10 بهترین پیشنهاد روز حیوانات خانگی آمازون: قالیشویی، تخت سگ و موارد دیگر


این آمازون پت است روز امروز – در واقع، آن را بسازید روزها، زیرا رویداد فروش تمام می شود 3 مه ساعت 11:59 بعد از ظهر اقیانوس آرام. ا،ر معاملات مربوط به گربه ها و سگ ها است، اما برخی از معاملات برای حیوانات کوچک وجود دارد. نکته مهم این است که برخی از وسایل مورد علاقه ما برای حیوانات خانگی به فروش می رسد و ما آنها را در زیر برجسته کرده ایم. می‌تو،د توصیه‌های بیشتری را در راهنماهای ما درباره بهترین لوازم گربه، بهترین ابزار برای سگ‌ها و بهترین دوربین‌های حیوانات خانگی بیابید.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله WIRED با 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به WIRED.com و مجله چاپی ما است (اگر مایل باشید). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

معاملات تامین تمیز ،

پاور براش پاک کن پت بیسل.

ع،: آمازون

این با کمترین قیمتی که برای این گجت کوچک دستی دیده‌ایم مطابقت دارد، زیرا ممکن است آن را بشناسید زیرا هر چند وقت یکبار در اطراف TikTok گردش می‌کند. این یکی از بهترین جارو شارژی و بهترین قالیشویی است. این گجت سبک وزن با عمر باتری فوق‌العاده است، و تمیز ، تمام قطعات پس از برطرف شدن آشفتگی‌ها آسان است.

ما ندیده‌ایم که این قالیشویی اینقدر قیمت پایین بیاید. این شبیه به پاک کننده Bissell فوق الذکر است، اما S،Clean Pet Pro کمی بزرگتر و کمی قدرتمندتر است. اگر چیزی با زمان اجرا طول، تر، ظرفیت بیشتر یا قدرت بیشتر می خواهید، این یک شرط مطمئن است.

آکواپاو

ع،: آمازون

Aquapaw یک اسکرابر کوچک زیبا است که می تو،د آن را به سر دوش یا شلنگ خود وصل کنید. آن را به کف دست خود ببندید و یک سوئیچ را روی آداپتور بچرخ،د و آب خارج می شود و به شما امکان می دهد جریان را دقیقاً در جایی که باید برود (و نه در گوش حیوان خانگی خود) هدایت کنید.

این مطابق با معاملاتی است که در رویدادهای فروش قبلی مانند Memorial Day و Prime Day دیده‌ایم. به ندرت می توان شاهد کاهش قیمت این پاک کننده ، تایید شده توسط داور باشیم. من حداقل هفته ای یکبار از این ابزار استفاده می کنم. این یک راه بسیار آسان برای خلاص شدن از شر ، است که روی ،ن ها و سطوح دیگر جمع می شود. فقط آن را به جلو و عقب ببرید و غلتک بقیه کارها را انجام خواهد داد.

تخفیف های دوربین حیوان خانگی

ع،: Furbo

دوربین Furbo 360 Dog (9/10، WIRED توصیه می‌کند) یکی از بهترین دوربین‌های حیوانات خانگی است که می‌تو،د ب،ید – به خصوص برای سگ‌ها. معمولاً حدود 200 دلار فروخته می شود و قیمت آن کمتر از آنچه امروز می بینیم کاهش نمی یابد. دوربین می تواند به دور خود بچرخد تا نمای 360 درجه ای از خانه خود (و هر چیزی که حیوان خانگی شما در حال بلند شدن است) به شما ارائه دهد. مهمتر از همه، این می تواند در حالی که شما دور هستید برای حیوانات خانگی شما شیرینی بیاندازد.

این دوربین بدون استخوان در هیچ یک از لیست های ما قرار نگرفته است، اما برای افرادی که به دنبال یک گزینه اساسی برای نظارت بر حیوانات خانگی در خانه هستند، خوب است. ما برنامه Petcube را دوست نداریم، زیرا با ویژگی های غیر ضروری کمی پف کرده است، اما با 30 دلار ش،ت دادن این معامله سخت است. توجه داشته باشید که دوربین فقط با شبکه های وای فای 2.4 گیگاهرتز کار می کند. برای توصیه‌های بیشتر، راهنمای بهترین دوربین‌های حیوانات خانگی و بهترین دوربین‌های امنیتی داخلی ما را بررسی کنید.

معاملات در مورد هر چیز دیگر

تخت سگ کاسپر.

ع،: کاسپر

این تخت سگ مورد علاقه ماست. چند سایز و رنگ تخفیف داره ساختار مموری فوم مفاصل و ماهیچه ها را بالشتک می کند و تخت خیلی بلند نیست. روکش قابل شستشو است. قیمت این تخت‌ها اغلب در نوسان است، اما اغلب به MSRP کامل 139 دلار می‌رسد، بنابراین فکر می‌کنیم این معامله ارزشمند است.

گربه‌های من اهل غذا خوردن هستند. من این رفتارها را از طریق کشف کردم ویدیوهای Duane Hook. او گربه‌ها را از درختان نجات می‌دهد و اغلب از غذای چورو به ،وان طعمه استفاده می‌کند تا بچه گربه‌های رشته‌ای را به هم نزدیک‌تر کند. گربه‌های من این مواد را به تنهایی دوست دارند، اما اگر تمایلی به خوردن آن ندارند، آن را روی غذای خیس‌شان نیز اضافه می‌کنم. میتونی پیدا کنی معاملات بیشتر در مورد غذا و غذای گربه در اینجا.

ما آزمایش‌های DNA سگ را قبلاً از این برند امتحان کرده‌ایم و دوست داشته‌ایم. این کیت انواع بینش‌ها، از اطلاعات دقیق نژاد و صفات گرفته تا نشانگرهای سلامت ژنتیکی را برای شاخص‌هایی مانند حساسیت‌های دارویی بررسی می‌کند. قیمت 5 دلار کمتر از تخفیف های قبلی است که ما پیگیری کرده ایم.

این محصول هنگام مراقبت از سگ بسیار بدبو یکی از بستگان نجات دهنده بود. او مرتب حمام می‌کرد، اما این مانع از آن نشد که در رطوبتی که می‌توانست بچرخد. ادکلن بدون کوپن قیمت من،ی دارد، اما اگر از طریق Subscribe & Save سفارش دهید، کوپنی وجود دارد که 30 درصد تخفیف اضافی را دریافت می کند. پس از رسیدن اولین محموله، سفارش‌های اشتراک و ذخیره را می‌توان در تنظیمات حسابتان تغییر داد یا لغو کرد.


منبع: https://www.wired.com/story/amazon-pet-day-deals-2023/