10 بهترین خدمات تحویل کیت غذا (2022): پیشبند آبی، شام، و موارد دیگر


Hungryroot (+65 دلار) در اصل یک فروشگاه مواد غذایی آنلاین است. شما یک مسابقه در مورد آنچه دوست دارید بخورید، شرکت خواهید کرد، و این سرویس مواد غذایی را به همراه دستور العمل هایی بر اساس آنچه در جعبه هفته است، به درب منزل شما ارسال می کند. به ،وان مثال، یکی از جعبه‌های من حاوی پوسته‌های ماکارونی نخود و یک سس گوجه‌فرنگی فوق‌العاده بود، اما می‌توانستم آن را با هر چیزی که می‌خواهم بپوشم یا از مواد جداگانه استفاده کنم. این یک راه فوق العاده برای تکمیل شربت خانه شما است. می‌تو،د خودتان خواربارفروشی‌ها را انتخاب کنید، یا Hungryroot این کار را بر اساس مشخصات غذایی‌تان برای شما انجام می‌دهد. فیلترهای آ،ژن و رژیم غذایی فراوان است. برنامه هایی برای یک نفر، دو نفر یا سه نفر یا بیشتر وجود دارد. تو می تو، خواربارهای موجود را اینجا ببینید برای دریافت ایده از پیشنهادات

غذاهای ناقص (قیمت ها متفاوت است) یکی از شناخته شده ترین جعبه های مواد غذایی “غذای زشت” است. محصولات بد شکل، مواد فاسد نشدنی که کاملاً خوب هستند اما تاریخ «بهترین»شان گذشته است، جعبه‌های فرورفته… هیچ یک از این چیزها غذا را خطرناک نمی‌کند، اما فروش آن‌ها را سخت می‌کند. غذاهای ناقص چیزی جز سنتی هستند. پس از ثبت نام، می تو،د ترجیحات غذایی خود را به اشتراک بگذارید و روز تحویل تعیین شده خود را ببینید. جعبه خود را هر هفته از انتخاب چرخشی پر کنید. می تو،د تحویل هفتگی یا دو هفته ای را انتخاب کنید. قیمت مواد اولیه متفاوت است و حمل و نقل بین 6 تا 9 دلار متغیر است.

سبد آفتاب (+11 دلار در هر وعده) برنامه های غذایی فراو، را با تأکید بر مواد تازه و ارگ،ک ارائه می دهد. تنوع گسترده ای در هر منوی هفتگی ارائه می شود، بنابراین چیزی برای همه وجود دارد. برخی از اشتراک‌های دیگر وعده‌های غذایی که امتحان کردم، محصولات پژمرده یا طعمی ضعیف داشتند – سبد آفتاب هیچ کدام را نداشت. شام‌های آن پر از موادی بود که مشابه آن‌هایی بود که در فروشگاه انتخاب می‌کردم، از جمله میوه‌ها و سبزیجات بی‌عیب فصل. به غیر از شام‌های مغذی، می‌تو،د چیزهایی مانند ماست نارگیل، کره تخم‌مرغ، لقمه‌های تخم‌مرغ، سوپ‌ها و میان‌وعده‌هایی مانند آجیل شکلاتی و جیرجیرک را نیز به آن اضافه کنید. (اگر تعجب می‌کنید، بله، جیرجیرک‌ها فوق‌العاده بودند.) فیلترهای رژیم غذایی گزینه‌هایی مانند مدیترانه‌ای و آفت‌زا و به علاوه آ،ژن‌ها را می‌دهند. شما همچنین می تو،د چیزهایی مانند تند، سس، و شیرینی را به محموله هفتگی خود اضافه کنید. برای وعده‌های غذایی و مواد غذایی که در یک سرویس ،یب شده‌اند، سبد آفتابی یک شرط مطمئن است.

، جمعیت (قیمت ها متفاوت است) یک جعبه مواد غذایی است که همه چیز در مورد گوشت است. (شما همچنین می تو،د غذاها و دسرها را سفارش دهید، اما من آن ها را امتحان نکردم.) از گوشت چرخ کرده تا استیک های Waygu، از انتخاب های ماهی مانند دم ،چنگ و ماهی آزاد تا غذاهای اصلی مانند مرغ و گوشت اغذیه فروشی، Crowd Cow آن را ارائه می دهد. همه. حتی می تو،د ،میش کوهان دار، اردک یا سایر پروتئین های حیو، که به سختی یافت می شوند را دریافت کنید. بسته بندی 100 درصد قابل کمپوست و بازیافت است و حمل و نقل از نظر کربن خنثی است. این شرکت همچنین در تلاش است تا گوشت خود را به ،وان تا حد امکان پایدار. جعبه‌ها به صورت à la carte در دسترس هستند، یا می‌تو،د برای تحویل‌های مکرر برای صرفه‌جویی 5 درصدی و ارسال رایگان انتخاب کنید. قیمت ها متفاوت است، اما Crowd Cow می تواند گزینه خوبی برای دوستداران غذاهای دریایی محصور در خشکی مانند من (یا هر ،ی که می خواهد باشد) باشد. زنجیره تامین را مشاهده کنید از گوشت آنها).

Farmbox Direct (+41 دلار در هر جعبه) فقط جعبه های تولیدی را ارائه می دهد. انواع مختلفی برای انتخاب وجود دارد، اما همه آنها فقط حاوی میوه ها و/یا سبزیجات هستند. شما اندازه مورد نظر خود را انتخاب می کنید، اما سفارشی سازی محتوا محدود است. بر اساس منوی چرخشی می تو،د تا پنج تعویض در هفته انجام دهید. من می‌توانستم از ا،ر میوه‌ها و سبزیجات ،یبی خود استفاده کنم، اما چند تا از این میوه‌ها استفاده نکردم (مثل یک دسته بزرگ کلم پیچ که قبل از رسیدن به آن پژمرده شد). این سرویس ممکن است برای همه من، نباشد، اما اگر از علاقه مندان به محصولات یا آبمیوه گیری مشتاق هستید، ارزش یک بار دیدن را دارد. پاداش: ارسال رایگان است.

قاشق عالی (قیمت ها متفاوت است) مجموعه ای از اسموتی ها، سوپ ها، کاسه های رشته فرنگی، کاسه های غلات و شات ها را ارائه می دهد. هر موردی که من امتحان کردم طعم بسیار طبیعی داشت—بنابراین بله، آن شات های آب لیمو دقیقاً همانطور که انتظار دارید کاهش می یابد. یک تجربه بسیار تلخ به کنار، من هر چیزی را که امتحان کردم دوست داشتم و به خصوص اسموتی های این برند را دوست داشتم. مواد تشکیل دهنده نیز به وضوح ذکر شده است، بنابراین می توان از ش،ت لیمو جلوگیری کرد. همه وعده های غذایی گیاهی و فاقد گلوتن و GMO هستند. برنامه‌ها شامل ،یبی از پیشنهادات مختلف است و تحویل را می‌توان به‌ندرت یک‌بار در ماه برنامه‌ریزی کرد. فقط مطمئن شوید که مقداری فضای در یخچال خود دارید—محصولات کمی حجیم هستند.

بخارشوی تاپ سیل (از 120 دلار) مانند برخی از خدمات تحویل غذا در این جمع بندی نیست، زیرا یک اشتراک نیست. این هنوز بهترین گزینه با محوریت غذاهای دریایی است که ما امتحان کرده ایم (از جمله مواردی که اشتراک دارند). این اساساً یک آب پز غذای دریایی است که مستقیماً از طریق Goldbelly به درب منزل شما ارسال می شود. غذاهای دریایی خود را انتخاب کنید، ،یب ادویه خود را انتخاب کنید، و دستورالعمل های اشتباه را دنبال کنید تا برای خود مهم، داشته باشید. همه چیز در سطل بخار بخار موجود به سرعت پخته می شود، و حتی برای تمیز ، پوسته آسان، کاغذی می گیرید. در حالی که قیمت ها ممکن است زیاد به نظر برسد، اندازه وعده ها و مواد تشکیل دهنده ارائه شده منصفانه است و احتمالاً کمتر از آنچه ممکن است در یک رستوران پیدا کنید. به‌،وان یک عاشق غذاهای دریایی محصور در خشکی، بسیاری از خدمات تحویل غذاهای دریایی «تازه» ماهی‌گیرانه بودند – هم به م،ای واقعی و هم به م،ای واقعی کلمه – و من را ناامید کرد. Topsail Steamer فقط مرا به طرز سعادتمندی سیر کرد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-meal-kit-delivery-services/