10 بهترین و بی رحمانه ترین بازی 2022


در آ،ا،مان Blue Twelve Studios، انسان ها رفته اند و گربه ها رها شده اند تا در ،ابه های نور نئون پرسه بزنند. منحرف شدن، یک پلتفرم پازل که در آن بازیکنان یک تابوی نارنجی را که در حال عبور از دنیای سایبرپانک است کنترل می کنند، در رویکرد خود ساده است: شما یک گربه گم شده هستید. شما می تو،د میومیو کنید و ،اش دهید و بی نهایت آزاردهنده باشید، همه اینها در حالی که یک کوله پشتی کوچک زیبا به سر دارید. نداشتن شست سخت است. اما آنچه که ظاهراً یک داستان بازگشت به خانه است، به طرز شگفت‌آوری احساسی است و موضوعاتی مانند نابرابری و اگزیستانسیالیسم را لمس می‌کند. در دنیایش تنهایی خاصی وجود دارد و سکوتش غروب می کند منحرف شدن جدا از هم.

بعلاوه، گربه بامزه بودن است واقعا سرگرم کننده من نمی توانم به اندازه کافی استرس داشته باشم.

تونیک

محتوا

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

بستر، زمینه: Nintendo Switch، PS4/5، Xbox Series X|S، PC

تونیک برای مدرسه قدیمی سنگین است افسانه زلدا ارتعاشات توضیح کمی در دنیای اثیری آن وجود دارد، که در عوض بازیکنان را به چالش می کشد تا سفر خود را با سرنخ های کمی مرتب کنند. به ،وان یک روباه (بسیار بامزه)، بازیکنان به اعماق جنگل‌ها، سیاه چال‌ها و موارد دیگر می‌روند و پازل‌ها را حل می‌کنند و با دشمنان می‌جنگند و در عین حال مسیری رو به جلو می‌سازند.

این بازی یک لذت برای کشف است. شما اه، روشنی خواهید داشت—برای مثال یکی از اولین آنها بازیابی شمشیر پنهان شده است—و حتی ممکن است کل بازی را در کمتر از یک ساعت به پایان برس،د. با این حال، سرعت موضوع مهم نیست. این قفل هر راز جدیدی است که طراحی هوشمندانه بازی در خود دارد. تونیک مانند بسیاری از بازی های دیگر 2022، بزرگ یا وحشتناک نیست. صلح آمیز است. بنشینید، از موسیقی متن رویایی آن لذت ببرید و سعی کنید بفهمید که چگونه در اولین نگاهتان آن جاده را از دست داده اید.

بازماندگان خون آشام

محتوا

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

بستر، زمینه: Xbox Series X|S، PC، iOS، Android

لوکا گالنته بازماندگان خون آشام ضربه خواب 2022 است. در حالی که دوره دسترسی اولیه اولیه آن باعث سر و صدای کمی شد، بازی سرانجام در اوایل امسال جای پای خود را پیدا کرد و به دنبال آن در پاییز منتشر شد.

این بازی به طور غیرقابل انکاری کم اجاره به نظر می رسد – به نظر بصری من، یک سوپر نینتندو – و در گیم پلی آن بسیار ساده است. شما یک سلاح و انبوهی از هیولاها برای کشتن با آن دارید. یک فرض ساده فریبنده به سرعت جای خود را به هرج و مرج می دهد زیرا سرعت به سطوح دیوانگی پر از هیولا می رسد. با بالا رفتن سطح، می‌تو،د ارتقاها را انتخاب کنید تا دویدن را کمی آسان‌تر کنید، اما نه کم‌تر.

بازماندگان خون آشام یک بازی عالی برای بلند ، و بازی ، سریع است، اگرچه کنار گذاشتن آن ممکن است سخت باشد. بهترین از همه، این ماه برای دستگاه های تلفن همراه راه اندازی شد.


منبع: https://www.wired.com/story/best-video-games-2022/