11 آزمایش سریع کووید-19 در خانه – و مکان یافتن آنها


شایان ذکر است که قبلاً Ellume را به ،وان “تست کووید در خانه برای جلوگیری از” فهرست کرده بودیم زیرا فراخوان شد به دلیل “بالاتر از قابل قبول بودن نتایج تست مثبت کاذب” برای کووید-19 در اکتبر و نوامبر 2021. در دسامبر، محققان امنیتی دریافتند که توانستند نتایج آزمایش مثبت یا منفی را از طریق دستگاه تست دارای بلوتوث Ellume ایجاد کنند. . اما یکی از سخنگویان Ellume می‌گوید که تمام آزمایش‌های آسیب‌دیده از آن زمان از قفسه‌های فروشگاه‌ها و ،ده‌فروشان آنلاین خارج شده‌اند. استفاده از آزمایش‌های Ellume که در حال حاضر برای ،ید در دسترس هستند، بی‌خطر هستند و تحت تأثیر فراخو، قرار نمی‌گیرند – اگر نسخه‌ای باشد که فراخو، شده است، برنامه متصل به شما اجازه نمی‌دهد آزمایش را ادامه دهید. در مورد هک، Ellume می‌گوید که دارد مشکل را برطرف کرد.

هشدار: برای استفاده از این تست به یک برنامه نیاز است، بنابراین باید بررسی کنید که آیا گوشی شما سازگار است. اگر آزمایش آسیب ببیند، از جمله در معرض دما یا رطوبت شدید، نتیجه «خطای آزمایش» را دریافت خواهید کرد.

ع،: زیمنس Healthineers

آمازون

Clinitest Rapid Covid-19 با پنج آزمایش در هر بسته ارائه می شود. برای هر آزمایش، یک سواب استریل، کاست آزمایش، لوله است،اج از قبل پر شده و نوک قطره چکان خواهید داشت. هر دو سوراخ بینی را پنج بار سواب بزنید، سواب را با محلول مخلوط کنید، چهار قطره را به کاست اضافه کنید و 15 دقیقه صبر کنید. اگر تست مثبت باشد، دو خط قرمز مایل به صورتی ظاهر می‌شوند – یکی در خط “C” (کنترل) و دیگری در خط “T” (تست). اگر منفی باشد، فقط یک خط در کنار “C” در نوار کاست خواهید دید. من از این تست استفاده کرده ام و انجام و درک آن آسان است.

علاوه بر آزمایش‌های سریع آنتی‌ژن در خانه، می‌تو،د آزمایش مولکولی در خانه را نیز انتخاب کنید. تست آنتی ژن (تست سریع) پروتئین ها را تشخیص دهد بر روی سطح ویروس، در حالی که آزمایش‌های مولکولی (معمولاً به ،وان آزمایش PCR شناخته می‌شوند) مواد ژنتیکی ویروس را شناسایی می‌کنند و معمولاً دقیق‌تر می‌شوند. اما از آنجایی که آزمایش‌های PCR به آزمایشگاه و چند روز برای دریافت نتایج نیاز دارند، به اندازه آزمایش‌های سریع ۱۵ دقیقه‌ای راحت نیستند.

آزمایش‌های مولکولی زیر از هاب‌های مرکزی مجهز به فناوری با کیفیت آزمایشگاهی استفاده می‌کنند. با کمک چند لوازم جانبی دیگر، این تست ها می توانند نتایج مشابه PCR را در عرض 15 دقیقه ارائه دهند. این برای ،، که اغلب سفر می کنند و/یا در صنایعی کار می کنند که نیاز به حضور در کنار گروه های بزرگی از مردم دارند مفیدتر است.

تست مولکولی Cue Health در خانه (7/10، WIRED توصیه می کند) شاید لو، ترین در بازار باشد (جمله ای که هرگز فکر نمی کردم بگویم). اگر برایش نبود فوق العاده قیمت بالا (یک Cue Reader و 10 بسته سواب به شما 854 دلار می دهد) – حتی اگر یکی از آنها را انتخاب کنید سطوح عضویت آن با قیمت اشتراک)—من به راحتی آن را صرفاً به دلیل سهولت استفاده (به علاوه دقت 97.8 درصد) توصیه می کنم. هیچ محلول، لوله، کاست یا نوار تست مورد نیاز نیست. به سادگی برنامه متصل را باز کنید، یک کارتریج را در Cue Reader قرار دهید، بینی خود را سواب بکشید، و سواب را در کارتریج قرار دهید. پس از 20 دقیقه، نتایج را در تلفن خود دریافت خواهید کرد. این شرکت می‌گوید میزان دقت تست آن 97.8 درصد است.

هشدار: برای استفاده از این تست به یک برنامه نیاز است، بنابراین باید بررسی کنید که آیا گوشی شما سازگار است.

آمازون، لوسیفر

لوسیرا به گوشی هوشمند نیاز ندارد، اما می‌تو،د اپلیکیشن Lucira Connect را دانلود کنید تا یک رکورد آزمایشی داشته باشید. استفاده از آن آسان است – ویال محلول را در خواننده قرار دهید، هر دو سوراخ بینی را سواب بکشید، سواب را در محلول هم بزنید، ویال را ببندید و آن را بیشتر به سمت پایین به داخل ریدر فشار دهید. پس از 30 دقیقه، بسته به نتیجه، یک چراغ سبز در کنار بر،ب مثبت یا منفی خواهید دید. همچنین یک بر،ب برای نتیجه نامعتبر وجود دارد، به این م،ی که باید آزمایش را تکرار کنید.


منبع: https://www.wired.com/story/best-rapid-at-،me-covid-19-test-kits/