12 بهترین لوازم جانبی دوربین برای گوشی ها (2022): برنامه ها، سه پایه ها، میکروفون ها و موارد دیگر


Moment چندین پایه سه‌پایه سازگار با تلفن‌های سازگار با MagSafe ارائه می‌کند، اما مورد علاقه من تا حد زیادی پایه چند رشته‌ای است. این فقط یک دیسک صاف از ف، است که چندین سوراخ در آن حفر شده است (همچنین به همین دلیل است که این نوع پایه را با محبت صفحه پنیر سوئیسی می نامند) و هر سوراخ مربوط به اندازه متفاوتی از پیچ سه پایه است.

آنقدر کوچک است که بتوان به هر کیت دوربین ،باند و به اندازه کافی همه کاره است که من هنوز با سه پایه ای روبرو نشده ام که نمی توانم از آن استفاده کنم. هنگامی که تلفن خود را روی پایه قرار می دهید، با یک دستگیره مغناطیسی شگفت آور قدرتمند به آن می ،بد. این فقط یک ابزار عالی است که در دسترس است، و من بیشتر از آنچه فکر می کردم از آن استفاده کرده ام. برای همه چیز از تثبیت تلفن من برای تماس‌های ویدیویی گرفته تا تبدیل تلفن من به یک دوربین پشتیبان «اضطراری» در منظره کم نور – زم، که فراموش کردم باتری‌های دوربینم را قبل از رفتن به یک پیاده‌روی خوش منظره در ساحل شارژ کنم، کارآمد است.

این یکی به طور خاص برای استفاده با فناوری MagSafe اپل است، اما Moment تعدادی کیس آداپتور MagSafe را برای سامسونگ، پی،ل، و وان پ، گوشی های اندروید


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-p،to-video-accessories-for-ip،ne-android/