10 بهترین پیشنهاد: تجهیزات فضای باز زمستانی


همه رو ،ج نکن ماه بسته بندی شده در داخل خانه زندگی کوتاه تر از آن است که بتوان نیمی از آن را از هوای سرد پنهان کرد. فضای باز عالی و باشکوهی برای لذت بردن در تمام طول سال وجود دارد، خواه به یک اردوگاه بروید – در این زمان از سال خلوتی آرام – یا به حیاط خلوت خود ب،بید. این تخفیف‌های عالی را برای همه چیزهایی که برای پیاده‌روی و بازنشستگی در شب به یک پیتزای خانگی ترد، ،می و خانگی نیاز دارید، بررسی کنید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

تج،ات پیاده روی و کمپینگ

بیشتر ایالات متحده، بریت،ا و کانادا در زیر موج سرما قرار دارند، هرچند که بهترین زمان برای پیاده روی در هوای گرم در بیشتر مناطق ج، غربی بیابان ایالات متحده است. ایرادی نداره. هر فصل فصل پیاده روی و کمپینگ است. برای اطلاعات بیشتر، راهنمای Hiking 101، بهترین اجاق‌های کمپ و بهترین چادرها را بررسی کنید.

Therm-a-Rest NeoAir Xlite

ع،: بک کانتری

حتی در دمای نسبتاً خفیف شبانه، خوابیدن مستقیم روی زمین می تواند مقدار شگفت انگیزی از گرمای بدن شما را بمکد و شما را سرد کند. Xlite پد خواب بادی مورد علاقه من برای ماجراجویی در مناطق کوهست، و صعودهای کوهست، است. وزن آن تنها یک پوند یا کمتر است (بسته به اندازه)، گرمای قابل توجهی را در زیر کیسه خواب ارائه می دهد، و در یک لوله پارچه بسیار فشرده می پیچد. مال من پنج سال بدون ساییدگی قابل توجه دوام آورد.

برای کمپینگ شبانه و کوله‌پشتی، بهتر است یک یا دو حوله کوچک به همراه داشته باشید. برای پاک ، چگالش و نم نم نم نم نم باران از چادرها و بسته‌ها مفید است، آنها به ،وان راه‌های سریع خشک شدن بعد از دوش باران یا برداشتن درب قابلمه داغ از روی اجاق‌های کمپی دوبرابر هستند. Sea to Summit برخی از بهترین ها را می سازد. پارچه مصنوعی مصنوعی آن مایعات زیادی را جذب کرده و به سرعت خشک می شود.

این شرکت مستقر در ک،ادو یکی از چادرسازان مورد علاقه ما است. اگرچه معمولاً گران است، اما مواد با کیفیت و ویژگی های متفکرانه ای مانند (در این مورد) هشت جیب داخلی را ارائه می دهد. دیوارهای تقریباً عمودی، درهای دوگانه و 83 فوت مربع (7.7 متر مربع) خانه بزرگ آن را به خانه ای مجلل دور از خانه تبدیل کرده است. همچنین وجود دارد خانه بزرگ 4 نفره به قیمت 300 دلار به فروش می رسد.

هنگامی که از یک فیلتر آب کوچک و شخصی استفاده می کنید، فیلتر ، آب برای کل گروه افراد زمان بر و خسته کننده است. با ایجاد نیروی جاذبه برای شما، کار عضل، حاصل از دریافت آب تمیز را از بین ببرید. فقط کیسه آب ،یف را با چهار لیتر آب رودخانه یا نهر پر کنید، آن را به فیلتر و کیسه آب تمیز وصل کنید، آن را از شاخه آویزان کنید و عقب بایستید. حدود چهار دقیقه طول می کشد تا آب تمیز به دست آید. جدا ، آب ،یف و تمیز در کیسه های جداگانه خطر آلودگی متقابل را کاهش می دهد – یک لمس خوب.

پوشاک پاتاگونیا

پاتاگونیا به خاطر قیمت‌های معمولی گران‌اش با محبت به پاتاگوچی معروف است – اگرچه من استدلال می‌کنم که معمولاً ارزش این قیمت را دارد. اکنون، با وجود بسیاری از مقالات عالی از لباس‌های پاتاگونیا با تخفیف‌های عمیق، بی‌م،ی است. وقتی اینجا هستید، راهنمای بهترین لایه‌های پایه و نحوه لایه‌بندی لباس‌های فضای باز را بررسی کنید.

پاتاگونیا نانو پاف

ع،: پاتاگونیا

معمولا، من به مردم اشاره می کنم کاپشن REI Co-op 650 Down وقتی ،ی از من برای یک ژاکت پف دار خوب و گرم با قیمت حدود 100 دلار توصیه می خواهد، اما با توجه به اینکه نانو پاف عالی پاتاگونیا فقط با یک تیک بیشتر به فروش می رسد، این را به لیست اضافه کنید (اگر تا 8 فوریه اقدام کنید). دارای 60 گرم عایق مصنوعی PrimaLoft Gold است که در بدنه ای سبک وزن و 10 اونس بسته بندی شده است و می تو،د آن را در زیر یک لایه ضد آب قرار دهید. فقط سایزبندی ،نه و در چند رنگ به فروش می رسد.

سایزبندی ،نه، سایزبندی مردانه

من به ارزش یک پیراهن مصنوعی برای فعالیت در فضای باز اعتقاد زیادی دارم. پنبه در اثر تعریق مرطوب می ماند و برای همیشه طول می کشد تا خشک شود، در حالی که این پیراهن های 100 درصد پلی استر خیلی سریعتر خشک می شوند. من از پیراهن‌های کاپیلن برای کوهنوردی نیز استفاده می‌کنم، زیرا آن‌ها کشش کافی دارند تا اجازه حرکت‌های بزرگ روی دیوار را بدون محدودیت حرکت بدهند. آنها می توانند به ،وان یک پیراهن تمرینی در باشگاه دو برابر شوند زیرا به سرعت خشک می شوند، و حتی سه برابر پیراهن های زیبا در سطح شهر.

سایزبندی ،نه، سایزبندی مردان (119 دلار)

پشم ، رترو به سبک دهه 1970 بازگشته است. آن پشم‌های فرش‌مانندی را که در دهه‌های 90 و 2000 در سراسر مراکز ،ید وجود داشت، فراموش کنید. این ژاکت پشمی پرپال یکی از نرم ترین و دنج ترین پشم های موجود در بازار است. ساخته شده از 100 درصد پلی استر بازیافتی، به ،وان یک لایه می، یا یک لایه بیرونی عمل می کند.

معاملات حیاط خلوت

شما علف ها را کوتاه می کنید و علف های هرز را برای آن بیرون می آورید. شما همچنین می تو،د از آنجا بیرون بروید و هر لحظه که می تو،د از آن حیاط خلوت لذت ببرید. چه در حال استراحت باشید و چه پختن پیتزا، امسال کاری جدید در آنجا انجام دهید. همچنین، نگاهی به راهنمای بهترین بازی‌های چمن‌زار، فیلم‌های Gear to Screen Out، و بهترین ابزار برای سرگرم‌تر ، حیاط خلوتتان برای ایده‌ها بیندازید.

ع،: سلسترون

اسکات گیلبرتسون، منتقد ارشد محصول، اگر به دنبال دوربین دوچشمی مقرون به صرفه هستید، اینها را انتخاب بودجه خود نامید. او متوجه برخی از انحرافات رنگی، مانند حاشیه های بنفش، شد، اما در مجموع آنها یک انتخاب محکم برای تشخیص پرندگ، هستند که از دانخوری های حیاط خلوت و خانه های پرندگان بازدید می کنند.

این اینجا یک بانوج استراحت است. بدون پوشش باران یا پشه بند، برای اقامت در حیاط خلوت و محل کمپ، بهتر از شب نشینی در جنگل است. چند روزی را در ساحل شمالی لانگ آیلند گذراندم و به آرامی در نسیم تابست، با یک آبجو و یک کتاب تاب می‌خوردم. از پارچه بانوج گرفته تا تسمه‌های آویزان موجود، کیفیت آن ثابت بود و دلیلی نمی‌توانم برای ،ید بانوج‌های گران‌تر هزینه کنم. درک دستورالعمل ها برای تازه کارها نیز آسان است.

مگر اینکه بخواهید یک اجاق پیتزا با دمای 800 تا 900 درجه (فارنهایت) را در آشپزخانه خود نصب کنید، بهترین گزینه برای تهیه یک پای فوق العاده در خانه ،ید این اجاق پیتزا در فضای باز است. در بررسی خود (8/10، WIRED توصیه می‌کند)، آدرین سو، ویراستار ارشد بررسی‌ها، می‌گوید که اندازه جمع و جور آن را دوست دارد و تابه‌های چدنی را چگونه کنترل می‌کند. تنها در 15 دقیقه تا 500 درجه فارنهایت (260 درجه سانتیگراد) گرم شد. این نسخه فقط روی چوب اجرا می شود، اگرچه نسخه ای وجود دارد که روی چوب اجرا می شود و پروپان نیز با قیمت 615 دلار به فروش می رسد.


منبع: https://www.wired.com/story/winter-outdoor-gear-deals-february-2-2023/