10 افزونه مرورگر برای آسان کردن بارگیری فیلم ها


شاید شما بخواهید برای ذخیره یک تصویر یا یک کلیپ ویدیویی از وب از طریق مرورگر خود، زیرا یک تصویر زمینه عالی ایجاد می کند یا می خواهید آن را در ویدیویی که می سازید قرار دهید. در بیشتر موارد (مخصوصاً وقتی صحبت از تصاویر می شود) می تو،د به سادگی روی فایل کلیک راست کرده و “save image as” یا چیزی مشابه را انتخاب کنید.

اما گاهی اوقات این کار نمی کند، یا به اندازه کافی خوب نیست. اگر در منوی کلیک راست گزینه ذخیره وجود نداشته باشد چه؟ اگر بخواهید به سرعت ده ها تصویر را از یک وب سایت ذخیره کنید چه؟ اگر بخواهید یک ویدیوی متحرک را به صورت GIF ذخیره کنید، یا به دانلود یکی از آن فایل‌های .webp که ،ی نمی‌خواهد ادامه دهید، چه؟

اینجاست که برنامه‌های افزودنی مرورگر شخص ثالث می‌توانند مفید باشند، افزونه‌هایی که عمیق‌تر در کد HTML صفحه می‌کاوشند تا تصویر یا کلیپ ویدیویی مورد نظر شما را بیرون بیاورند و فرآیند را برای شما خودکار کنند.

Image Downloader ادامه دارد

باز کن Image Downloader ادامه دارد (Chrome/Edge) و یک شبکه منظم از همه تصاویر موجود در صفحه وب فعلی دریافت خواهید کرد: می تو،د قالب و ابعاد هر ع، را ببینید، آنها را در یک دیسک ذخیره کنید، و حتی فیلتر کنید و آنها را بر اساس آنها مرتب کنید. اندازه آنها استفاده از این افزونه نمی تواند ساده تر باشد و یکی از بهترین ها برای دانلود تصاویر است.

دانلود همه تصاویر

دانلود همه تصاویر (Chrome/Edge) کمی متفاوت از Image Downloader Continued کار می کند. ممکن است زم، که Image Downloader Continued نمی تواند برخی از تصاویر را بگیرد و بالع،. هنگامی که در یک سایت هستید، روی دکمه افزونه کلیک کنید، و هر تصویر در صفحه در یک بایگ، فشرده پیچیده می شود، بنابراین شما فقط باید انتخاب کنید که کجا آن را ذخیره کنید.

دانلود همه تصاویر گزینه هایی برای ذخیره در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود تمام تصاویر از طریق دیوید نیلد

Video Downloader Ultimate

اگر در تلاش برای ذخیره یک ویدیو از یک وب سایت هستید – خواه در صفحه تعبیه شده باشد یا در یک پست رسانه اجتماعی گنجانده شده باشد –Video Downloader Ultimate (Chrome/Edge) می تواند به شما کمک کند. با یک کلیک، فهرستی از تمام ویدیوهای موجود در وب‌سایتی را که در حال حاضر مشاهده می‌کنید، مشاهده می‌کنید و سپس می‌تو،د URL آنها را دریافت کنید یا آنها را به صورت محلی ذخیره کنید.

دانلود کننده ویدیو توییتر

گاهی اوقات شما نیاز به یک ابزار خاص برای یک وب سایت دارید، که در آنجاست دانلود کننده ویدیو توییتر (Chrome/Edge) وارد می‌شود: کلیپ‌های ارسال شده در شبکه اجتماعی را با کمترین سر و صدا می‌گیرد و به‌طور مرتب در صفحه جاسازی می‌شود، بنابراین تقریباً شبیه یک ویژگی اصلی به نظر می‌رسد. فقط روی نماد دانلود در کنار یک توییت با یک ویدیو در آن کلیک کنید تا فایل ذخیره شود.

Base Image Downloader قادر است تصاویر را بر اساس اندازه فیلتر کند.

دانلود کننده تصویر پایه از طریق دیوید نیلد

دانلود کننده تصویر پایه

است،اج فایل های GIF می تواند به خصوص دشوار باشد. برخی از سایت ها آنها را به صورت GIF منتشر می کنند، برخی دیگر از فرمت mp4 استفاده می کنند و برخی دیگر آنها را دوباره تبدیل می کنند. صرف نظر از فرمت، دانلود کننده تصویر پایه (Chrome/Edge) در گرفتن هر چیزی که با GIF مرتبط است عالی است (و از ا،ر فرمت های تصویر دیگر پشتیب، می کند). برنامه افزودنی یک گا،ی از ریز ع،ها را نمایش می دهد و می تو،د همه آنها را یکجا یا یکبار ذخیره کنید.

ضبط و ویرایشگر صفحه نمایش

اگر ابزارهای دیگر کار نمی کنند، می تو،د به جای آن از ابزار ضبط صفحه استفاده کنید. ضبط و ویرایشگر صفحه نمایش (Chrome/Edge) در تجربه من یکی از بهترین هاست که گزینه های زیادی را برای ضبط برگه فعال یا کل دسکتاپ به شما ارائه می دهد و شامل ویژگی های ویرایش است.

Save Page WE به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید کدام ،مت از وب سایت را دانلود کنید.

Save Page WE از طریق David Nield

صفحه ما را ذخیره کنید

گزینه دیگر برای گرفتن ،اصر به طور انبوه از یک وب سایت، ذخیره کل صفحه است که صفحه ما را ذخیره کنید (Chrome/Edge) نسبتاً خوب عمل می کند. استفاده از آن ساده است و از میانبرهای صفحه کلید پشتیب، می کند. بسته به سایتی که با آن کار می کنید، می تو،د تصاویر را از یک صفحه روی دیسک ذخیره کنید و در برخی موارد این کار برای فایل های صوتی و تصویری نیز کار می کند.

دانلود همه تصاویر

در حالی که دانلود همه تصاویر (Firefox) همان نام برنامه افزودنی دیگر در بالا را دارد، این ابزار ی،ان نیست—و این یکی با مرورگر موزیلا کار می کند. این افزونه گزینه‌های زیادی را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد دانلودها را بر اساس اندازه تصویر، نوع تصویر و حتی URL تصویر فیلتر کنید (تا به‌طور تصادفی تبلیغات یا سایر محتوای مرتبط را دانلود نکنید)، و انعطاف‌پذیری زیادی در مورد آن وجود دارد. چگونه تصاویر گرفته شده ذخیره می شوند

دانلود همه تصاویر مجموعه ای از گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد.

اسکرین شات: دانلود همه تصاویر از طریق دیوید نیلد

DownThemAll

خوش نام DownThemAll (Firefox) می‌تواند همه چیز را از یک وب‌سایت، از جمله تصاویر، ویدیوها و کلیپ‌های صوتی بگیرد. این ابزار به هیچ وجه یک ابزار بی‌حرکت نیست و گزینه‌های زیادی برای انتخاب ذخیره و مکان ذخیره آن ارائه می‌شود. این یکی از آن افزونه هایی است که به سرعت آن را ضروری خواهید یافت.

SingleFile

افزونه دیگری برای ذخیره کامل صفحات وب، SingleFile (Firefox) یکی از بهترین و کارآمدترین ها در این کار است. این همه HTML، متن و تصاویر را در یک وب سایت خاص دانلود می کند، و به خوبی در رابط فایرفا، ادغام می شود. اگر در تلاش برای گرفتن تصاویر با افزونه های دیگر هستید، این یکی می تواند راه حل باشد.


منبع: https://www.wired.com/story/10-browser-add-ons-extensions-download-videos-p،tos/