13 بهترین تصفیه کننده هوا (2022): HEPA، قابل حمل و بی صدا


خوش آمدید به آینده، جایی که هوای پاک یک امر لو، است. از همه‌گیری‌ها گرفته تا آتش‌سوزی‌های جنگلی، دستگاه‌های تصفیه هوا به یک وسیله خانگی تبدیل شده‌اند که باید آن را داشته باشید. ساختمان ها مقدار زیادی ذرات معلق، ،یبات آلی فرار و مواد شیمیایی بخار را وارد می کنند. پ،تیک‌های داخلی، مبلمان، رنگ، و کفپوش‌ها نیز بخارات مضری دارند. همچنین شواهدی وجود دارد که فیلترهای هوا می توانند کمک به پا،ازی ذرات ویروس مولد کووید از هوا

از آنجایی که خانه شما ممکن است محل کار، زمین بازی، استودیوی مدیتیشن، رستوران غذاخوری، بار محله، پناهگاه یا سالن سینما باشد، می‌خواهید مطمئن شوید که هوایی که بیشتر روز تنفس می‌کنید تمیز است. اینها بهترین تصفیه کننده های هوای ما هستند. ما آنها را در آپارتمان ها و خانه ها در سراسر ایالات متحده اداره می کردیم. ما آنها را در طول فصل آتش سوزی و در اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب آزمایش کردیم. همه این تصفیه‌کننده‌ها فواید حکایتی قابل‌توجهی دارند، از توقف سرفه‌های مداوم و علائم آ،ژی، تا کمک به بیدار شدن با سینوس‌های شفاف‌تر و گلودرد کمتر.

مطمئن نیستید که آیا به یک دستگاه تصفیه هوا یا چیز دیگری نیاز دارید؟ ما راهنمای همه دستگاه‌های مختلف داریم که می‌توانند به بهبود کیفیت هوای داخل خانه شما کمک کنند. برای نکات بیشتر در مورد خانه، نگاهی به راهنماهای دیگر ما بیندازید، از جمله بهترین جاروبرقی های روباتی و بهترین روترهای مش وای فای.

به روز شده در دسامبر 2022: ما IconS های Coway Airmega، تصفیه کننده هوای رومیزی HEPA True Clorox و تصفیه کننده های Smartmi را اضافه کرده ایم.

پیشنهاد ویژه برای خوانندگان Gear: دریافت a اشتراک 1 ساله به سیمی برای 5 دلار (25 دلار تخفیف). این شامل دسترسی نامحدود به سیمی.com و مجله چاپی ما (در صورت تمایل). اشتراک ها کمک می کند تا کارهایی که هر روز انجام می دهیم تامین شود.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-air-purifiers/