یک شات لیوان می تواند درست در دستان ترامپ بازی کند


بحث های زیادی در اطراف اتهامات ترامپ بر این موضوع متمرکز شده است چه ماگ شات رئیس جمهور سابق گرفته می شود و برای عموم منتشر می شود. چنین توجهی به بخش نسبتاً معمولی از رویه‌های کیفری نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها تا چه اندازه برای این گلوله ارزش قائل هستند، یک مصنوع دیجیتالی معاصر که باعث شرمساری شدید عمومی برای بیشتر افراد می‌شود، اما برای ترامپ می‌تواند در جهت پیشبرد برنامه او باشد. چیزی که اغلب افراد دیگر را در ا،یستم مجازات دیجیتال ناتوان می کند، در واقع می تواند به ترامپ کمک کند تا کنترل خود را دوباره بر کیفرخواست خود به دست آورد.

ما ع، های لیوان را دوست داریم. این تصاویر نمادی از افراد مجرم در جامعه هستند که قو،ن را زیر پا می گذارند و ما را به وجد می آورند گرایش های فضولی با ارائه نگاهی به عملکرد اغلب مبهم سیستم حقوقی کیفری، و پس از آزادی معمولاً برای سود ایجاد کند از طریق اخاذی و طعمه کلیک.

دریافت ع،‌های لیوان از طریق درخواست‌های اولیه ،اش‌دهی وب یا قانون آزادی اطلاعات ارزان است، اما می‌تواند برای اشخاص ثالثی که آنها را منبع و بازنشر می‌کنند بسیار سودآور باشد.

چندین دهه دیجیتالی شدن – و متعاقب آن خم شدن قو،ن شفافیت برای امکان پذیر ساختن افشای انبوه و در دسترس بودن فوری ع، ها – منابع سود جدیدی را برای وب سایت های رو،مه ها ایجاد کرده است. ارسال گا،ی ع، لیوان، و حتی یک طرح اخاذی آنلاین را تحریک کرده اند که در آن وب سایت های مخفی افراد را برای شلیک لیوان شارژ می کنند. هزینه های گزاف برای حذف آنها

شات های لیوان در آمریکا به قدری معمول منتشر می شوند که تبدیل به یک ع، می شوند منبع داده، برای آموزش نرم افزارهای تشخیص چهره استفاده می شود یا در پایگاه های داده وسیعی برای یافتن مظنونین احتمالی که در دوربین گرفته می شوند نگهداری می شود (اگرچه نشان داده شده است که این کار ش،ت خورده است ،انه – با عواقب جدی). شات های لیوان برای پر ، فضا در اداره پلیس محلی استفاده می شود صفحات فیس بوک تا به مردم نشان دهند که دلارهای مالیاتی آنها دقیقاً چقدر خوب ،ج می شود، و آنها با بی دقتی توسط نتایج جستجوی تصویر Google فهرست می شوند که مردم باید بارها و بارها به کارفرمایان، صاحبخانه ها، اعضای خانواده و دوستان توضیح دهند. پژوهش برآوردها که سازمان‌های مجری قانون محلی بیش از 4 میلیون ع، در سال را مستقیماً در اینترنت منتشر می‌کنند، جایی که دوباره و دوباره آن‌ها را جمع‌آوری و بازنشر می‌کنند.

برای فردی که در تصویر گرفتار می شود، عواقب آن می تواند ویرانگر و مادام العمر باشد. و به یاد داشته باشید، ع، های لیوان خیلی قبل از محکومیت گرفته می شود. آنها فقط اتهامات ،ت را منع، می کنند. از این نظر، ع،‌های لیوان نشان‌دهنده دستیابی بیش از حد به قدرت ،تی است – توانایی علامت زدن ،ی به ،وان مجرم قبل از اینکه با هیئت منصفه همسالان خود روبرو شوند. دلیل خوبی برای جلوگیری از انتشار معمول ع، های لیوان در اینترنت وجود دارد، به خصوص به این دلیل که آنها اطلاعات قابل اعتمادی در مورد شخص در ع، به ما نمی دهند. در عوض، آنها بیشتر به ما می گویند که پلیس تصمیم گرفته است چه ،ی را دستگیر کند، که اساساً بر اساس نژاد، طبقه اجتماعی و محله شکل گرفته است. ماندگاری یک شات لیوان دیجیتال، فرض بی گناهی را نقض می کند و می تواند حتی مجازات های قانونی مربوط به محکومیت ها را تحت الشعاع قرار دهد. 80 درصد دستگیری ها به خاطر حوادث سطح پایین است.

با این اوصاف، ما نمی د،م که آیا ماگ شات ترامپ وجود خواهد داشت یا خیر. نیویورک ،وماً ع، های ماگ را منتشر نمی کند. قانون ایالتی § 160.10 ا،ام می کند که از فردی که دستگیر شده باید انگشت نگاری شود، اما نیازی به ع،برداری از ماگ ندارد. در واقع، الف شات لیوان بعید است زیرا همانطور که وکلای ترامپ اشاره کرده اند، او فردی کاملا قابل تشخیص است.


منبع: https://www.wired.com/story/t،p-mug-s،t-privacy/