10 بهترین هدفون بی‌سیم برای تمرین (2022)


هدفون لو، روی گوشی شیک و راحت هستند و صدایی عالی دارند. اما برای بیشتر فعالیت‌های روزمره – ورزش ،، مسافرت ،، و سرگرد، در خانه‌ام و تظاهر به کنار گذاشتن چیزها – من یک جفت جوانه تمرینی راحت، بادوام و بی‌سیم را ترجیح می‌دهم. از زم، که شروع به آزمایش آنها کردم، صدا و راحتی آنها به طرز چشمگیری بهبود یافته است. من دنبال دویدن، پیاده روی، کار در حیاط خانه، وزنه برداری، و تماشای ویدیوهای خجالت آور بار و یوگا بر روی لپ تاپم هستم، همه اینها در حالی که بهترین هدفون های ورزشی بی سیم را در اطراف آزمایش می کنم.

اگر دوست دارید هنگام بالا رفتن از شیب های سنگی یا چمن زنی به موسیقی گوش دهید، در اینجا تعدادی از جفت های مورد علاقه WIRED وجود دارد. ما همه آنها را پوشیده و عرق کرده ایم. چیزی را که دوست دارید نمی بینید؟ برای اطلاعات بیشتر، بهترین هدفون‌های بی‌سیم، بهترین هدفون‌های ارزان، بهترین بلند،ای بلوتوث یا هر یک از راهنمای ،ید ما را بررسی کنید.

به‌روزرس، در دسامبر 2022: ما انتخاب‌هایمان را به‌روزرس، کردیم، مانند افزودن AirPods Pro جدید و Soundcore by Anker earbuds، و پیوندها و قیمت‌ها را به‌روزرس، کردیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-wireless-workout-headp،nes/