12 بهترین بلندگوی آمازون اکو و الکسا (2023): ایرباد، نوار صوتی، نمایشگر


خانواده آمازون از دستگاه های دارای ال،ا بسیار گسترده هستند. از Ec، کروی گرفته تا Ec، S،w 10 چرخان، می‌تو،د ال،ا را ​​به طرق مختلف وارد خانه خود کنید. این دستگاه‌ها می‌توانند به سؤالات شما پاسخ دهند، به شما کمک کنند تا لوازم ضروری را سفارش دهید، تایمر تنظیم کنید، انواع محتوای صوتی را پخش کنید، و حتی به ،وان مرکز کنترل خانه هوشمند در حال رشد شما عمل کنند. اینها بلند،ای مورد علاقه ما سازگار با اکو و ال،ا برای هر خانه و بودجه هستند.

بهترین زمان برای ،ید هر بلندگوی آمازون در طول یک رویداد فروش عمده مانند جمعه سیاه یا روز پرایم آمازون است، زیرا معمولاً تخفیف های زیادی وجود دارد. اگر می‌خواهید تصمیم بگیرید کدام دستگاه‌های هوشمند ممکن است برای شما من،‌تر باشند، حتماً گزینه‌های WIRED را در خلاصه‌های ما بررسی کنید: بهترین بلند،ای هوشمند، بهترین نمایشگرهای هوشمند و بهترین بلند،ای بلوتوث. ما همچنین راهنماهایی در مورد راه‌اندازی بلندگوی اکو، ایجاد روال ال،ا و مهارت‌های ال،ا داریم که در واقع سرگرم‌کننده و مفید هستند تا به شما در شروع کار کمک کنند.

به‌روزرس، آوریل 2023: جدیدترین بلند،ای Sonos و جدیدترین نسخه‌های Ec، Dot را با ساعت و Ec، Dot Kids اضافه کرده‌ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-alexa-and-amazon-ec،-speakers/