11 بهترین کنسول بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل (2023): Evercade، Polymega، Analogue Pocket و Controllers


شرم آور است که دو تا از بهترین کنسول های بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل در سال های اخیر، ی،ی NES Cl،ic Mini و SNES Cl،ic Mini، متوقف شده اند. هر دو دارای طراحی‌های عالی با ظاهری مینیاتوری هستند که مطابق با نسخه‌های اصلی است، عملکرد ابریشمی و مجموعه‌ای قوی از بهترین بازی‌های نینتندو. شما هنوز هم می تو،د آنها را به صورت آنلاین ،یداری کنید (معمولاً از فروشندگان شخص ثالث)، اما قیمت ها به طور جدی افزایش یافته است. به ،وان مثال SNES Cl،ic Mini در زمان عرضه 80 دلار قیمت داشت، اما یک فروشنده آن را به قیمت دارد 300 دلار در آمازون در حال حاضر. شاید در ،ید شانس بیشتری داشته باشید یکی استفاده شده.

طرفداران نینتندو که علاقه مند به بازی های ک،یک هستند، ممکن است با گرفتن یک سوییچ و ،ید یک سوئیچ، بهتر مورد استفاده قرار گیرند. عضویت آنلاین نینتندو سوییچ (20 دلار برای یک سال) برای دسترسی به بیش از 100 ،وان NES و SNES (در اینجا لیست کامل است). اضافه ، بسته توسعه (50 دلار برای یک سال) و شما می تو،د دریافت کنید این بازی های N64 هم. اگر میل به سرگرمی قدیمی نینتندو جیبی دارید، بازی احیا شده را ببینید بازی و تماشا (50 دلار) خط آنها به چند بازی محدود می شوند، اما زم، که آن بازی ها هستند سوپر ماریو یا زلدا ،اوین، که می تواند برای ساعت ها سرگرمی کافی باشد.

این آنالوگ Mega SG (200 دلار) (8/10، WIRED توصیه می کند) گران است، و با هیچ بازی یا کنتر،ی عرضه نمی شود (هر کدام 25 دلار قیمت دارند). اما می‌تواند کارتریج‌های قدیمی سگا ،س را پخش کند، بنابراین اگر جعبه‌ای از آن‌ها را در زیرزمین داشته باشید، انتخاب خوبی است. به لطف یک تراشه FPGA، این کنسول بازی های اصلی را همانطور که به یاد دارید اجرا می کند.

مقدار زیادی وجود دارد بازی های آرکید ک،یک موجود در پلی استیشن 4 یا 5. اگر شما یک را انتخاب کنید اشتراک PS Plus Premium (18 دلار برای یک ماه یا 120 دلار برای یک سال)، شما دریافت می کنید کاتالوگ ک،یک، مملو از بازی های قدیمی پلی استیشن.

Xbox Series X|S دارای بهترین سازگاری به عقب است، زیرا جدیدترین کنسول های مایکروسافت می توانند ای، با، وان، ای، با، 360 و ،اوین اصلی ای، با، را بازی کنند. همچنین می‌تو،د ،اوین ک،یک موجود در اشتراک بازی‌های مورد علاقه ما را پیدا کنید Xbox Game P، Ultimate (15 دلار در ماه).

اگر Deck Steam Valve دارید، جامع را بررسی کنید در عرشه برای تقلید از طیف گسترده ای از سیستم های قدیمی به سبک.

گیمرهای رایانه شخصی نیز انتخاب عظیمی از شبیه سازها دارند. من دوست دارم RetroArch زیرا چندین سیستم را شبیه‌سازی می‌کند، اما اگر یک کنسول قدیمی مورد علاقه دارید و می‌خواهید به آن تجربه اصلی نزدیک شوید، احتمالاً می‌تو،د یک شبیه‌ساز سفارشی پیدا کنید تا آن خارش را برطرف کند.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-retro-gaming-consoles/