11 بهترین پروژکتور (2023): پرتاب کوتاه، قابل حمل، تأخیر کم


پروژکتورها اندازه صفحه نمایش بزرگتر و تجربه تماشای سینمایی بیشتری را نسبت به همتایان تلویزیونی خود ارائه می دهند، اما این بدان م،ا نیست که تنظیم آنها آسانتر است. به همین دلیل است که ما یک راهنمای کامل در مورد نحوه ،ید یک پروژکتور برای بررسی داریم!

مگر اینکه به دنبال یک گزینه قابل حمل باشید، باید مطمئن شوید که دارید پایه پروژکتور (24 دلار) و کابل های صوتی به درستی به محل پروژکتور شما هدایت شده اند. این به این دلیل است که تنظیم پروژکتورهای سایز کامل برای تن، با صفحه نمایش، فو، بودن و غیره ممکن است دردسرساز باشد، بنابراین وقتی همه چیز را شماره گیری کردید، می خواهید آن را همانطور که هست رها کنید.

مطمئن شوید که به اندازه کافی لومن دریافت می کنید (چقدر پروژکتور شما در اوج روشنایی خود خواهد بود، هر چه این عدد بیشتر باشد بهتر است). بیش از 2000 لومن فضای شروع خوبی برای هر نوع مشاهده روشن است، اما اگر در یک اتاق روشن تماشا می کنید، ما 3000 یا بالاتر را توصیه می کنیم.

نکته دیگری که قبل از تهیه پروژکتور باید در نظر داشت این است که چقدر فضای لازم برای تنظیم صحیح آن نیاز دارید. در بیشتر موارد، برای دستیابی به اندازه صفحه نمایش بیش از 100 اینچ، به فاصله 10 تا 15 فوتی بین صفحه نمایش و پروژکتور نیاز دارید (حتماً “فاصله پرتاب” ذکر شده توسط سازنده در کتابچه راهنمای کاربر را بررسی کنید).

بدون یک اتاق کاملاً تاریک، تصویر می تواند به نظر شسته شده و به سختی دیده شود. اگر اتاقی بدون پنجره ندارید، پرده های خاموش را در نظر بگیرید. برای اطلاعات دقیق تر در مورد نحوه تنظیم یک پروژکتور پس از رسیدن، به شدت توصیه می کنم این ویدیو.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-projectors/