12 بهترین تبلت (2023): برای کار، بازی، کودکان، سالمندان و موارد دیگر


تبلت‌ها معمولاً پایه‌های پایه یا پورت‌های کافی ندارند، بنابراین ایده خوبی است که برای افزایش تجربه‌تان، چند لوازم جانبی را به همراه داشته باشید. اینها برخی از لوازم جانبی تبلت مورد علاقه ما هستند که بسیاری از آنها را می تو،د در راهنمای بهترین لوازم جانبی iPad ما نیز بیابید.

پایه رومیزی آلومینیومی ساتیچی به قیمت 45 دلار: این پایه تبلت مورد علاقه من است، به طوری که اخیراً آن را با خودم در سفر بردم. بسته بندی نسبتاً خوبی دارد و همینطور است بسیار پایدار – اینجا هیچ ،زشی وجود ندارد. همچنین می تو،د زاویه را کمی تنظیم کنید. این می تواند اندازه های بزرگ را نیز تحمل کند – با iPad Pro 12.9 اینچی من کاملاً کار کرد.

پایه Twelve South Comp، Pro به قیمت 50 دلار: این برای iPad ساخته شده است، اما من هیچ مشکلی در استفاده از آن برای بسیاری از تبلت های دیگر نداشته ام. این تبلت نسبت به Satechi بالا برای سفر راحت‌تر است و نسبتاً پایدار است، اما وقتی تبلت را بلند می‌کنم، پای عقب تمایل به تغییر موقعیت دارد. می‌تو،د آن را برای طرح‌ریزی زاویه‌ای بسیار کم داشته باشید یا برای تماشای فیلم، آن را در حالت عمودی نگه دارید. برخلاف ساتی چی، این تبلت گزینه خوبی برای ایستادن تبلت روی تشک نیست.

دوازده هاب South StayGo Mini USB-C به قیمت 55 دلار: این با iPad و سایر تبلت ها به خوبی کار می کند. می تو،د آن را وصل کنید و با لبه تخته سنگ همسطح نگه دارید یا از سیم همراه برای کشیده نگه داشتن آن استفاده کنید. شما یک پورت USB-C دریافت می کنید که می تو،د از آن برای شارژ عبوری استفاده کنید، یک USB-A، یک HDMI و یک جک هدفون.

جای تبلت Lamicall Gooseneck به قیمت 26 دلار: من از این روی قاب تختم برای نگه داشتن Galaxy Tab S7 FE برای ماه ها استفاده کرده ام. یقه غاز برای رسیدن به موقعیت من، نیاز به کمی فینگلینگ دارد و اگر دائماً روی تبلت ضربه می‌زنید، اراده به اطراف تکان دادن اما این یک روش هندزفری عالی برای تماشای فیلم است. می تو،د گیره را روی هر سطحی مانند میز یا پیشخوان آشپزخانه ب،ب،د.

Twelve South HoverBar Duo Mount/Stand به قیمت 80 دلار: می تو،د از این به ،وان پایه یا به ،وان پایه بازو استفاده کنید و Twelve South جابجایی بین این دو را بسیار آسان می کند. این بدان م،است که می تو،د به راحتی تبلت خود را به پایه بازوی کنار تخت خود ب،ب،د و صبح آن را روی پایه دفتر کار خود قرار دهید. هر دو محکم هستند و پایه بازو به خوبی قابل تنظیم است. بهتر از همه، وقتی روی صفحه ضربه می‌زنید، به اندازه Lamical بالا نمی‌چرخد.

صفحه کلید بلوتوث مک،کی Keychron K3 Pro با قیمت 94 دلار: اگر می خواهید از صفحه کلید بلوتوث شخص ثالث با تبلت خود استفاده کنید، یک صفحه کلید ارزان (مثل این لاجیتک) کار را به خوبی انجام خواهد داد. اما اگر شما هم مانند من از کیبوردهای مک،کی بداخلاق هستید، این Keychron یک ارتقاء است که به راحتی قابل حمل است. می تو،د آن را به چندین دستگاه متصل کرده و به سرعت بین آنها سوئیچ کنید. کلیدها در رنگ های مختلف و قابل تنظیم روشن می شوند. و از همه مهمتر، آن تجربه ای که می خواهید با یک صفحه کلید مک،کی را ارائه می دهد. باید هر سه تا چهار روز یکبار شارژ شود، اما می‌تو،د از آن به‌صورت متصل استفاده کنید.

آداپتور شارژ 30 واتی Anker Nano 3 با قیمت 23 دلار: ا،ر تبلت ها در حدود 18 وات شارژ می شوند، بنابراین این شارژر 30 واتی از Anker بسیار توانمند است. شاخه ها جمع می شوند و بسیار جمع و جور است. اگر تبلت شما میکند پشتیب، از شارژ سریع‌تر – برای مثال، Galaxy Tab S7 FE از شارژ 45 واتی پشتیب، می‌کند – پس توصیه می‌کنم شارژر 108 واتی سه پورت USB-C ساتیچی (75 دلار). این به شما امکان می دهد تلفن، تبلت و لپ تاپ خود را از یک دوشاخه شارژ کنید.


منبع: https://www.wired.com/gallery/the-best-tablets/