12 بهترین تخفیف جمعه سیاه در سخت افزار Google (2022): Pixel 7، Pixel Watch، Nest Cam


گوگل در حال گرفتن است یک جهش در فصل ،ید تعطیلات قبل از شروع هرج و مرج واقعی جمعه سیاه در هفته آینده. در همان لحظه، جدیدترین تلفن‌های پی،ل، هدفون‌های بی‌سیم Pixel Buds و ابزارهای خانه هوشمندی که ما دوست داریم، تخفیف‌های قابل توجهی را مشاهده می‌کنند. در جستجوی معاملات جمعه سیاه بیشتر هستید؟ ما در اینجا تخفیف های اولیه Best Buy را داریم، و می تو،د معاملات اولیه بیشتری را در این خلاصه پیدا کنید.

ما محصولات را در تمام طول سال آزمایش می کنیم و این معاملات را به صورت دستی انتخاب می کنیم. ما به طور منظم این مقاله را به روز خواهیم کرد و ضربه از طریق اقلامی که از زمان انتشار به فروش می‌رسند یا قیمتشان افزایش می‌یابد، و ما بر اساس قیمت‌گذاری محصول اخیر یا قیمت متوسط، نه MSRP، تخفیف‌ها را مشخص می‌کنیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

تخفیف های تلفن پی،ل

Pixel 7 (چپ) و Pixel 7 Pro (راست)

ع،: گوگل

جدیدترین گوشی پرچمدار گوگل، پی،ل 7 (8/10، WIRED توصیه می کند)، به سختی یک ماه است که عرضه شده است، اما در حال حاضر در فروش است. این قابل توجه است، زیرا یکی از بزرگترین چیزهایی که در مورد آن دوست داریم در وهله اول قیمت پایین آن است. با 600 دلار، بهترین ارزشی است که می تو،د در دنیای اندروید پیدا کنید. اما اکنون، پی،ل 7 100 دلار تخفیف دارد. عملکرد سریع، صفحه نمایش 90 هرتزی، شارژ بی سیم، عمر باتری در طول روز، یکی از بهترین دوربین های تلفن هوشمند و بسیاری از ویژگی های هوشمند مفیدی که هر روز استفاده خواهید کرد (که می تو،د در اینجا بیشتر در مورد آنها بخو،د) دریافت می کنید.

همچنین Pixel 7 Pro (8/10، WIRED توصیه می‌کند) وجود دارد که چند مزیت را نسبت به Pixel 7 استاندارد اضافه می‌کند، ی،ی نرخ تازه‌سازی صفحه نمایش 120 هرتز، دوربین زوم اپتیکال 5X واقعاً فوق‌العاده، حالت ماکرو برای گرفتن ع، از نزدیک. ع، های بالا، و عمر باتری کمی بیشتر. این بدون اشاره به صفحه نمایش بزرگتر 6.7 اینچی است که برای ،، که صفحه نمایش بیشتری را ترجیح می دهند بهتر است. این پی،ل‌ها همچنین با پنج سال به‌روزرس،‌های امنیتی ارائه می‌شوند که یکی از بهترین‌هایی است که در اندروید خواهید یافت، اگرچه به‌روزرس،‌های سه ساله سیستم‌عامل به خوبی آنچه سامسونگ ارائه می‌کند نیست.

اگر نمی‌خواهید تقریباً به اندازه یک تلفن هوشمند ،ج کنید، Pixel 6A (8/10، WIRED را توصیه می‌کند) دریافت کنید، که تلفن هوشمند مورد علاقه ما برای ا،ر مردم است. این گوشی کم‌هزینه‌تر هنوز هم برخی از بهترین ع،‌ها را نسبت به قیمتش تولید می‌کند، و صفحه نمایش AMOLED روشن، عمر باتری در طول روز، عملکرد سریع و پنج سال به‌روزرس، امنیتی را دریافت می‌کنید. (به‌علاوه، بسیاری از ویژگی‌های نرم‌افزار هوشمند پی،ل‌ها با آن‌ها شناخته می‌شوند.) شما چند زنگ و سوت مانند شارژ بی‌سیم یا نرخ تازه‌سازی صفحه نمایش بالاتر را قرب، می‌کنید، اما با توجه به قیمت، این یک سرقت است.

تخفیف های لوازم جانبی پی،ل

Google Pixel Buds Pro

ع،: گوگل

Pixel Buds A-Series (8/10، WIRED توصیه می‌کند) به همان اندازه ایرپادهای استاندارد اپل (اگر نه بهتر) عمل می‌کند و راه‌اندازی آن‌ها بسیار ارزان‌تر است، مخصوصاً در حال حاضر. آن‌ها با تلفن‌های اندرویدی بهتر کار می‌کنند، زیرا فوراً جفت می‌شوند و دسترسی آسان به Google Assistant دارند (اگرچه با آیفون‌ها با محدودیت‌هایی کار می‌کنند). صدای شفاف، مقاومت در برابر تعریق و دکمه‌های حساس به لمس روی جوانه‌ها برای کنترل موسیقی دریافت می‌کنید. عمر باتری 5 ساعته عالی نیست، اما با این قیمت راحت‌تر است. شما فقط می تو،د آنها را از طریق USB-C شارژ کنید.

با Pixel Buds Pro (9/10، WIRED توصیه می‌کند)، که هدفون‌های بی‌سیم فوق‌العاده راحت برای پوشیدن هستند، صدای بهتری (مخصوصاً باس) دارند و در کیفی قرار می‌گیرند که از شارژ بی‌سیم پشتیب، می‌کند، پیشرفت کنید. عمر باتری در اینجا کمی بیشتر است – هفت ساعت – و حذف نویز فعال کار من،ی برای خاموش ، دنیای بیرون انجام می دهد. همچنین یک حالت شفاف جامد برای اجازه دادن به صداهای محیطی وجود دارد تا بیشتر از محیط اطراف خود آگاه شوید.

ساعت پی،ل

ع،: گوگل

اولین ساعت پی،ل گوگل در زمان راه اندازی برخی از ویژگی های کلیدی مانند SpO را از دست می دهد2 حسگر، تشخیص تمرین خودکار، و تشخیص سقوط (به زودی)، اما این یک ساعت هوشمند فوق‌العاده است که واقعا راحت است و در ردیابی اصول اولیه سلامت و تن، اندام دقیق است – ردیابی ضربان قلب به علاوه نوار قلب. رابط پاسخگو آن به شما امکان می دهد اعلان ها را پیگیری کنید و به پیام ها، حتی تماس های تلفنی پاسخ دهید. متأسفانه، عمر باتری ضعیف است و به کندی شارژ می شود، بنابراین همیشه در ذهن شما خواهد بود. فقط با گوشی های اندروید کار می کند.

گوشی پی،ل دارید؟ این شارژر بی‌سیم را که به پی،ل‌های شارژ سریع بدون نیاز به وصل ، کابل رتبه‌بندی می‌شود، نگه دارید. گران است، اما ترفندهای منظم دیگری نیز دارد. می‌تواند به‌طور خودکار حالت‌های «مزاحم نشوید» و «وقت خواب» را در تلفن‌های Pixel روشن کند که اعلان‌ها را بی‌صدا می‌کند. می‌تو،د صفحه‌نمایش را به یک قاب ع، دیجیتال تبدیل کنید یا کنترل‌های خانه هوشمند را درست مانند یک نمایشگر هوشمند نشان دهید، و وقتی خورشید طلوع می‌کند، سعی می‌کند نور خورشید را تقلید کند تا قبل از به صدا درآمدن زنگ هشدار، شما را به آرامی بیدار کند.

معاملات خانه هوشمند

دوربین داخلی و خارجی Google Nest

ع،: هدف

Nest Cam (باتری) یکی از بهترین انتخاب‌های ما برای دوربین‌های امنیتی در فضای باز است، به‌ویژه اگر می‌خواهید به ا،یستم Google Assistant پایبند باشید. دارای صفحه نصب مغناطیسی ساده است و باتری آن کمی بیش از یک ماه قبل از نیاز به شارژ دوام می آورد. کیفیت 1080p بسیار عالی است، حتی زم، که دید در شب در نور کم فعال می شود. اشتراک Nest Aware لازم نیست، اما این امکان وجود دارد چند ویژگی مفید اضافه می کند. یک نسخه با وجود دارد یک نورافکن به قیمت 190 دلار (90 دلار تخفیف)، و نسخه سیمی این Nest Cam (برای فضای داخلی) نیز می باشد فروش به قیمت 70 دلار (30 دلار تخفیف).

آ،ین نسل ترموستات Nest می‌تواند گرمایش و هوای مرکزی شما را کنترل کند و ال،ای شما را در طول زمان یاد می‌گیرد تا دما را در صورت نیاز به طور هوشمند تنظیم کند. در برخی موارد، می‌تواند با خاموش ، سیستم‌های شما در زم، که در خانه نیستید، در حالی که قبل از بازگشت، دمای خانه‌تان را به دمای مطلوب برمی‌گرداند، به کاهش هزینه‌های انرژی کمک می‌کند.

Google Chromecast با Google TV 4K

ع،: گوگل

Chromecast With Google TV (8/10، WIRED توصیه می‌کند) سرانجام کروم‌،ت را با سایر استیک‌های استریم که دارای یک کنترل از راه دور فیزیکی و یک رابط تلویزیون کامل هستند، قرار داد. این یکی از ساده‌ترین استیک‌های استریم (خوب، واقعاً د،) برای استفاده است، و من به‌ویژه دوست دارم که از نتایج جستجوی Google، فیلم‌ها یا برنامه‌های تلویزیونی را به فهرست تماشای خود اضافه کنید و در رابط Chromecast نشان داده شوند. نسخه جدید HD گوگل، من، برای تلویزیون هایی با وضوح 1080p است همچنین به قیمت 20 دلار (10 دلار تخفیف) به فروش می رسد.

Nest Hub (7/10، WIRED توصیه می‌کند) یک مرکز عالی برای یک خانه هوشمند است. این می تواند رویدادها و یادآوری های تقویم را نشان دهد، ویدیو را از زنگ های هوشمند نمایش دهد و حتی سایر دستگاه های هوشمند را کنترل کند. می‌تو،د همه این کارها را با ضربه زدن روی صفحه یا درخواست از دستیار Google انجام دهید. این دستیار همچنین در پاسخ به سؤالات تصادفی که ممکن است داشته باشید عالی است، مانند مقدار ویسکی که باید برای یک ویسکی ترش استفاده کنید. دوربینی وجود ندارد، بنابراین برای فضاهای خصوصی تر مانند اتاق خواب خوب است.

Nest Hub Max (8/10، WIRED توصیه می‌کند) یک دوربین دارد، بنابراین می‌تو،د از آن برای تماس‌های ویدیویی در Google Meet و Zoom و سایر پلتفرم‌ها استفاده کنید. اندازه صفحه نمایش بزرگتر در اینجا آن را برای آشپزخانه عالی می کند، جایی که می تو،د از آن برای دنبال ، دستور العمل ها استفاده کنید.


منبع: https://www.wired.com/story/best-black-friday-google-device-deals-2022/