12 بهترین پیشنهاد: کیندل، تبلت و قهوه ساز


اگر نیستی انتظار دارید ،گوش این آ، هفته سبدی پر از چیزهای خوب را بریزد، هنوز هم می تو،د خودتان را ،اب کنید. برخی از دستگاه های آمازون مورد علاقه ما، مانند کتابخوان های الکترونیکی Kindle و تبلت های Fire HD، در حال حاضر در فروش هستند. (هدف حتی با تخفیف مقداری آب نبات عید پاک در اوایل، اگر هوس یک Peep دارید.) خلاصه معاملات ما را در اوایل این هفته نیز بررسی کنید، زیرا برخی از وسایل مورد علاقه در فضای باز و تن، اندام هنوز در فروش هستند.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.

اگر چیزی را با استفاده از پیوندهای موجود در استوری های ما ،یداری کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت از رو،مه نگاری ما کمک می کند. بیشتر بد،د.

تخفیف های کیندل

برای توصیه‌های بیشتر، راهنمای بهترین کیندل‌ها و بهترین کتاب‌خوان‌های الکترونیکی ما را بخو،د.

کیندل پیپر وایت

ع،: آمازون

Paperwhite Kindle مورد علاقه ما (و در کل کتابخوان الکترونیکی مورد علاقه ما) است. صفحه نمایش 6.8 اینچی نسبت به سال‌های گذشته روشن‌تر می‌شود و با حاشیه‌های باریک‌تری پوشانده می‌شود، و همچنین سرعت آن کمی بیشتر است. همچنین هنگام استراحت در حمام یا است، به راحتی می توان آن را با یک دست نگه داشت (ضد آب است!). این قیمت برای فضای ذخیره سازی 8 گیگابایت است، اما نسخه 16 گیگ نیز وجود دارد. را نسخه امضا به 140 دلار (50 دلار تخفیف) تخفیف داده می شود. این یکی دارای 32 گیگ (من، برای کتاب های صوتی)، نور گرم و تنظیم خودکار روشنایی (8/10، WIRED توصیه می کند).

نسخه Kids Edition Paperwhite نیز انتخاب Kindle ما برای کودکان کوچک است. شما تقریباً همان ویژگی های مدل استاندارد را دارید، از جمله ضد آب. از آنجایی که این یک مدل کودکانه است، یک سال اشتراک نیز دریافت می کنید Amazon Kids+، یک کتابخانه محتوای من، برای کودکان با کنترل والدین، و همچنین یک مورد، و دو سال ضمانت جایگزینی بدون سوال در صورت ،ابی. شما می تو،د بین 8 تا 16 گیگابایت فضای ذخیره سازی را انتخاب کنید. ارزان تر وجود دارد مدل بچه گانه با تخفیف 80 دلاری (40 دلار تخفیف)، اما آن یکی ضد آب نیست.

اگر نیازی به عایق رطوبتی ندارید، می‌تو،د ارزان‌ترین مدل پایه کیندل را در حال حاضر با قیمت 80 دلار تهیه کنید. این صفحه نمایش کوچکتر 6 اینچی و بدنه کوچکتر در اطراف دارد — عرض آن 4.3 اینچ است، در مقایسه با Paperwhite 4.9 اینچی. روشنایی گرم ندارد و نمی‌تواند نور جلو را به‌طور خودکار تنظیم کند، اما موارد ضروری را انجام می‌دهد: می‌تو،د کتاب‌های الکترونیکی را به راحتی با کمترین سر و صدا بخو،د.

معاملات دستگاه آمازون

برای انتخاب های دیگر، راهنمای بهترین دستگاه های پخش تلویزیون و بهترین تبلت های آمازون فایر ما را بررسی کنید.

Amazon Fire TV Stick 4K Max

ع،: بهترین ،ید

این قیمت فروش است که ما اغلب برای این دستگاه پخش می بینیم. این به شدت به محتوای تلویزیون آمازون پرایم پاسخ می دهد، اما می تو،د از همه سرویس های اصلی مانند نتفلی، و هولو پخش کنید. اگر قبلاً Fire TV Stick 4K را دارید، نیازی به ارتقاء ندارید، اما این نسخه Max ویژگی‌هایی مانند تصویر در تصویر را اضافه می‌کند تا ببینید چه ،ی در حین پرخوری زنگ ویدیوی شما را می‌زند. خانم مایزل شگفت انگیز. 4K Max نیز در دسترس است برای همان قیمت هدف گذاری کنید.

اگر برای استفاده معمولی به تبلتی نیاز دارید و ترجیح می دهید ثروت کمی ،ج نکنید، Fire HD 8 (6/10، بررسی WIRED) راضی خواهد کرد. این مدل 2022 پردازنده سریع تری نسبت به مدل قبلی خود ارائه می دهد که برای کار، بیشتر برنامه ها و بازی ها بدون سر و صدا کافی است. صفحه نمایش هنوز کمی کم رزولوشن و فشرده است، بنابراین اگر فضای بیشتری برای صفحه نمایش می خواهید، به Fire HD 10 نگاهی بیندازید (در زیر ببینید).

Amazon Fire HD 8 Kids Edition

ع،: آمازون

مانند نسخه Kindle Kids در آمازون، نسخه مخصوص بچه ها دارای همه ویژگی های مشابه با Fire HD 8 معمولی است، به جز اینکه در یک قاب محکم قرار گرفته است، همراه با یک سال Amazon Kids+، و دارای دو سال گارانتی می باشد.

این مورد علاقه ما از تبلت های Fire آمازون است (7/10، WIRED توصیه می کند). Fire HD 10 صفحه نمایش بزرگتر و روشن تری نسبت به برادران خود دارد، بنابراین برای تماشای فیلم خوب است. اگر قبلاً از طرفداران ال،ا هستید، دستیار صوتی آمازون نیز اینجاست. با این حال، اگر می‌خواهید روی این موضوع کار کنید، برنامه‌ای برای استفاده از برنامه‌های Google نداشته باشید، زیرا پشتیب، نمی‌شوند (راه‌حلی وجود دارد). Fire HD 10 32 گیگابایتی است همچنین از Target تخفیف داده شده است. اگر می تو،د کمی بیشتر ،ج کنید، Fire HD 10 Plus است با تخفیف تا 120 دلار (60 دلار تخفیف). یک گیگابایت رم (به جای 3) و پشتیب، از شارژ بی سیم اضافه می کند.

معاملات گوشی های هوشمند

برای توصیه‌های بیشتر، راهنمای بهترین تلفن‌های اندروید و بهترین تلفن‌های پی،ل Google ما را بخو،د.

گوگل پی،ل 6A

ع،: گوگل

Pixel 6A (8/10، WIRED توصیه می‌کند) پی،ل مورد علاقه ما برای ا،ر مردم است. اگرچه این گوشی گاهی اوقات می تواند به 449 دلار برسد، اما اغلب حدود 299 دلار است. این دوربین دارای سخت افزار قدیمی تری است، اما با این وجود با این پول ع، های فوق العاده ای می گیرد. برای اجرای تقریباً هر برنامه و بازی بسیار قدرتمند است، صفحه نمایش AMOLED واقعاً خوب است و به نظر می رسد چندین صد دلار بیشتر ارزش دارد.

اگر بتو،د کمی بیشتر ،ج کنید، Pixel 7 (8/10، WIRED توصیه می‌کند) یکی از بهترین قیمت‌ها است. خیلی بزرگ نیست و صفحه نمایش نرم و لطیفی 90 هرتزی AMOLED دارد. باتری یک روز کامل دوام می آورد و با دوربین های اصلی و فوق عریض ع، های عالی می گیرد. راهنمای بهترین تلفن‌های پی،ل گوگل ما را برای جزئیات بیشتر بخو،د.

معاملات خانه و آشپزخانه

برای اطلاعات بیشتر، راهنمای بهترین دستگاه های صوتی و بهترین دستگاه های اسپرسو ما را بخو،د.

لکتروفن ک،یک

ع،: لکتروفن

این دستگاه صدای مورد علاقه ما است اگر می خواهید با صداهای معمولی مانند فن ها یا طیفی از نویزهای صورتی، قهوه ای و سفید بخوابید (اینجا هیچ پرنده ای صدای جیر جیر نمی کند). دارای دامنه صدای خوب و تایمر 60 دقیقه ای است. LectroFan همچنین به اندازه کافی کوچک است که نباید میزهای کوچک کنار تخت را شلوغ کند.

Keurigs قهوه لذیذ درست نمی‌کند، اما اگر اهل انتخاب نیستید یا فقط می‌خواهید چیزی برای آن صبح‌هایی که حوصله انجام دادن بیشتر از قرار دادن یک غلاف را ندارید، این انتخاب خوبی است. فضای بسیار کمی را اشغال می کند و در چندین رنگ زیبا از جمله سبز شکارچی خیره کننده وجود دارد.

قاب‌های دیجیتال از اوایل دهه 2000 مسیر طول، را طی کرده‌اند، و من عاشق داشتن یکی در خانه‌ام هستم. Nixplay گزینه های عالی را ایجاد می کند. ما فریم 10.1 اینچی را ترجیح می‌دهیم، اما این مدل 8 اینچی مانند بقیه زیبا به نظر می‌رسد و شما می‌تو،د از بین تزئینات طلایی یا نقره‌ای یکی را انتخاب کنید.


منبع: https://www.wired.com/story/weekend-deals-april-8-2023/