12 بهترین صاف کننده مو که ما آزمایش کرده ایم (2023): اتوهای صاف، شانه های داغ و برس های صاف کننده


صاف ، موهام معمولا یک رابطه دو روزه است. من تمام محصول را از شب قبل می شوم و موهایم را با محافظ های آبرسان پر می کنم. اجازه می‌دهم در هوا خشک شود، سپس قبل از خواب آن را می‌بافم تا روز بعد، فرها شل‌تر و راحت‌تر کار شوند. سپس، و تنها پس از آن، می توانم با یک آهن صاف وارد شوم.

تیم WIRED’s Gear مجموعه‌ای از انواع فر، نیازها و ترفندهای آرایش مو دارد و همه ما امتحان کرده‌ایم. زیاد اتو مو در طول زندگی ما برخی از اتوهای صاف ما را با انتهای ترد و دست‌های گرفتگی رها کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر، مانند مواردی که در اینجا فهرست شده‌اند، موهایی براق به ما می‌دهند. گزینه های گیج کننده ای در اطراف وجود دارد، اما امیدواریم که اتو مو مورد علاقه ما بتواند به محدود ، جستجوی شما کمک کند.

به روز رس، آوریل 2023: ما Shark FlexStyle را به ،وان ابزار مورد علاقه خود برای انفجار اضافه کرده ایم. ما همچنین دو مورد افتخار بی سیم اضافه کرده ایم و یک یادداشت در مورد اینکه چرا دیگر Revlon One-Step را توصیه نمی کنیم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-hair-straighteners/