13 بهترین ماسک صورت که ما واقعاً دوست داریم استفاده کنیم (2023)


می پوشی ماسک صورت یا نه؟ در حال حاضر، مرکز کنترل بیماری ایالات متحده (CDC) راهنمایی می کند که اگر در جامعه ای با سطوح متوسط ​​یا بالا کووید-19 زندگی می کنید، باید ادامه دهید. استفاده از ماسک یا دستگاه تنفسی من، (می تو، چک کنی سطوح محلی در اینجا). با این حال، نوع کراکن هنوز در حال گسترش است و سرماخوردگی و آنفولانزا به گردش خود ادامه داده است. مقامات محلی می توانند پوشیدن ماسک را نیز ا،امی کنند.

یک ماسک صورت خوب ابزاری حیاتی برای کمک به کند ، گسترش کووید-19 است. ما بچه‌هایمان را تج، کرده‌ایم و شیوه‌هایمان را به‌،وان جدید تطبیق می‌دهیم، علوم پایهتوصیه های مبتنی بر ظهور. اینها برخی از ماسک‌ها و روش‌های ماسک‌کاری هستند که من و سایر کارکنان WIRED از آنها استفاده می‌کنیم. ماسک را روی پوست نگه دارید، اما به یاد داشته باشید که در صورت امکان در خانه بم،د، تهویه هوا را در فضاهای داخلی افزایش دهید، به طور منظم آزمایش دهید و حداقل فاصله 6 فوتی را با دیگران در مکان های عمومی (ترجیحاً در فضای باز) حفظ کنید.

چگونه ماسک ها را انتخاب می کنیم

سازمان آزمایش مواد ASTM International نیز اخیراً این مقاله را منتشر کرده است اولین استانداردهای تولید در مورد اینکه چه چیزی یک پوشش خوب صورت در محیط کار است. بر اساس این دستورالعمل ها، مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی اکنون توصیه می کند که اگر به مطب می روید، از ماسکی استفاده کنید که مطابقت دارد. حداقل دستورالعمل های عملکرد محل کار ASTM.

این یک است لیست تولید کنندگان که خود گزارش داده اند که ماسک هایشان اکنون بر اساس آزمایشات خود، دستورالعمل های جدید محل کار را برآورده می کند. در اینجا ذکر این نکته ضروری است که این ماسک ها برای محیط های غیرپزشکی در نظر گرفته شده اند و اگر در معرض خطر هستید یا از یک فرد پرخطر محافظت می کنید، ما همچنان یک N95 را توصیه می کنیم. ماسک های جراحی زیر در ادامه آمده است یک استاندارد ASTM جداگانه. به طور کلی، ماسک های پارچه ای قابل استفاده مجدد کمتر موثر خواهند بود، اما اطمینان حاصل کنید که هر ماسکی که استفاده می کنید به این شکل است. دستورالعمل های توصیه شده از CDC، به خوبی جا می گیرد، و تمیز است.

ما نکاتی در مورد مراقبت از ماسک و انتخاب بهترین نوع بند ماسک را در انتهای این لیست آورده ایم. حتما راهنمای ما در مورد بهترین ماسک های صورت N95، KF94، و KN95، بهترین ماسک های صورت برای کودکان و نحوه پیشگیری و درمان ماسک صورت را بررسی کنید.

به‌روزرس، فوریه 2023: ما راهنمایی‌هایمان را برای منع، ، اطلاعات فعلی و بررسی قیمت‌ها و در دسترس بودن به‌روزرس، کردیم.


منبع: https://www.wired.com/gallery/best-face-masks/