11 بهترین کنترلر بازی موبایل (2022): آیفون یا اندروید


چندین کنتر، تلفن همراه دیگر وجود دارد که ما آزمایش کردیم که به تازگی مکان بالایی را از دست داده اند، به علاوه تعدادی که مایلیم به زودی آنها را آزمایش کنیم.

Turtle Beach Recon Cloud به قیمت 100 دلار: در اینجا یک کنتر، دیگر با نام تجاری Xbox وجود دارد که از Xbox Cloud Gaming و Remote Play پشتیب، می کند و با یک ماه رایگان Game P، Ultimate ارائه می شود. حس خوبی در دست دارد، یک گیره گوشی محکم دارد و با اندروید، ای، با، و ویندوز کار می کند. همچنین دارای برخی پیشرفت‌های صوتی (هنگام اتصال به برق)، دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی، و یک ویژگی مفید Pro-Aim است که حساسیت روی چوب سمت راست را برای هدف‌گیری در بازی‌های FPS کاهش می‌دهد. این گزینه ارتقاء خوبی نسبت به کنتر، PowerA ذکر شده در بالا است، اما فقط در صورتی که ویژگی های اضافی را می خواهید.

GameSir X3 با قیمت 100 دلار: روی کاغذ، این یک ارتقاء نسبت به X2 است، با دکمه‌های اصلاح‌شده، گزینه‌های بیشتر برای جوی استیک‌ها، و یک فن خنک‌کننده در پشت، اما به جای آن، X2 Pro ارزان‌تر ذکر شده در بالا را توصیه می‌کنم، زیرا پنکه حجم و وزن را اضافه می‌کند و به آن نیاز دارد. از طریق یک پورت اختصاصی USB-C تغذیه کنید. (دارای یک پورت USB-C مجزا برای شارژ عبوری گوشی شما.)

PowerA Moga XP7-X Plus با قیمت 100 دلار: این کنتر، هر کاری را که XP-5 X انجام می‌دهد ارائه می‌کند، اما می‌تو،د پایه را در وسط گوشی خود بردارید تا شکاف گوشی خود را بگیرید (Pixel 6 Pro من به خوبی جا می‌شود). محکم است، دکمه های زیادی را ارائه می دهد (فقط یک دکمه اسکرین شات وجود ندارد)، و می تواند تلفن شما را به صورت بی سیم شارژ کند. اما گران است، در صورتی که من USB-C را ترجیح می‌دهم، یک پورت MicroUSB دارد، و فقط یک باتری 2000 میلی‌آمپر ساعتی دارد، بنابراین از XP-5 X استفاده کنید، مگر اینکه واقعاً بخواهید آن پایه فنردار برای گوشی شما قرار بگیرد.

8BitDo SN30 Pro با قیمت 45 دلار: این کنتر، با یادآوری خاطرات SNES با Android، Windows، MacOS و Switch کار می کند. دارای رومبل داخلی، پد D جامد، عمر باتری خوب و درگاه USB-C است.

Razer Ki، V2 با قیمت 100 دلار: این کنتر، موبایل قابل ارتقا محبوب در نسخه های اندروید و آیفون عرضه می شود. هر دو می توانند بازی های پلی استیشن یا ای، با، را پخش کنند و با ویندوز نیز کار کنند. اما ما هنوز آن را تست نکرده ایم.

Back، One Android با قیمت 100 دلار: نسخه اندروید کنتر، موبایل مورد علاقه ما برای آیفون در حال حاضر منتشر شده است، اما هنوز فرصتی برای آزمایش آن نداشته ایم.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-mobile-game-controllers-for-ip،ne-android/