11 بهترین فیلم آمازون پرایم در حال حاضر


در گذشته یک سال یا بیشتر، نتفلی، و اپل تی‌وی پ، آن را برای داشتن معتبرترین فیلم‌های پیشنهادی در نظر گرفته‌اند (تبریک، CODA!)، اما این بدان م،ا نیست که سایر سرویس های پخش پیشنهادات عالی ندارند. مانند آمازون پرایم. پخش کننده یکی از اولین ،، بود که به اطراف رفت و عزیزان جشنواره فیلم و سایر موارد مورد علاقه دوست داشتنی را برد، و همه آنها هنوز در کتابخانه هستند، بنابراین اگر اولین بار زیر رادار شما پرواز ،د، اکنون بهترین زمان برای پیگیری است. .

انتخاب های ما برای 10 فیلم برتر در Amazon Prime در زیر آمده است. همه فیلم‌های راهنمای ما در اشتراک پرایم شما گنجانده شده است — اینجا اجاره داده نمی‌شود. هنگامی که پر شدن خود را مشاهده کردید، لیست های ما را بررسی کنید بهترین فیلم های نتفلی، و بهترین فیلم ها در دیزنی + اگر به دنبال چیز دیگری برای تماشا هستید. ما همچنین راهنمای بهترین نمایش‌ها در آمازون را داریم، اگر این همان چیزی است که شما به آن علاقه دارید.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

فیلم بعدی بورات

گزارشگر تلویزیونی “قزاق” ساشا بارون کوهن (حتی اگر عبری صحبت می کند) 14 سال پس از آ،ین فرار طول، خود به ایالات متحده سفر می کند. این بار بارون کوهن دختر نوجوان خود (بلغاری زبان) را به همراه آورده است تا او را «به ،وان هدیه» به برخی از سیاستمداران قدرتمند آمریکایی – در ابتدا مایک پنس و سپس رودی جولی، – بدهد. به سبک ک،یک بوراتیک، این فیلم نمایشی این دو نفر حواس پرت را در یک سواره نظام در سرتاسر آمریکای ترامپ دنبال می کند، و نمایش های صریح توسط شخصیت های نامطمئن را از مؤمنان QAnon گرفته تا فعالان جمهوری خواه، تا اولین ها و تا خود جولی، فیلمبرداری می کند. حتی همه‌گیری ویروس کرونا که در زمان فیلمبرداری فیلم آمریکا را تحت تأثیر قرار داد، به ،وان یک نقطه داستان کمدی واژگون شده است. بارون کوهن با رپرتوار مورد انتظار از شوک‌های لجبازی و ظلم‌های لفظی بی‌پرده ارائه می‌دهد، و او نیز موفق می‌شود به قیمت متعصبان، مشت‌هایی را وارد کند. برخلاف نسخه قبلی خود در سال 2006، به نظر می رسد بسیاری از شوخی ها و شیرین کاری ها در اینجا بیشتر با هدف برانگیختن خنده عصبی مخاطبان است تا افشای قلب تاریکی آمریکا، اما همچنان یک تماشای ارزشمند و خنده دار است.

عروسی تفنگ ساچمه ای

یک چرخش پر سر و صدا در رام کام سنتی، عروسی تفنگ ساچمه ای بینندگان را با کلیشه‌ای از چیدمان – مراسمی در جزیره‌ای گرمسیری، همراه با هیجینک‌هایی که از جنجال‌های زن و شوهر شوهر می‌کشند – فریب می‌دهد، قبل از اینکه جشن عروسی توسط دزدان دریایی خشن به گروگان گرفته شود، به م،ای واقعی کلمه در یک فرار اکشن منفجر شود. اگر صادقانه بگوییم، در بعضی جاها کمی آشفته و خودآگاه است، اما جنیفر لوپز و جاش دوهامل به وضوح به ،وان عروس و داماد دارسی و تام سرگرم هستند، که روز ویژه آنها تبدیل به یک نبرد اغلب خنده دار خنده دار می شود. بقا، که به راحتی می توان آن را برای سواری همراه کرد. این عروسی با یک بازیگر مکمل، از جمله جنیفر کولیج همیشه سرگرم‌کننده در نقش مادر داماد که هر صحنه‌ای را که با حضور پر هرج و مرج خود می‌دزدد، عروسی است که ارزش پاسخگویی به آن را دارد.

پرستار بچه

عایشه (آنا دیوپ) یک زن سنگالی است که به ،وان پرستار بچه برای یک زوج ثروتمند در شهر نیویورک کار می کند و امیدوار است به اندازه کافی درآمد ،ب کند تا پسر و پسر عمویش را به آمریکا بیاورد. با این حال، آینده او در اختیار کارفرمایانش است، که به نظر می رسد از اینکه عایشه را برای بزرگ ، دخترشان، رز، رها کنند، در حالی که اغلب دستمزد او را نمی گیرند، راضی هستند. همانطور که استرس عدم تعادل قدرت بر او سنگینی می کند، عایشه شروع به دیدن رویاهای عجیب غرق شدن می کند که با ترس او از رها ، فرزندش بدتر می شود. اولین فیلم کارگردان نیکیاتو جوسو، پرستار بچه وحشت تجربه مهاجران در آمریکای مدرن را با چیزی تاریک‌تر مقایسه می‌کند، در حالی که امید و فرصت‌های مورد انتظار را با غم و اندوهی قابل لمس برای فرهنگ و جامعه به جای مانده عوض می‌کند. پرستار بچه رویکردی روان‌شناختی و آرام برای ترس‌های خود دارد، اما دیوپ در سراسر آن فوق‌العاده است، و سرعت دقیق و فیلم‌برداری فوق‌العاده به م،ای ماندگاری هر فریم است.

پیتزا شیرین بیان

آیا ممکن است برای زمان و مک، که ممکن است هرگز در آن نرفته اید، نوستالژیک باشید؟ پیتزا شیرین بیان– قصیده پل توماس اندرسون برای دره سان فرناندو دهه 1970 – دلیل محکمی برای “بله” است. این فیلم یک درام کمدی در دوران بلوغ، بازیگر 15 ساله گری ولنتاین (کوپر هافمن) و عکاس 25 ساله آلانا کین (آلانا هایم) را دنبال می کند که دوستی غیرمحتملی با هم پیدا می کنند. این فیلمی از ماجراهای ناگوار همراه با تأمل در خود است، زیرا سرنخ‌های کاملاً منطبق از طریق فروش در بستر آبی، هویت‌های اشتباه جنایتکارانه، و برخوردهای خشونت‌آمیز با تهیه‌کننده فیلم، جان پیترز، کمانه می‌کنند، که همگی با یک موسیقی متن کامل دوره‌ای تنظیم شده‌اند و در نور مه آلود قاب می‌شوند. از تابستان نیمه به یاد ماندنی کالیفرنیا. در سرتاسر، همه دیالوگ های تیز و مشاهدات کوچک اما درخشان رفتار انسان وجود دارد که از اندرسون انتظار دارید، اما این توانایی کارگردان در انتقال بینندگان به گذشته است که این را به ،وان یک شاهکار مدرن تثبیت می کند.

آمدن 2 آمریکا

تکیه بر نوستالژی برای حمل آثار جدید در سریال‌های طول، مدت می‌تواند کار مخاطره‌آمیز باشد، اما بازگشت ادی مورفی به نقش شاهزاده – پادشاه کنونی – آکیم زاموندا بیش از سه دهه پس از سال 1988 آمدن به آمریکا نحوه انجام صحیح آن را نشان می دهد. آکیم – و تماشاگران – که در جستجوی پسری که هرگز نمی‌دانست دارد به ایالات متحده بازمی‌گردد، قبل از کارگرد، کریگ بروئر، دوباره با چهره‌های آشنای فیلم اول متحد می‌شوند.Hustle and Flow) فرمول را مع، می کند و شخصیت های آمریکایی را با سفر به زاموندا آزمایش می کند. با اسکریپت واضح تر، هوشمندتر و جه، تر از نسخه اصلی، آمدن 2 آمریکا این شانس را به چالش می کشد که دنباله ای کمدی باشد که در برابر شهرت نسخه قبلی خود ایستادگی کند.

سیزده زندگی

جدیدترین فیلم کارگردان ران هاوارد، بازیگران درجه یک از جمله ویگو مورتنسن، کالین فارل و جوئل ادگرتون را برای نمایش دراماتیزه ، نجات غار تام لوانگ در سال 2018، که در آن یک تیم فوتبال نوجوانان تایلندی و دستیار مربی‌شان در سیستم غار سیل زده گرفتار شده بودند، جمع‌آوری می‌کند. . با افزایش تلاش‌های بین‌المللی برای نجات کودکان، چالش‌های پیمایش مایل‌ها در غارهای زیر آب خطرناک‌تر می‌شوند و هاوارد با استادی تمام لحظات خطرناک آن را به تصویر می‌کشد. یک فیلم پر تنش با چند صحنه آبزی به طرز مبتکرانه ای گرفته شده است، سیزده زندگی گواهی بر یکی از سخت ترین نجات هایی است که تاکنون انجام شده است.

توجه

جنیفر هادسون در این فیلم زندگینامه ای که زندگی و زمان آرتا فرانکلین را به تصویر می کشد، به ،وان ملکه روح لذت می برد. به کارگرد، لیزل تامی، توجه فرانکلین را از جو، در میشیگان از طریق حرفه‌ای رو به رشد در انجیل و جاز دنبال می‌کند و در نهایت به پیشرفت اصلی که منجر به تبدیل شدن او به یکی از موفق‌ترین اجراکنندگان در جهان شد، می‌پردازد. اگرچه این قطعه پفکی نیست. تامی موقعیت‌های پایین فرانکلین را به همان اندازه اوج‌هایش، از درگیری‌های خانوادگی گرفته تا فرسودگی شغلی، خود ت،یبی و نبرد با اعتیاد، مستند می‌کند. فیلمی زیبا که هر دوره از زندگی فرانکلین را با طراحی و لباس‌های بی‌نقص به تصویر می‌کشد. توجه همچنین دارای بازیگران مکمل فوق‌العاده‌ای است، از جمله Forest Whitaker، Marlon Wayans، Audra McDonald، Marc Maron، Tituss Burgess، و Mary J. Blige – و طبیعتاً یک موسیقی متن فوق‌العاده.

یک شب در میامی…

بر اساس نمایشنامه ای به همین نام، یک شب در میامی … چهار نماد از فرهنگ، موسیقی و ورزش – مالکوم ای،، جیم براون، سام کوک و محمد علی – را در اوج جنبش حقوق مدنی دنبال می کند، یک نقطه همگرا و محوری در زندگی و حرفه آنها. در یک اتاق متل پس از پیروزی علی – که در آن زمان هنوز کاسیوس کلی – بر س، لیستون در سال 1964 پیروز شد، این چهار مرد در مورد نقش خود در جنبش و جامعه به طور کلی بحث می کنند، در حالی که مخاطب می داند وزن تاریخ در حال تحمل است. پایین بر آنها محدودیت‌های نزدیک بسیاری از فیلم، ریشه‌های تئاتری آن را نشان می‌دهد، اما این اولین کارگرد، بلند از رجینا کینگ، شخصیت‌های بزرگ‌تر از زندگی بازیگرانش را به خوبی به تصویر می‌کشد. کینگزلی بن آدیر در نقش مالکوم ای،، با آلدیس هاج، ،لی اودوم جونیور، و الی گوری – در نقش براون، کوک و علی – تماماً مغناطیسی هستند.

سنت مود

مانند هر پیشنهاد دیگری از A24 (جادوگر، ارثی، میدسومار)، اولین کارگرد، رز گلس سنت مود یک فیلم ترسناک اثیری است. مرفید کلارک در آن نقش کتی، زن جوان غمگین و تنهایی را بازی می کند که به دلیل نامعلومی کار خود را ، کرده است. هنگامی که او شروع به مراقبت از یک زن بیمار لاعلاج می کند که همه آن چیزی است که نیست – سرزنده و آزاده – کتی، که اکنون توسط ماد می رود، مسحور می شود. با این حال، وقتی مود متقاعد می شود که برای نجات روح زن جوان فرستاده شده است، همه چیز از کنترل خارج می شود.

گزارش

تولید شده توسط آمازون، گزارش تصویری جذاب از تحقیقات سنای ایالات متحده در مورد برنامه “بازجویی پیشرفته” سیا است – اینکه چگونه این برنامه به وجود آمد، چه ،ی از آن اطلاع داشت و چگونه CIA حقایق را برای حمایت از کارآمدی آن ماساژ داد. آدام درایور در نقش د،ل جونز، بازپرس اصلی که مسیری تنهاتر از پیش برای رسیدن به حقیقت را سپری کرد و در تمام طول راه با مقاومت سیاسی و مداخله سیا می‌جنگید، بازی می‌کند. درایور، طبق عادت این روزها، فوق‌العاده است، و امتیاز ۸۲ درصدی فیلم در Rotten Tomatoes به خوبی ،ب شده است.

صدای ف،

وقتی روبن درامر پانک-راک و معتاد در حال بهبودی شروع به کم شنوایی می کند، این خطر کل زندگی او را مختل می کند. روبن در مواجهه با انتخابی غیرممکن بین رها ، شنوایی یا دست کشیدن از حرفه‌اش، شروع به مارپیچ می‌کند، تا اینکه دوست دخترش لو او را به یک مرکز بازپروری ناشنوایان می‌رساند و او را مجبور می‌کند تا با رفتار خود به اندازه آینده‌ای که با آن روبروست روبرو شود. ریز احمد در نقش روبن مشکل دار در فرمی دیدنی است، در حالی که ،ت اولیویا کوک در نقش لو که با شیاطین خود از جمله آسیب رساندن به خود رنج می برد، جذاب است. به اندازه کافی من،، صدای ف، همچنین استفاده فوق‌العاده ظریف از صدا و فقدان آن را به همراه دارد، زیرا کارگردان داریوش ماردر یکی از بهترین درام‌های سال‌های اخیر را می‌سازد.


منبع: https://www.wired.com/story/best-amazon-prime-movies/