13 بهترین صندلی اداری (2023): بودجه، لوکس، کوسن، چرخ و تشک


هر صندلی برنده نیست. در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که به اندازه کافی دوست داریم توصیه کنیم، اما آنها به خوبی انتخاب های برتر ما در بالا نیستند.

صندلی وظیفه Knoll Newson به قیمت 1350 دلار: این صندلی مینیمالیستی در رنگ های گرافیت و گلبرگ به بهترین شکل به نظر می رسد. در مشکی و خا،تری کمی ،ل است. خیلی خوب است که مجبور نبودم با هیچ اهرم یا دستگیره‌ای زیاد سر و صدا کنم – خارج از جعبه راحت است و در صورت نیاز به تغییراتی، به خوبی قابل تنظیم است – و وقتی دراز می‌کشید احساس خوبی دارد. (دستگیره قرمز کشش تکیه را تنظیم می‌کند، اما باید آن را برای پنج دور بچرخ،د، و من گاهی اوقات چرخیدن آن سخت بود.) نیوزون در این نزدیک به دو ماهی که در آن نشسته‌ام مشکلی برای من ایجاد نکرده است. . من علاقه زیادی به انحراف پشتی مشبک ا،تومری، بسته به نحوه نشستن شما ندارم. احساس برآمدگی می کند. این صندلی هم به من اجازه نمی‌دهد آنطور که می‌خواهم عمودی بنشینم، اما شاید با کمی تسلیم شدن خوب باشید. در نهایت، این قیمت است که آن را از توصیه های برتر ما خارج می کند. اما شما 12 سال گارانتی دریافت می کنید.

صندلی کاملاً آل، به قیمت 379 دلار: Alani، از سازنده میز ایستاده مورد علاقه ما، در چند ،یب رنگی عرضه می شود که به زیبایی با هر دفتر خانه ،یب می شود. یک بالشتک منحنی زیبا روی پایه و یک پشتی مشبک برای خنک نگه داشتن شما، به‌علاوه پشتیب، از کمر برای وضعیت بدنی خوب وجود دارد. می تو،د ارتفاع، عمق صندلی، تکیه گاه دست و کشش درازکش را تنظیم کنید و می تو،د تکیه گاه را قفل کنید. سایمون هیل، منتقد WIRED، آن را برای روزهای طول، تا 16 ساعت راحت می‌داند، و هم برای دختر 6.1 اینچی و هم برای دختر 5 فوتی او کار می‌کند. این یک جایگزین محکم برای صندلی ارگونومیک شاخه (برترین انتخاب ما) است. در طول رویدادهای فروش اغلب به حدود 303 دلار کاهش می یابد.

صندلی Ikea Markus با قیمت 289 دلار: مار، یک صندلی اداری کاملاً خوب است. راحت ترین نیست، اما از بدترین ها فاصله زیادی دارد. طراحی مشبک شما را خنک نگه می‌دارد و پشتی بلند به شما امکان می‌دهد کاملاً به آن خم شوید. این نسبتاً نازک است و در یک دفتر خانه یا اتاق خواب کوچک مزاحم نیست. کنار هم قرار دادن آن آزاردهنده بود (lol, Ikea)، و ممکن است نیاز داشته باشید که ،ی پشتی صندلی را در حالی که صندلی را به درستی وصل کرده اید نگه دارد. متأسفانه، اگر اغلب با حداقل یک پا بالا یا با پاهای روی هم می‌نشینید، عرض بین بازوها باعث ناراحتی شما می‌شود.

صندلی مدیریتی X-Chair X-Tech به قیمت 1900 دلار: از نظر عملکرد، X-Tech شبیه به انتخاب X-Chair در بالا است. در این نسخه، صندلی خنک کننده ژل فوم M-Foam واقعاً برای نشستن روی آن فوق العاده است، اگرچه به اندازه صندلی های X تمام مش گرما گیر نیست. این ماده لمسی نرم Brisa است که بیش از همه تحت تأثیر قرار می دهد – به طرز مضحکی نرم است. توصیه می‌کنم به جای تکیه‌گاه‌های FS 360 که بیش از حد حرکت می‌کنند، از دسته‌های استاندارد استفاده کنید. اما بزرگترین مشکل من با این مدل قیمت است. چرا اینقدر هزینه دارد؟

صندلی Mavix M7 با قیمت 778 دلار: اگر به طرز عجیبی شبیه X-Chair به نظر می رسد (به بالا مراجعه کنید)، به این دلیل است که هر دو متعلق به یک شرکت هستند. من با مشکلاتی در مونتاژ مواجه شدم، اما خدمات مشتری قادر به تعویض مدل بدون تلاش زیاد بود. M7 دارای دسته های قابل تنظیم و زوایای صندلی است، اما شما چرخ هایی دارید که قفل می شوند. پشتی مشبک و ساختار پهن صندلی شما را در طول یک جلسه عرق کرده خنک و راحت می کند لیگ افسانه هاو تکیه گاه کمر باعث می شود احساس کنم در دستان خوبی هستم. اگر کوتاه‌قد هستید، هنگام سفارش با پشتیب، مشتری تماس بگیرید—Mavix سیلندرهای کوتاه‌تری ارائه می‌دهد تا پاهای شما زمین را لمس کند.

صندلی بازی Herman Miller Vantum به قیمت 795 دلار: در ابتدا این صندلی را خیلی دوست داشتم. من دوست داشتم که چگونه می توانم خودم را در وضعیت فوق العاده عمودی نگه دارم، که باعث می شد احساس کنم در کاری که انجام می دهم بیشتر درگیر هستم. پشتی مشبک نیز گرما را به خوبی پخش می کند. با این حال، کیفیت ساخت کلی ارزان به نظر می رسد و هرمان می، را فریاد نمی زند (و نه قیمت درخواستی، که از آن زمان تا کنون 200 دلار کاهش یافته است). تکیه گاه سر هم افتضاح است – من تقریباً آن را ش،تم و سعی کردم آن را بالا و پایین کنم. همانطور که به نشستن ادامه می دادم، این تکیه گاه پشتی بود که بیشتر از همه من را ناامید کرد. تو می تو، احساس کنید تکیه گاه کمر در ،مت پایین کمر شما، و نه به روش خوبی، تقریباً مثل اینکه در حال کنده شدن است. حداقل باعث کمردرد من نشد.

صندلی اداری Hon Ignition 2.0 با قیمت 399 دلار: این صندلی به راحتی تنظیم می شود و عالی به نظر می رسد، اما کمردرد بسیار بدی برای من ایجاد کرد، به همین دلیل است که من در ابتدا آن را در بخش “Avoid” قرار دادم. فکر می‌کردم شاید ساعت‌های طول، من کار می‌کردم، بنابراین به صندلی تکلیف Knoll Newson برگشتم و درد من به سرعت کم شد. مدتی بعد دوباره به آن ضربه زدم. پس از چند ساعت، درد دوباره برگشت و جابجایی روی صندلی دیگر آن را از بین برد. من را گیج کنید، زیرا این صندلی نظرات مثبتی در سراسر وب دارد. سپس صندلی را به دوستی دادم که حدود 5’4 اینچ است و او هیچ مشکلی نداشته است. به نظر می رسد این پاسخ باشد. ممکن است سیستم جرقه زنی برای خود 6’4 اینچی من کار نکند و من، تر باشد. افراد کوچکتر

صندلی مدیتیشن Pipersong به قیمت 349 دلار: آیا در نشستن روی صندلی سنتی مشکل دارید؟ اگر برای راحتی شما باید پاهای شما خم و پیچ خورده باشد، بهتر است این صندلی را بررسی کنید. دارای یک زیرپایی با چرخش 360 درجه است که می تواند تقریباً هر حالتی را که بخواهید بنشینید. من می توانم از زانو زدن به پاهای ضربدری به یک پا بالا و یک پا پایین بروم. همچنین می‌تو،د به طور منظم بنشینید، در حالی که زیرپایی پشت خود قرار دارد و پاهایتان صاف روی زمین است. این تنها صندلی است که من پیدا کرده ام طراحی شده برای عادات عجیب نشستن هیچ دسته ای وجود ندارد، که من بدش نمی آمد، زیرا این چیزی است که امکان نشستن در بسیاری از این موقعیت ها را فراهم می کند. صندلی واقعی و پشتی صندلی به ترتیب بزرگتر و بلندتر هستند. مجبور شدم از بالش استفاده کنم تا کمرم راحت باشد.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-office-chairs/