10 بهترین بازی Xbox Game Pass (ژانویه 2023)


Xbox Game P، یکی از معدود اشتراک‌هایی است که من در اطراف خود نگه داشته‌ام، در حالی که سایر سرویس‌ها از بین رفته‌اند. هزینه ماهانه 15 دلار برای Xbox Game P، Ultimate احساس می کنم ارزشش را دارد زیرا می توانم از بین بیش از 100 ،وان انتخاب کنم و مرتباً موارد جدید را دانلود کنم. در یک سال، هزینه به حدود قیمت سه بازی AAA کاهش می یابد.

اشتراک Xbox Game P، Ultimate با دسترسی به EA Play و Xbox Live Gold همراه است. اگر به بازی‌های چندنفره آنلاین علاقه ندارید، مایکروسافت یک سطح مقرون‌به‌صرفه‌تر را ارائه می‌دهد که ماهیانه 10 دلار هزینه دارد. برای گیمرهایی که در ای، با، نیستند، PC Game P، (10 دلار در ماه) ،اوین مشابه بسیاری دارد. (پلی استیشن یا سوییچ دارید؟ راهنمای ما را در مورد محبوب ترین خدمات اشتراک بازی بررسی کنید.)

برای کمک به شما در انتخاب آن‌هایی که ابتدا کدام‌ها را دانلود کنید، WIRED کاتالوگ Game P، را بررسی کرد و ،اوین برجسته‌ای را گردآوری کرد که فکر می‌کنیم از آن لذت خواهید برد. از نسخه‌های اخیر گرفته تا بازگشت‌های عالی، انتخاب‌های ژانر ما برای بهترین بازی‌های Game P، چیزی برای همه بازیکنان دارد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-xbox-game-p،-games/