطرناک”. در 17 ژانویه به سه تأسیسات آمازون ارسال شد که OSHA در طول این تحقیق در دلتونا، فلوریدا بازرسی کرد. واکگان، ایلینوی؛ و نیو ویندزور، نیویورک.

در یکی از نامه‌های ارسال شده به مرکز Waukegan، بیش از 20 رگ به رگ شدن، ش،تگی، کبودی و پارگی در پاها، بازوها، صورت و سایر اعضای بدن به دلیل از دست دادن کنترل بسته‌های بیش از 50 پوند توسط کارگران ایجاد شده است.


منبع: https://www.wired.com/story/a-،ing-us-report-lays-bare-amazons-worker-injury-crisis/